Cansuyu

Cansuyu

Son dakika cansuyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cansuyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cansuyu haber sayfamızda...

Cansuyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 169 cansuyu haberi bulunmuştur.
Fikir babası Başkan Ergin
Fikir babası Başkan ErginAyvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in 2009-2014 yılları arasında Küçükköy Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde, ünlü Sarımsaklı sahilinin düzenlenmesi için fikir babalığını yaptığı dev projesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ortaklığında yaşama geçiriliyor...
7.03.2021Ege
Öğrenciler işsiz kaldı burslara talep arttı
Öğrenciler işsiz kaldı burslara talep arttıEğitim masraflarını karşılamak amacıyla kimi garsonluk kimi anketörlük yapıyordu. Okurken çalışan öğrenciler, pandemiyle birlikte işsiz kaldı. Önceki yıllara göre burs arayan öğrenci sayısı artarken gelirleri düşen bazı kurumlar ise burs vermeyi kesti.
24.02.2021Eğitim
Kazananlar belli oldu
Kazananlar belli olduSabancı Vakfı’nın bu sene beşincisini düzenlediği Kısa Film Yarışması, ‘Değişen İklimler, Değişen Hayatlar’ temasıyla online gerçekleşti.
17.01.2021Cadde
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması kazananları belli oldu
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması kazananları belli olduSabancı Vakfı’nın “Kısa Film Uzun Etki” sloganıyla bu sene beşincisini düzenlediği Kısa Film Yarışması’nın kazananları belli oldu. “Değişen İklimler, Değişen Hayatlar” temasıyla bu yıl ilk kez online düzenlenen yarışmanın ödül töreni Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan’ın ev sahipliğinde ve Zeynep Atakan’ın sanat yönetmenliğinde gerçekleşti. Jüri üyeleri ve yarışmacıların online bağlandığı, pek çok sanatseverin Sabancı Vakfı YouTube hesabından takip ettiği canlı yayında ödüller sahiplerini buldu.
14.01.2021Kültür Sanat
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandı
Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandıSabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara sanat aracılığıyla dikkat çekmek amacıyla 2016 yılından bu yana düzenlediği Kısa Film Yarışması’nın beşinci yılında finalistler belli oldu. Bu yıl “İklim Değişikliğini Kim Çekiyor?” sloganıyla “Değişen İklimler, Değişen Hayatlar” temasıyla düzenlenen Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması’na Türkiye’nin 43 farklı ilinden 282 film başvurdu. Ön jüri değerlendirmesinin ardından, finale kalan 13 filmin ve yönetmenlerinin isimleri Kısa Film Platformu web sitesinde (www.kisafilmuzunetki.org) duyuruldu.
21.12.2020Kültür Sanat
Misli.com 2'nci ve 3'üncü Lig maçları hafta sonu başlıyor
Misli.com 2'nci ve 3'üncü Lig maçları hafta sonu başlıyorMisli.com'un Türkiye 2'inci ve 3'üncü liglerine isim sponsoru olması ve maçların yayın hakkını alması kulüpler için önemli bir gelir kaynağı oldu. Kulüplerin temsilcileri bu desteğin son derece önemli olduğunu belirtirken, futbolseverler de alt liglerde Misli.com'dan yayınlanacak bazı maçları ücretsiz izleyecek olmaktan son derece memnun.
18.09.2020Misli.com 2.Lig
AFAD Giresun'a 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderdi
AFAD Giresun'a 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderdiİçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Giresun'daki selin ardından iyileştirme çalışmalarının devam ettiği bölgeye 9 milyon lira acil yardım ödeneği gönderildiğini bildirdi.
26.08.2020Gündem
Eve hücum
Eve hücumKamu bankalarının düşük maliyetli kredi desteği ile Emlak Konut GYO’nun kampanyası, konut satışlarında şimdiye kadarki en yüksek haziran ayı satışını getirdi. Türkiye’de konut satışı Haziran 2020’de; Haziran 2019’a göre yüzde 209.7 artarak 190 bin oldu. Banka kredili satışlara büyük talep oluşurken, en çok ikinci el konut satıldı
15.07.2020Ekonomi
KOBİ'lere cansuyu kampanyası!
KOBİ'lere cansuyu kampanyası!Covid- 19'dan dolayı evlere kapandığımız bugünlerde belki de ekonomik olarak en büyük zararı küçük ve orta çaplı işletmeler görmektedir. Biz de Fongogo olarak işletmelerin hayatta kalma savaşı verdikleri bu zorlu günlerde işletmeleri kitlelerle bir araya getirerek önümüzdeki dönemde çalışanlara bir cansuyu olabileceğimizi düşünüyoruz.
8.06.2020Ekonomi
Suya atılan Adnan Menderes imzası
Suya atılan Adnan Menderes imzasıMerhum Başbakan Adnan Menderes tarafından kurulan Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, bugün yaptığı baraj, sulama ve içme suyu yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük yatırımcı kuruluşu haline geldi.
27.05.2020Ekonomi
İş dünyasından pakete destek
İş dünyasından pakete destekEgeli iş insanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Kalkan Paketi’ni desteklediklerini belirtti, “Bu zorlu süreci hep birlikte el ele vererek atlatmalıyız” görüşünde birleşti
21.03.2020Ege
Sigorta devleri InsurTech Programı için güçlerini birleştirdi
Sigorta devleri InsurTech Programı için güçlerini birleştirdiİTÜ ARI Teknokent ve Agito, Aksigorta, Allianz, AvivaSA, Eureko Sigorta, Güneş Sigorta, HDI Sigorta, Sigorta Cini ve Vakıf Emeklilik güçlerini birleştirerek, İTÜ Çekirdek InsurTech Programı’nı hayata geçiriyor.
19.02.2020Sigorta
İdlib’de 2.5 ayda 313 kişi öldü
İdlib’de 2.5 ayda 313 kişi öldüİdlib’de ateşkes ilan edilmesine rağmen rejim saldırılarını sürdürüyor. Kasım 2019’dan itibaren 100’ü çocuk, 313 sivil öldü. 382 bin kişi göç etmek zorunda kaldı.
17.01.2020Dünya
Sosyal medyada şipşak haksız rekabet
Sosyal medyada şipşak haksız rekabetUzun bir süreden beri cep telefonları en büyük rakipleri haline gelen fotoğrafçılar, son dönemde sosyal medya şipşakçılarıyla da mücadele halinde.
12.01.2020Ekonomi
MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert: 2-3 futbolcu ile daire vererek anlaştık
MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert: 2-3 futbolcu ile daire vererek anlaştıkTransfer yasağını kaldırmak için çalışmalarını sürdüren MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, maddi zorluklarla mücadele ettiklerini vurgulayarak, "Kapısına kilit vurulacak noktaya gelmiş bir kulüp yaşamaya başladı" dedi.
23.07.2020Ankaragücü
Vodafone’dan kadın girişimciye destek
Vodafone’dan kadın girişimciye destekMilli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Türkiye Vodafone Vakfı ve Türkiye Bilişim Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Girişimcilikte Önce Kadın’ projesinde başarılı girişimci kadınlara ödülleri verildi.
13.07.2019Ekonomi
Maketten vatandaşlık
Maketten vatandaşlıkTürkiye’den konut alan yabancı yatırımcılar, Türk vatandaşlığını elde etmek için artık konutun teslim edilmesini, tapunun çıkmasını beklemeyecek. Maketten beğendiği konutun bedelini peşin ödeyen yabancılar, Türk pasaportunu anında cebine koyacak.
8.12.2018Ekonomi
Kale 3 tohuma cansuyu verdi
Kale 3 tohuma cansuyu verdiKale Grubu’nun kurucusu İbrahim Bodur adına bu yıl ikincisi düzenlenen İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülleri sahiplerini buldu. Erken Aşama kategorisinin kazananı Anlatan Eller, İleri Aşama kategorisinin kazananı E-Bursum, İşbirliği kategorisinin kazananı ise Türkiye’nin Kadın Balıkçıları oldu.
6.12.2018Ekonomi
Big Bang’den büyük cansuyu
Big Bang’den büyük cansuyuGirişimcilere kaynak sağlayan etkinlik ‘Big Bang Start-up Challenge’ bu yıl da büyük bir katılımla gerçekleşti.
5.12.2018Ekonomi
‘Vergi indirimi cansuyu oldu’
‘Vergi indirimi cansuyu oldu’MASKO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu, mobilyadaki vergi indiriminin sektöre cansuyu olduğunu söyledi...
6.11.2018Ekonomi
Hibe Teşvik ve Krediler KOBİ’lere Cansuyu Oluyor
Hibe Teşvik ve Krediler KOBİ’lere Cansuyu OluyorDevletin KOBİ’lere yönelik vermiş olduğu hibe, teşvik, kredi ve desteklere ilgi her geçen gün artarak devam ediyor.
22.05.2018Kobi
KOBİ’lere mevduatın 15 katı kredi
KOBİ’lere mevduatın 15 katı krediKOBİ’lere verilen ve Nefes Kredisi’nin yeni şartları belli oldu. Yeni düzenlemeye göre, KOBİ’lere sağlanan kredi limiti, yatırılan mevduatın 10 katından 15 katına çıkarıldı.
26.04.2018Ekonomi
Turist getiren seyahat acentelerine "uçuran" destek
Turist getiren seyahat acentelerine "uçuran" destekKültür ve Turizm Bakanlığınca, 2015'ten bu yana turist getiren seyahat acentelerine sağlanan uçak desteklerinin miktarı son üç yılda toplam 786 milyon 217 bin 697 liraya ulaştı.
15.04.2018Ekonomi
Nefes kredisinde ‘nefis’ sürpriz
Nefes kredisinde ‘nefis’ sürprizBaşbakan Yıldırım, dün yaptığı sürprizle, KOBİ’lere sunulan Nefes Kredisi’nin şartlarında iyileştirme sağladı. Kredi hacmi 7.5 milyar liraya çıktı. 6 ay geri ödemesiz bir dönem olacak. Vade 18 aya yayıldı.
31.03.2018Ekonomi
Lösemi hastası Cansu'nun Galatasaray hayali
Lösemi hastası Cansu'nun Galatasaray hayaliKayseri'de yaşayan 12 yaşındaki lösemi hastası Cansu Demirduman, taraftarı olduğu Galatasaray'ın futbolcularıyla buluşmanın hayalini kuruyor. Cansu, pazartesi günü Süper Ligde oynanacak Kayserispor karşılaşması için kente gelecek olan Galatasaray kafilesiyle buluşup, en büyük hayalini gerçekleştirmek istiyor.
30.06.2020Galatasaray

Benzer Haber Etiketleri

Kısa FilmDestekcaddemagazinSabancı Vakfı

Cansuyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.