Bankalar Birliği

Bankalar Birliği

Son dakika Bankalar Birliği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bankalar Birliği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bankalar Birliği haber sayfamızda...

Bankalar Birliği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.975 bankalar birliği haberi bulunmuştur.
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
7.12.2021Oyun
Barolar Birliği’nde Sağkan dönemi
Barolar Birliği’nde Sağkan dönemiTürkiye Barolar Birliği'nin (TBB) 36. Olağan Genel Kurulu'nda dün başkanlık seçimi yapıldı. Mevcut Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve Ankara Barosu Başkanı Erinç Sağkan'ın listelerinin yarıştığı seçimde, yeni TBB Başkanı Erinç Sağkan oldu.
6.12.2021Siyaset
Son dakika! Türkiye Barolar Birliği’nin yeni başkanı Erinç Sağkan oldu
Son dakika! Türkiye Barolar Birliği’nin yeni başkanı Erinç Sağkan olduTürkiye Barolar Birliği’nin (TBB) yeni başkanı Ramiz Erinç Sağkan oldu.
5.12.2021Gündem
Türkiye Barolar Birliği’nin yeni başkanı Erinç Sağkan oldu
Türkiye Barolar Birliği’nin yeni başkanı Erinç Sağkan olduTürkiye Barolar Birliği'nin (TBB) 36'ncı Olağan Genel Kurulu'nda oy verme işlemi sona erdi. 348 delegenin oy kullandığı seçimlerde TBB'nin yeni başkanı Erinç Sağkan oldu.
5.12.2021Haberler
Türkiye Barolar Birliği'nde seçim heyecanı
Türkiye Barolar Birliği'nde seçim heyecanıTürkiye Barolar Birliği'nin (TBB) 36'ncı Olağan Genel Kurulu'nda oy verme işlemi başladı. 348 delegenin oy kullanacağı seçimlerde TBB'nin yeni başkanı seçilecek.
5.12.2021Gündem
Feyzioğlu ve Sağkan aday
Feyzioğlu ve Sağkan adayTürkiye Barolar Birliği'nin (TBB) çoklu baro düzenlemesiyle getirilen yeni delege sisteminin ilk kez uygulandığı 36'ıncı Olağan Genel Kurulu dün Ankara'da başladı.
5.12.2021Gündem
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nun kardeşi son yolculuğuna uğurlandı
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'nun kardeşi son yolculuğuna uğurlandıMerkez Bankası Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu kız kardeşi Serap Görcü son yolculuğuna uğurlandı.
4.12.2021Gündem
Türkiye Barolar Birliği, yeni başkanını seçiyor
Türkiye Barolar Birliği, yeni başkanını seçiyor Türkiye Barolar Birliği'nin 36'ncı Olağan Genel Kurulu, Ankara'da başladı. 2 gün sürecek Genel Kurul'da, TBB'nin yeni başkanı seçilecek.
4.12.2021Gündem
‘3 M’ parolasıyla yola çıkıyoruz’
‘3 M’ parolasıyla yola çıkıyoruz’Ankara 2 No'lu Baro genel kurulunda 1 oy farkla yeni baronun başkanlığına seçilen avukat Eyüphan Korkmaz, Milliyet'e konuştu.
1.12.2021Siyaset
Koronavirüs tedavisi gören diyetisyen hayatını kaybetti
Koronavirüs tedavisi gören diyetisyen hayatını kaybettiAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli diyetisyen Şerife Nurdoğdu, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
29.11.2021Gündem
ÖZEL - Mustafa Turgun: Kulüplere yeni gelir modeli! Sıfır maliyet, %70 kar
ÖZEL - Mustafa Turgun: Kulüplere yeni gelir modeli! Sıfır maliyet, %70 karDaha önce ülkemizde başta Galatasaray’da görev yapan Mustafa Turgun, Türkiye’de ve hatta dünyada ilk kez gerçekleştirilen NFT (Non Fungible Token) üretimi ve pazarlaması hakkında Skorer’in sorularını yanıtladı. Turgun, sosyal medyanın günden güne kulüp pazarlamasında çok daha etkin bir rol olduğunu anlatırken, gelecekte yapacakları projelerden de bahsetti.
27.11.2021Süper Lig
Kavcıoğlu banka yöneticileriyle toplantı yaptı
Kavcıoğlu banka yöneticileriyle toplantı yaptıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu dün banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.
26.11.2021Uzmanpara
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu, banka yöneticileriyle toplantı yaptı: Bankacılık sektörümüz çok güçlü durumda
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu, banka yöneticileriyle toplantı yaptı: Bankacılık sektörümüz çok güçlü durumdaMerkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.
26.11.2021Ekonomi
Son dakika: Merkez Bankası'nda ekonomi zirvesi! Kavcıoğlu: Bankacılık sektörümüz çok güçlü
Son dakika: Merkez Bankası'nda ekonomi zirvesi! Kavcıoğlu: Bankacılık sektörümüz çok güçlüTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. Kavcıoğlu, "Olağanüstü değil planlı bir toplantıydı. İyi ve faydalı bir bilgilendirmeydi. Bankacılık sektörümüz çok güçlü ve genel değerlendirmelerimiz de bu yönde. Bankacılık sektöründe Türkiye'de ve dünyada en iyi, en başarılı sektörlerden biri olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.
26.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: "Bankacılık sektörümüz çok güçlü"
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: "Bankacılık sektörümüz çok güçlü"Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. Kavcıoğlu, "Olağanüstü değil planlı bir toplantıydı. İyi bir görüşme oldu. Faydalı bir bilgilendirmeydi. Sektör ve BDDK birbirleri ile uyumlu." ifadelerini kullandı.
25.11.2021Haberler
TCMB Başkanı Kavcıoğlu banka genel müdürleriyle bir araya geldi
TCMB Başkanı Kavcıoğlu banka genel müdürleriyle bir araya geldiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.
25.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı banka genel müdürleriyle saat 17.00'da bir araya gelecek
Merkez Bankası Başkanı banka genel müdürleriyle saat 17.00'da bir araya gelecekTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya gelecek.
25.11.2021Ekonomi
Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bankacılığın geleceği tartışıldı
Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde bankacılığın geleceği tartışıldıUludağ Ekonomi Zirvesi’nin ikinci gününde gerçekleşen “Bankacılığın Geleceği” oturumunda bankacılık sektörünü pandemi sonrası nelerin beklediği konuşuldu.
25.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli toplantı! Uzmanlar değerlendirdi
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli toplantı! Uzmanlar değerlendirdiMerkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ekonomide meydana gelen son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün bankacılarla bir araya geliyor. Uzmanlar CNN Türk canlı yayınında konuyu değerlendirdi.
25.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli toplantı! Uzmanlar değerlendirdi
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu'ndan önemli toplantı! Uzmanlar değerlendirdiMerkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ekonomide meydana gelen son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün bankacılarla bir araya geliyor. Uzmanlar CNN Türk canlı yayınında konuyu değerlendirdi.
25.11.2021Haberler
Kavcıoğlu bankacılarla bir araya gelecek
Kavcıoğlu bankacılarla bir araya gelecekMerkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ekonomide meydana gelen son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün bankacılarla bir araya geliyor.
24.11.2021Haberler
Son dakika: Kavcıoğlu bankacılarla bir araya gelecek
Son dakika: Kavcıoğlu bankacılarla bir araya gelecekGelen son dakika haberine göre; Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ekonomide meydana gelen son gelişmeleri değerlendirmek üzere bugün bankacılarla bir araya geliyor.
24.11.2021Ekonomi
Türkiye'nin ilk Çocuk Adalet Merkezi, Bakan Gül'ün katılımıyla açıldı
Türkiye'nin ilk Çocuk Adalet Merkezi, Bakan Gül'ün katılımıyla açıldıAdalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye'nin ilk Çocuk Adalet Merkezi'ni (ÇAM) Erzurum'da açtı. Gül, “Çocuk, yargılandığını değil devletin kendisini suçtan uzak tutmak için seferber olduğunu iliklerine kadar hissetsin, istiyoruz. Özellikle ilk defa suça temas eden çocuklar hakim, savcı, pedagogları aynı zamanda ağabey, abla gibi görsün istiyoruz" dedi.
20.11.2021Gündem
Avukatlık asgari ücretinde müjde
Avukatlık asgari ücretinde müjdeTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Erzincan’da mesleğe yeni başlayacak avukatlar için düzenlenen ruhsat verme ve yemin törenine katıldı.
20.11.2021Siyaset
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan 'avukatlık asgari ücret tarifesi' müjdesi
TBB Başkanı Feyzioğlu'ndan 'avukatlık asgari ücret tarifesi' müjdesiTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Biraz önce Resmi Gazete'ye avukatlık asgari ücret tarifesini enflasyon oranının üzerinde yüzde 25 artışla gönderdik. Maliye Bakanımız, Adalet Bakanımız ile yakın bir çalışma içinde." dedi.
19.11.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bankalar Birliği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.