Çamaşır

Çamaşır

Son dakika çamaşır haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çamaşır gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çamaşır haber sayfamızda...

Çamaşır

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.643 çamaşır haberi bulunmuştur.
Beyazlar artık sapsarı kalmayacak! 'Güneş yöntemi'yle hepsi eski haline dönüyor
Beyazlar artık sapsarı kalmayacak! 'Güneş yöntemi'yle hepsi eski haline dönüyor Yepyeni, yeni yıkanmış çarşafları yatağınızın üzerine örtmek ve ardından onların rahat yumuşaklığına bürünmek birçok kişi için muhteşem bir zevktir. Ancak zamanla beyaz çarşaflar canlılığını kaybedip soluk, gri ve sarı bir renk alabilir. Peki onları eski haline getirmek için neler yapmak gerekir?
20.04.2024 Püf Noktası
Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil nazara gelmiş! 'Sirkeyle yıkandık'
Burcu Esmersoy ile Nazım Akmandil nazara gelmiş! 'Sirkeyle yıkandık' Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Nazım Akmandil ile geçtiğimiz eylül ayında nikâh masasına oturan sunucu Burcu Esmersoy, düğünden sonra nazara geldiklerini açıkladı. Eşiyle elma sirkesiyle yıkanarak kötü gözlerden arındıklarını belirten güzel sunucu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
20.04.2024 Cadde
1 kaşık eklemek kabarık faturadan kurtarıyor! Elektrikten ve deterjandan tasarruf ettiriyor
1 kaşık eklemek kabarık faturadan kurtarıyor! Elektrikten ve deterjandan tasarruf ettiriyor Çamaşır makineleri genellikle elektrik faturalarının kabarık gelmesinin nedenlerinden biri oluyor. Ancak hem çamaşırlarınızı tertemiz yapacak hem de faturadan tasarruf ettirecek bir yöntem mümkün. İçine bir kaşık eklemeniz yeterli oluyor.
16.04.2024 Püf Noktası
Hem makinenizi hem çamaşırlarınızı koruyun! Basit önlemler almak yeterli
Hem makinenizi hem çamaşırlarınızı koruyun! Basit önlemler almak yeterli Çamaşır makinesinde çamaşır yıkamanın ne kadar zor olabileceğini merak ediyor olabilirsiniz? Ancak ara sıra hala kirli gömlekler veya en sevdiğimiz tişörtlerimizde yırtıklar olması gibi pek de iyi sonuçlar alamıyoruz. Bu nedenle, zamandan ve paradan tasarruf etmenin yanı sıra kıyafetlerinizin ömrünü uzatmak kullanabileceğiniz bazı yöntemler var.
16.04.2024 Yaşam
İnatçı lekelerden kurtulmak artık mümkün! Lekeli kıyafetleri kurutmaya atmayın
İnatçı lekelerden kurtulmak artık mümkün! Lekeli kıyafetleri kurutmaya atmayın Çamaşırlardan leke çıkarmanın sayısız yolu vardır. Ancak bunlardan bazılarını denediğinizde işe yaramadığını aksine lekenin daha da derinleştiğini göreceksiniz. Endişelenmeyin inatçı lekelerden kurtulamanın basit yollarını deneyin.
14.04.2024 Püf Noktası
Makinede çeken kıyafetleri eski haline döndürün! Sırrı saç kreminde saklı
Makinede çeken kıyafetleri eski haline döndürün! Sırrı saç kreminde saklı Çok sevdiğiniz bir kıyafetin yıkandıktan ve kurutma makinesinde kuruduktan sonra çektiğini görebilir gerçek bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir daha asla eski haline dönmez sandığınız kıyafetlerinizi eski haline döndürmek artık çok kolay.
13.04.2024 Püf Noktası
Sirke dolu bir torbayla yepyeni duş başlığı elde edin! Çamaşır suyu azaltmıyor, artırıyor
Sirke dolu bir torbayla yepyeni duş başlığı elde edin! Çamaşır suyu azaltmıyor, artırıyor Duş başlığınızı düzgün şekilde temizlememek önemli miktarda bakteri birikmesine neden olabilir. Biriken bu bakteriler ise vücudunuza yayılabilir. Uzmanlar duş başlığı hijyeni konusunda uyarıda bulunuyor.
13.04.2024 Püf Noktası
Giysileri makineden çıkarmak için 12 saat kuralını uygulayın! Küflenmeyi ve kokuyu önlüyor
Giysileri makineden çıkarmak için 12 saat kuralını uygulayın! Küflenmeyi ve kokuyu önlüyor Giysilerinizi çamaşır makinesinden çıkarmadan önce kötü koku oluşmadan tam olarak ne zaman çıkarmanız gerektiğini kestiremeyebilirsiniz. Ancak temizlik uzmanları, giysilerinizi kokmadan ne zaman çıkarmanız gerektiği konusunda bakın hangi önerilerde bulunuyor.
12.04.2024 Püf Noktası
En büyük battaniye bile kolayca yıkanıyor! Bu yöntemi uygulayın: Toz değil, jel olsun
En büyük battaniye bile kolayca yıkanıyor! Bu yöntemi uygulayın: Toz değil, jel olsun Büyük battaniyeleri yıkanması zor olduğu için kullanmaktan vazgeçmeyin. Hem ilk günkü kadar güzel hem de pırıl pırıl battaniye ve yorganların çamaşır makinesinde yıkanması için birkaç adımdan oluşan yönteme göz atın!
9.04.2024 Püf Noktası
İstanbul'da balkon çöktü: 1 yaralı
İstanbul'da balkon çöktü: 1 yaralı İstanbul Kartal’da 5 katlı binanın birinci kat dairesinin balkonu çöktü. Bu sırada balkonda bulunan 63 yaşındaki Ayşe Bulduk düşerek yaralandı.
9.04.2024 Haberler
İstanbul'da balkon çöktü: 1 yaralı
İstanbul'da balkon çöktü: 1 yaralı İstanbul Kartal’da 5 katlı binanın birinci kat dairesinin balkonu çöktü. Bu sırada balkonda bulunan 63 yaşındaki Ayşe Bulduk düşerek yaralandı.
9.04.2024 Gündem
'Şeytani canavar' eşinin cesedini 224 parçaya bölüp, nehre attı!
'Şeytani canavar' eşinin cesedini 224 parçaya bölüp, nehre attı! Sırra kadem basan zavallı kadın için evde arama yapılırken polislere, 'yatağın altında saklanabiliyor olabileceğini' söyleyerek şaka dahi yaptı. İnternette son aradığı ise 'eşim ölürse ne gibi faydalar elde edebilirim?' ve 'tanrı cinayeti affeder mi?' oldu. En sonunda, genç kadının barbarca hayattan koparıldığı ortaya çıktı.
9.04.2024 Dünya
Makineye birkaç küp atın! Çamaşırlar ütülenmiş gibi çıkıyor
Makineye birkaç küp atın! Çamaşırlar ütülenmiş gibi çıkıyor Kurutma makinesinden çıkan çamaşırlar kırışmışsa canınızı sıkmayın. Bundan sonra yıkadığınız çamaşırları kurutma makinesine atarken içerisine birkaç küp eklemek çamaşırlarınızın ütülenmiş gibi çıkmasını sağlıyor.
2.04.2024 Püf Noktası
Çamaşır makinesini sıfırlayan tüyo! Tamburuna bunu dökerseniz jet gibi hızlanıyor
Çamaşır makinesini sıfırlayan tüyo! Tamburuna bunu dökerseniz jet gibi hızlanıyor Çamaşır makinenizin daha hızlı çalışması için eski haline geri döndürecek çeşitli tüyoları uygulamanız gerekiyor. Bu yöntemler sayesinde makinenin performansını artırabilir, verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.
28.03.2024 Püf Noktası
İnatçı çamaşır suyu lekesini bile çıkarıyor! Sırrı çok basit, herkesin evinde var
İnatçı çamaşır suyu lekesini bile çıkarıyor! Sırrı çok basit, herkesin evinde var Temizlik için birçok kişinin tercih ettiği çamaşır suyu, kıyafetlerde bıraktığı leke ile sinir bozucu olabilir. Ancak endişelenmeye gerek yok. Tek bir yöntemle çamaşır suyu lekesinden kurtulabilirsiniz.
27.03.2024 Püf Noktası
Hayatımız çeyrek asırdır çok daha temiz, çok daha hijyenik… İşte değişimin hikayesi!
Hayatımız çeyrek asırdır çok daha temiz, çok daha hijyenik… İşte değişimin hikayesi! Türkiye pazarına ilk yoğun kıvamlı çamaşır suyunu 1999 yılında getiren Domestos, 2024 yılı itibarıyla 25. yılını geride bırakarak hanelerin hijyen ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Bugün ülkemizde her 10 evden 7’sinde tercih edilen marka, çeşitli tüketici araştırmalarında da kendi kategorisinde öne çıkmayı başarıyor.
26.03.2024 Advertorial
'Bir şey olmaz' deyip geçmeyin! Günlük eşyalarınızı temizlemenin 8 doğru yolu
'Bir şey olmaz' deyip geçmeyin! Günlük eşyalarınızı temizlemenin 8 doğru yolu Gündelik eşyaların nasıl yıkanacağını en başından itibaren bilmek, onlardan daha uzun süre keyif almanızı sağlayacaktır. Çoğu zaman en iyi seçenek makinede yıkamak olabilir. Ancak bazı durumlarda eşyaların zarar görmesini ve renklerinin çabuk solmasını önlemek için elde yıkamak gerekir.
26.03.2024 Yaşam
iF Design 2024’te Arçelik’e 9 ödül
iF Design 2024’te Arçelik’e 9 ödül Arçelik, dünyanın en önemli ve prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen iF Design Award 2024’ten 9 ödülle döndü.
26.03.2024 Teknoloji
31 milyar kilo metal 17 milyar kilo plastik
31 milyar kilo metal 17 milyar kilo plastik Son 12 yılda dünya genelinde e-atık miktarı 2 katına çıkarak 62 milyar kiloya ulaştı. Atıkların 31 milyar kilosu metal, 17 milyar kilosu plastik, 14 milyar kilosu ise diğer malzemelerden oluştu.
26.03.2024 Gündem
Renkli kıyafetlerin solmasını önleyen baharat! Bu işlemleri tekrar edin, hiç eskimiyor
Renkli kıyafetlerin solmasını önleyen baharat! Bu işlemleri tekrar edin, hiç eskimiyor Renkli kıyafetler yıkanmaya başladıktan sonra zamanla solmaya ve yıpranmaya başlayabilir. Bu durumda pahalı deterjanlar bile giysilerinizi kurtaramayabilir. Ancak bunun için hem etkili bir baharat hem de çeşitli çamaşır tüyoları bulunuyor. İşte detaylar.
24.03.2024 Püf Noktası
Sevgilisinin eski eşine yakalandı, iple inmeye çalışırken balkonda çocuğun üzerine düştü
Sevgilisinin eski eşine yakalandı, iple inmeye çalışırken balkonda çocuğun üzerine düştü Bahçelievler'de sevgilisinin eski eşi kapıyı çalınca panikleyen Vahdet T. çamaşır ipi sarkıtarak kaçmaya çalıştığı sırada 4. kattan 6 yaşındaki çocuğun üzerine düştü. İşte haberin ayrıntıları...
23.03.2024 Haberler
Sevgilisinin eski eşine yakalandı, iple inmeye çalışırken balkondan çocuğun üzerine düştü
Sevgilisinin eski eşine yakalandı, iple inmeye çalışırken balkondan çocuğun üzerine düştü Bahçelievler'de sevgilisinin eski eşi kapıyı çalınca panikleyen Vahdet T. çamaşır ipi sarkıtarak kaçmaya çalıştığı sırada 4. kattan 6 yaşındaki çocuğun üzerine düştü. İşte haberin ayrıntıları...
23.03.2024 Gündem
Son dakika: Kar kapıda! Meteoroloji haritayı güncelledi
Son dakika: Kar kapıda! Meteoroloji haritayı güncelledi Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava tahmin raporunu yayımladı. Buna göre cuma ve cumartesi günü yurdun iç kesimlerinde kar yağışları devam edecek.
21.03.2024 Gündem
Çamaşır yıkarken makinenin içine atın! Tüy, saç, kıl ne varsa bir seferde topluyor
Çamaşır yıkarken makinenin içine atın! Tüy, saç, kıl ne varsa bir seferde topluyor Çamaşır makinesinde yıkadığımız çamaşırlar ne kadar temiz olsa da tüy probleminden arındırmak bir hayli zor olabilir. Ancak sünger yardımıyla bu sorundan hemen kurtulabilirsiniz. İşte yöntemi.
21.03.2024 Püf Noktası
Evdeki bu eşyalar cayır cayır elektrik yakıyor! En fazla bu cihazlar elektrik faturasını ikiye katlıyor
Evdeki bu eşyalar cayır cayır elektrik yakıyor! En fazla bu cihazlar elektrik faturasını ikiye katlıyor Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni elektronik cihazlar girdi. Haliyle elektrik faturalarında giderek artışlar yaşanmaya başladı. Bazı elektronik cihazlar var ki cayır cayır enerji harcıyor. İşte elektrik faturasını ikiye katlayan elektronik cihazlar.
15.03.2024 Püf Noktası

Benzer Haber Etiketleri

Çamaşır ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.