Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein

Son dakika Jeffrey Epstein haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeffrey Epstein gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeffrey Epstein haber sayfamızda...

Jeffrey Epstein haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 52 jeffrey epstein haberi bulunmuştur.

Prensin 17 yaşındaki seks kölesi
Prensin 17 yaşındaki seks kölesi!Buckingham Sarayı'ndan dün iddiaları yalanlayan açıklamanın ardından daha önce benzeri görülmemiş biçimde ikinci bir sert açıklama geldi. İlk açıklamasında herhangi bir yorum yapmaktan kaçınan Buckingham Sarayı ikinci açıklamasında iddiaların 'kat’i biçimde doğru olmadığı'nı vurguladı. Buckingham Sarayı'nın sözcüsü 'York Dükü Prens Andrew'in, Virginia Roberts ile herhangi bir ilişki veya herhangi bir cinsel ilişki yaşadığı kesinlikle doğru değildir. Suçlamalar yanlıştır ve hiçbir temele dayanmamaktadır' ifadelerini kullandı. İngiliz Daily Mail gazetesinin aktardığına göre, kadının suçlamaları York Dükü'nün eski arkadaşı ve pedofili suçundan mahkum olmuş Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein'in yargılandığı davanın bir bölümünü oluşturuyordu. Duruşmada, reşit olmayan bir genç kızla cinsel ilişkiye girme suçlamasında Prens'in de adı geçiyordu. Prens Andrew'in Epstein ile New York'ta fotoğraflandığını yazan gazete, genç kadının 1999-2002 yılları arasında Londra, New York ve Epstein'e ait Karayipler'deki bir adada prens ile zorla cinsel ilişkiye girmeye zorlandığını iddia ettiğini aktardı. Mail on Sunday ve Sunday Mirror gazeteleri bugünkü baskılarında Virginia Roberts ile son yıllarda yapılmış röportaja yer verirken Sunday Express gazetesi Prens Andrew'in İsviçre'deki kayak tatilinde olduğunu ve İngiltere'ye döner dönmez tecavüz iddialarla karşılaştığını yazdı.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları