Bin Ladin

Bin Ladin

Son dakika Bin Ladin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bin Ladin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bin Ladin haber sayfamızda...

Bin Ladin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.223 bin ladin haberi bulunmuştur.
Son dakika: Dünyanın gözü buradaydı! Biden tarih verip duyurdu
Son dakika: Dünyanın gözü buradaydı! Biden tarih verip duyurduGelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Joe Biden, Afganistan’daki ABD askerlerinin 11 Eylül 2021’e kadar tamamen geri çekileceğini açıkladı. Öte yandan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg yaptığı açıklamada "Afganistan'a birlikte gittik, beraber çıkma konusunda birlik içindeyiz." ifadelerini kullandı. Biden ve Afganistan Cumhurbaşkanı Gani, ABD askerlerinin Afganistan'dan ayrılması sonrasında güçlü ikili ortaklığa yönelik taahhütlerini ele aldı.
15.04.2021Dünya
ABD'den, "terör  listesinden" çıkarılmasından sonra Sudan'a ilk ziyaret
ABD'den, "terör listesinden" çıkarılmasından sonra Sudan'a ilk ziyaretABD Afrika Kuvvetleri (AFRICOM) Komutan Yardımcısı Andrew Young'ın, ABD Dışişleri Bakanlığınca teröre destek veren ülkeler listesinden çıkarılan Sudan'a iki günlük resmi ziyaret gerçekleştireceği bildirildi.
25.01.2021Dünya
Son dakika: Kendi kendini ele verdi, canlı yayında baskın!
Son dakika: Kendi kendini ele verdi, canlı yayında baskın!Arkadaşlarıyla birlikte özel jete binerek geldi. Sosyal medya hesabında mutluluk pozları paylaştı, "Bugün hayatımın en güzel günü" diye yazdı. Tepki çeken sözleri bununla da sınırlı kalmadı. "Tanrı bizi bugün burada istedi. Bu savaşa giden bir başlangıç" ifadelerini kullanarak binlerce insanı kışkırttı. Masum numarası yapmaya çalıştı ancak kendi çektiği görüntüler onu ele verdi. İşte son dakika haberinin şoke eden detayları...
12.01.2021Dünya
Son dakika haberi: Rezaletin ardından ilk kez görüntülendi... Kimliği şoke etti!
Son dakika haberi: Rezaletin ardından ilk kez görüntülendi... Kimliği şoke etti!Dünyayı sarsan görüntüleri ortaya çıktıktan sonra hakkında arama kararı çıkarılınca, bir anda dünyanın en çok konuştuğu kişilerden biri haline geldi. Rezaletin yarattığı şok dalgaları tsunami etkisi yaratmışken o, evinin önünde görüntülendi. Fotoğraflarının çekildiğini anlayınca yüzünü paltosuyla gizlemeye çalıştı. Artık çok geç olduğunu fark ettiğindeyse rahat tavırlarıyla şaşırttı. Babasının kim olduğu ortaya çıktığında ise kıyamet koptu. İşte son dakika haberinin detayları.
9.01.2021Dünya
Son dakika: Özel jete binip Teksas'tan Washington'a geldi! Sözleri deprem etkisi yarattı
Son dakika: Özel jete binip Teksas'tan Washington'a geldi! Sözleri deprem etkisi yarattıABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine çıkan olayların yankıları sürüyor. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Özel jete binip Teksas'tan Wasginton'a gelen bir kadının sözleri ise deprem etkisi yarattı. Tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte son dakika haberinin detayları...
9.01.2021Dünya
Son Dakika: Son destekçisi de sırtını döndü: Miadı doldu!
Son Dakika: Son destekçisi de sırtını döndü: Miadı doldu!Son dakika haberlere göre ABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine çıkan olayların yankıları sürüyor. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Özel jete binip Teksas'tan Wasginton'a gelen bir kadının sözleri ise deprem etkisi yarattı. Tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte son dakika haberinin detayları...
8.01.2021Dünya
Son dakika: Kongre Binası'nı işgal eden saldırganların kimlikleri belli oldu!
Son dakika: Kongre Binası'nı işgal eden saldırganların kimlikleri belli oldu!ABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine olaylar çıkmıştı. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı.
7.01.2021Dünya
Son dakika... MİT TIR'larının durdurulması davasında flaş gelişme!
Son dakika... MİT TIR'larının durdurulması davasında flaş gelişme!Gelen son dakika haberine göre; Adana ve Hatay'da MİT tırlarının durdurulması davasında Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PDY) 11 "sivil imamı" ile eski bir tuğgeneralin de aralarında bulunduğu 50 sanıktan 27'sine ağırlaştırılmış müebbet ila 1 yıl 10 ay 15 gün arasında değişen hapis cezaları verilmesinin gerekçesi açıklandı.
29.12.2020Gündem
Sudan ABD'nin terör listesinden resmen çıkartıldı
Sudan ABD'nin terör listesinden resmen çıkartıldıABD’nin Hartum Büyükelçiliği, Sudan’ın teröre destek veren devletler listesinden çıkartılma kararının bugünden itibaren yürürlüğe girdiğini açıkladı.
14.12.2020Dünya
Bin Ladin’in sağ kolu, kilosu nedeniyle serbest bırakıldı
Bin Ladin’in sağ kolu, kilosu nedeniyle serbest bırakıldıUsame Bin Ladin’in propagandasından sorumlu sağ kolu Adel Abdel Bary (60), ABD tutuklu bulunduğu cezaevinde aşırı kilosu nedeniyle koronavirüsten ölüm riski taşıdığı için serbest bırakıldı. Bary, dün daha önce eşiyle birlikte yaşadığı Londra’ya döndü.
11.12.2020Dünya
Dünya bu görüntüyle dehşete düştü! Öldürülen militanın protez bacağından içki içti...
Dünya bu görüntüyle dehşete düştü! Öldürülen militanın protez bacağından içki içti...Afganistan'da görev yapan Avustralyalı askerilerin, öldürülen bir Taliban militanının protez bacağını yanlarına alarak uygunsuz şekilde kullandığı belirtildi.
1.12.2020Dünya
22 yıl sonra öcünü aldılar
22 yıl sonra öcünü aldılarABD’li yetkililer, terör örgütü El Kaide’nin iki numaralı isminin İran’da ABD adına hareket eden İsrail ajanları tarafından düzenlenen suikast sonucu öldürüldüğünü açıkladı.
15.11.2020Dünya
'El Kaide'nin iki numarası İran'da öldürüldü'
'El Kaide'nin iki numarası İran'da öldürüldü'ABD'li yetkililer, terör örgütü El Kaide'nin iki numaralı isminin İran'da ABD adına hareket eden İsrail ajanları tarafından düzenlenen suikast sonucu öldürüldüğünü iddia etti.
14.11.2020Dünya
Deneyimli gazeteci  Fisk hayatını kaybetti
Deneyimli gazeteci Fisk hayatını kaybettiOrtadoğu uzmanı, deneyimli gazeteci Robert Fisk, İrlanda’nın başkenti Dublin’deki evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu 74 yaşında hayatını kaybetti.
3.11.2020 Dünya
Deneyimli gazeteci Robert Fisk hayatını kaybetti
Deneyimli gazeteci Robert Fisk hayatını kaybettiOrta Doğu uzmanı, deneyimli gazeteci Robert Fisk, İrlanda'nın başkenti Dublin'deki evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu 74 yaşında hayatını kaybetti.
2.11.2020Dünya
Trump dünyaya duyurdu! Anlaştılar
Trump dünyaya duyurdu! AnlaştılarGelen son dakika haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump, Sudan'ı "teröre destek veren ülkeler" listesinden çıkarma kararını imzaladığını Kongreye bildirdi. Trump yaptığı son açıklamada, Sudan ile İsrail'in ilişkilerini normalleştirme konusunda anlaşmaya vardığını duyurdu.
23.10.2020Dünya
2. münazara öncesi tartışma büyüyor
2. münazara öncesi tartışma büyüyorİki başkan adayı arasındaki son tartışma, yarın yapılacak. Ancak bunun öncesinde Başkan Trump ve bazı gazeteler, Demokratların adayı Biden ve oğluna yönelik iddialar üzerinden tartışmayı alevlendiriyor
21.10.2020Dünya
Sudan, ABD'nin terör mağdurları için istediği 335 milyon doları ödedi
Sudan, ABD'nin terör mağdurları için istediği 335 milyon doları ödediSudan Maliye Bakanlığı, ABD Başkanı Donald Trump’ın, Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkartmak için talep ettiği 335 milyon doları transfer ettiklerini açıkladı. Öte yandan Sudan hükümeti, ABD'nin kendilerini "terörü destekleyen ülkeler" listesinden çıkarma kararı ile İsrail'le normalleşme meselesi arasında bağlantı olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.
20.10.2020Dünya
Emirlerini erotik videolara gizlemiş!
Emirlerini erotik videolara gizlemiş!Terör örgütü El Kaide’nin kurucusu Usame bin Ladin’in, örgüt üyeleriyle iletişiminde, erotik videolara gizlenmiş şifreli mesajlar kullandığı iddia edildi.
8.09.2020Dünya
Kaşıkçı cinayetinde son dakika gelişmesi! Suudi mahkemesi kararını verdi...
Kaşıkçı cinayetinde son dakika gelişmesi! Suudi mahkemesi kararını verdi...Resmi televizyon, İstanbul'daki başkonsoloslukta Veliaht Prens Muhammed bin Selman'ın emriyle vahşice öldürülen gazeteci cinayetinde sekiz kişinin suçlu bulunduğunu bildiriyor.
7.09.2020Dünya
Erotik videolardaki şifreli mesajlarla haberleşmiş!
Erotik videolardaki şifreli mesajlarla haberleşmiş!El Kaide'nin kurucusu Usame bin Ladin’in, örgüt üyeleriyle "erotik" videolarına gizlenmiş şifreli mesajlarla iletişim kurduğu ortaya çıktı.
7.09.2020Dünya
İngiliz askerlerden gizli operasyon
İngiliz askerlerden gizli operasyonİngiliz Özel Kuvvetleri’nin, üç ay boyunca Kuzey Irak dağlarındaki mağaralara düzenlediği operasyonlarda 100 DAEŞ’li teröristi etkisiz hale getirdiği bildirildi.
20.07.2020Dünya
İmran Han’ın ‘şehit’ lafı tartışma yarattı
İmran Han’ın ‘şehit’ lafı tartışma yarattıPakistan Başbakanı İmran Han’ın, mecliste yaptığı konuşmada, terör örgütü El Kaide’nin eski lideri Usame bin Ladin’in ABD tarafından 2011 yılında Pakistan’da öldürülmesi için “şehit edildi” demesi ülkede tartışmaya yol açtı.
27.06.2020Dünya
Leeds United'tan skandal! Usame Bin Ladin...
Leeds United'tan skandal! Usame Bin Ladin...Championship'te şampiyonluk mücadelesi veren Leeds United'ta yönetim El Kaide terör örgütünün öldürülen lideri Usame Bin Ladin'in karton fotoğrafını tribüne yerleştirdi.
ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı! Dikkat çeken detay...
ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı! Dikkat çeken detay...ABD 'Terörizm 2019 Ülkeler Raporu'nu açıkladı. Son 2 raporda verilmeyen "Türkiye'nin YPG'yi PKK'nın uzantısı olarak gördüğü" ibaresine bu kez yer verilmesi dikkati çekti.
24.06.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

abdUsame bin LadinDonald TrumpJoe BidenABD Kongresi

Bin Ladin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.