Blackberry

Blackberry

Son dakika blackberry haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan blackberry gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan blackberry haber sayfamızda...

Blackberry

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 808 blackberry haberi bulunmuştur.
İlk akıllı telefon Nokia 9000 Communicator üstünden 25 yıl geçti
İlk akıllı telefon Nokia 9000 Communicator üstünden 25 yıl geçtiNokia 9000 Communicator modeli cep telefonları, henüz 'akıllı telefon' tabiri bile kullanılmadan önce, 1996'da bugün piyasaya sürüldü.
15.08.2021Teknoloji
WhatsApp Sözleşmesi ne zaman geçerli olacak? WhatsApp Sözleşmesi nedir?
WhatsApp Sözleşmesi ne zaman geçerli olacak? WhatsApp Sözleşmesi nedir?WhatsApp Sözleşmesi ile ilgili meraklı arayış bugün de devam ediyor. WhatsApp Sözleşmesi için büyük gün geldi. Bugün WhatsApp sözleşmesi yenilendi mi sorusu gündeme geldi. Kullanıcılar tarafından net bir cevap aranan WhatsApp'tan açıklama gecikmedi. Peki WhatsApp Sözleşmesi ne oldu? WhatsApp Sözleşmesi zararlı mı? İşte WhatsApp'ın açıklaması ve sözleşme hakkında merak edilenler...
15.05.2021Gündem
BlackBerry küllerinden yeniden doğabilir mi? İşte yeni tasarım
BlackBerry küllerinden yeniden doğabilir mi? İşte yeni tasarımBir zamanların en dikkat çeken telefonlarını üreten BlackBerry, yakın tarihte adından eskisi gibi söz ettiremiyor. Hal böyle olunca, farklı hamlelerle karşımıza çıkması istenen şirketin yeni telefonlarında farklı tasarımları kullanması bekleniyor. İşte bu beklentiler dahilinde hazırlanan yeni BlackBerry telefon konsepti:
16.04.2021Teknoloji
Apple, Samsung'u solladı
Apple, Samsung'u solladıGeçen yılın son çeyreğinde 90,1 milyon akıllı telefon satışı gerçekleştiren Apple, dünyanın en fazla akıllı telefon satan şirketi olmayı başardı. Ekim-Aralık 2020 döneminde satışlarını yüzde 22 artıran Apple'ın pazar payı yüzde 23,4'e kadar yükseldi.
11.02.2021Teknoloji
'Yüksek oynaklık sırasında piyasa altyapısı dayanıklıydı'
'Yüksek oynaklık sırasında piyasa altyapısı dayanıklıydı'ABD Hazine Bakanlığı, finansal piyasaların temel altyapısının, son dönemde yaşanan yüksek oynaklık ve işlem hacmi sırasında dayanıklılığını kanıtladığını bildirdi.
5.02.2021Uzmanpara
'Yüksek oynaklık sırasında piyasa altyapısı dayanıklıydı'
'Yüksek oynaklık sırasında piyasa altyapısı dayanıklıydı'ABD Hazine Bakanlığı, finansal piyasaların temel altyapısının, son dönemde yaşanan yüksek oynaklık ve işlem hacmi sırasında dayanıklılığını kanıtladığını bildirdi.
5.02.2021Ekonomi
GameStop'un yarattığı tedirginlik sürüyor
GameStop'un yarattığı tedirginlik sürüyorKüçük yatırımcıların geçen hafta GameStop hisseleri üzerinden Wall Street devlerine karşı mücadelesi, olağan dışı hareketliliğin görüldüğü hisselerdeki düşüşe rağmen, "Büyük balık küçük balığı yutar’ hikayesini bir süreliğine de olsa tersine çevirmesiyle piyasaların gündeminde kalmaya devam ediyor.
3.02.2021Uzmanpara
Piyasalar enflasyon verilerine odaklandı
Piyasalar enflasyon verilerine odaklandıKüresel piyasalar pozitif bir seyir izlerken, bugün dünya genelinde hizmet sektörü Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI), yurt içinde ise enflasyon verileri takip edilecek.
3.02.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle kapandı
New York borsası yükselişle kapandıNew York borsası, günü yükselişle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 400 puanın üzerinde değer kazandı ve yüzde 1,57 artışla 30.687,48 puana yükseldi.
2.02.2021Ekonomi
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, haftanın son işlem gününe düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,57 azalışla 30.429,29 puandan işlem gördü.
29.01.2021Uzmanpara
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, haftanın son işlem gününe düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,57 azalışla 30.429,29 puandan işlem gördü.
29.01.2021Ekonomi
Amerikan borsasında 'GameStop' korkusu
Amerikan borsasında 'GameStop' korkusuABD borsasında küçük ve büyük yatırımcılar arasında GameStop hisseleri üzerinden başlayan çekişme piyasaları tedirgin ederken, analistler, bu durumun başka hisse senetlerinde de görülebileceğini ve bazı yatırım kuruluşları için risk oluşturabileceğini belirtiyor.
29.01.2021Uzmanpara
Piyasalar karışık bir seyir izliyor
Piyasalar karışık bir seyir izliyorKüresel piyasalarda karışık bir seyir izlenirken, New York borsasında GameStop hisselerindeki sert yükselişin ardından bazı hisselere getirilen işlem sınırlamaları, alım-satım platformları ve açığa satış işlemleri ile ilgili tartışmaları gündemin odağına yerleştirdi.
29.01.2021Uzmanpara
'Açığa hisse satanlara saygı göstermeyin'
'Açığa hisse satanlara saygı göstermeyin'İşlem platformlarının GameStop hisselerine sınırlama getirmesine tepki gösterenler arasına Elon Musk da katıldı.
29.01.2021Uzmanpara
GameStop hisseleri geriledi
GameStop hisseleri gerilediWall Street’te küçük yatırımcı ile profesyonel yatırımcılar arasındaki mücadele, Amerikan bilgisayar oyunları şirketi GameStop’un hisselerini bir hafta içinde uçurdu. GameStop işlemlerine kısıtlama getirilmesinin ardından şirketin hisseleri geriledi.
29.01.2021Uzmanpara
New York borsası yükselişle kapandı
New York borsası yükselişle kapandıNew York borsası, günü yükselişle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 300 puana yakın değer kazandı ve yüzde 0,99 artışla 30.603 puana yükseldi.
28.01.2021Ekonomi
WhatsApp kimin? Whatsapp uygulaması hangi ülkenin?
WhatsApp kimin? Whatsapp uygulaması hangi ülkenin?Gündemden düşmeyen yeni WhatsApp sözleşmesi, tüm dünyada tartışma konularına yol açtı. Milyonlarca insan WhatsApp sözleşmesinde yer alan maddelerden sonra 'WhatsApp kimin' , 'Whatsapp hangi ülkenin' sorularını araştırmaya başladı. WhatsApp uygulamasının kurulduğu yıldan bugüne her detayı öğrenmek isteyen vatandaşlar iin WhatsApp hakkında merak edilenleri bir araya topladık. İşte WhatsApp kimin, hangi ülkenin soruları başta olmak üzere uygulama hakkında diğer merak edilenler...
11.01.2021Teknoloji
Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın unutulmaz konserleri Borusan Klasik'te
Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın unutulmaz konserleri Borusan Klasik'teBorusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, 2020’yi emin adımlarla ve hız kesmeden uğurluyor… Borusan Klasik’te 29 Aralık-3 Ocak arası her gün saat 19.00’da yayınlanacak, müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan konser kayıtlarında Leticia Moreno, Corinne Winters, Denis Kozhukhin, Katia & Marielle Labèque, Andreas Ottensamer ve Ailyn Pérez solist olarak yer alıyor.
23.12.2020Kültür Sanat
BİFO, Bülent Yazıcı'ya eşlik ediyor
BİFO, Bülent Yazıcı'ya eşlik ediyorOnursal şefi Gürer Aykal yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, bu ay radyodan yayınlanacak üçüncü konserinde Vivaldi'nin çok sık dinleme fırsatını bulamayacağınız iki yapıtıyla huzurlarınızda olacak. Bu konserde, özellikle barok dönem yorumculuğundaki başarılarıyla ve albümleriyle tanınan Bülent Yazıcı'nın seslendireceği Do Majör Mandolin Konçertosu ve Re Majör Konçerto ile Vivaldi'nin iki farklı yaratım döneminden parlayan örnekler sunulacak. Konser, tüm zamanların en usta bestecilerinden Mozart'ın 33. Senfoni’si ile tamamlanacak.
15.12.2020Kültür Sanat
BİFO radyo konserleri devam ediyor
BİFO radyo konserleri devam ediyorBorusan İstanbul Filarmoni Orkestrası (BİFO), radyo konserlerine devam ediyor. Bu ay, daha önce kaydedilmiş iki konserle, 10 Aralık ve 17 Aralık’ta dinleyicilerle buluşacak.
BİFO'dan Aralık ayının ilk konseri
BİFO'dan Aralık ayının ilk konseriRadyonun gücü, dinleyicileri klasik müzik etrafında birleştirmeye devam ediyor! Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, 3 Aralık Perşembe günü saat 14.00’teki canlı konser yayınında üç farklı yüzyıldan, üç usta bestecinin yapıtlarından oluşan bir program sunuyor. Daha önce 19.00 olarak açıklanan konser saati, alınan yeni sağlık tedbirleri göz önünde bulundurularak değişti. Konserin Ives, Wagner ve Mozart’ın yapıtlarından oluşan programında, senfonik ve koral repertuvarın yanı sıra operaları da başarılı bir biçimde yöneten genç şef Patrick Hahn şeflik kürsüsünde olacak.
BİFO Kasım ayının son konseriyle müzikseverlerin karşısında
BİFO Kasım ayının son konseriyle müzikseverlerin karşısındaBorusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın (BİFO) konserleri devam ediyor. Kasım ayının son konserinde dünyaca ünlü Avusturyalı şef Patrick Hahn yönetimindeki BİFO, Pärt ve Beethoven’dan oluşan bir programla Borusan Klasik radyoda canlı yayında olacak.
24.11.2020Kültür Sanat
Borusan Quartet canlı yayınla Borusan Klasik'te
Borusan Quartet canlı yayınla Borusan Klasik'teBorusan Quartet, 11 Kasım Çarşamba saat 19.00’da Borusan Klasik radyo üzerinden canlı yayınlanacak konser ile müzikseverlerle buluşacak. Borusan Quartet, 11 Kasım Çarşamba saat 19.00’da Borusan Klasik radyoda duygulara işleyen bir programla canlı yayında olacak.
Borusan Müzik Evi'nin sesleri Borusan Klasik'te
Borusan Müzik Evi'nin sesleri Borusan Klasik'teBorusan Klasik radyonun sevilen programı “Borusan Müzik Evi”, güz dönemiyle 13 Kasım’dan itibaren her Cuma 23.00-24.00 saatleri arasında Borusan Klasik’te! Programda, Borusan Müzik Evi’nde sahne almış topluluklar, sanatçılar ve organizatörler; müzikseverlere kendi müzik seçkilerini sunacaklar.
BİFO'dan sezonun ikinci canlı konseri Borusan Klasik'te
BİFO'dan sezonun ikinci canlı konseri Borusan Klasik'teBorusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın Borusan Klasik’te yayınlanan canlı konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Radyonun gücü ve birleştiriciliği dinleyicileri de klasik müzik etrafında kuşatıyor.

Benzer Haber Etiketleri

abdgamestophisseBİFOBorusan Klasik

Blackberry ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.