Cecilia Krull

Cecilia Krull

Son dakika Cecilia Krull haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cecilia Krull gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cecilia Krull haber sayfamızda...

Cecilia Krull

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15 cecilia krull haberi bulunmuştur.
‘Türkiye ile özdeşleşmiş hissediyorum’
‘Türkiye ile özdeşleşmiş hissediyorum’İspanyol şarkıcı Cecilia Krull, Enes Hergüneş’in sunduğu ‘The Kalk Gel Show’a katıldı.
13.03.2021Cadde
"Müziğin ve sanatın susmaması gerekiyor"
"Müziğin ve sanatın susmaması gerekiyor"Pasion Turca ile birlikte hem Türkiye hem de başta İspanya olmak üzere farklı ülkelerde çeşitli organizasyonlara imza atan şirketin CEOsu Sinan Ufuk Nergis ile pandemi sürecinde kültür-sanat dünyasının durumunu ve geleceğini konuştuk. İptal edilen konserler, sosyal mesafeli etkinlikler ve çevrimiçi konserlere dair görüşlerini açıklayan Nergis ile gelecek yıla dair senaryoları da konuştuk. Devlet ve sponsor desteğinin bu süreçteki öneminin altını çizen Sinan Ufuk Nergis, gelecekten umutlu olduğunu da belirtiyor.
23.09.2020Kültür Sanat
Renkli dostlar
Renkli dostlarKültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2020 senesi için ilan edilen Patara Yılı etkinlikleri içerisinde sahne alan Cecilia Krull ve DJ Burak Yeter’in performası hâlâ konuşuluyor.
6.09.2020Cadde
Marmaris coştu
Marmaris coştuTuesday şarkısı ile tanınan DJ Burak Yeter, ‘Symphonic Project’ kapsamında Marmarisli müzikseverlerle buluştu.
2.09.2020Ege
Stan Antipariotis Barbaros'a konuk oluyor
Stan Antipariotis Barbaros'a konuk oluyorBarbaros, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınlar ile dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Bu seferki konuk Yunanistan'dan ünlü sanatçı Stan Antipariotis.
11.05.2020Kültür Sanat
Viktor Lazlo Barbaros'a konuk oluyor
Viktor Lazlo Barbaros'a konuk oluyorİlk yayınını La Casa De Papel’in 4.sezonunun yayınlandığı gün, dizinin en az kendisi kadar izleyicileri kendine bağlayan şarkısı My Life is Going On’a hayat veren Cecilia Krull ile gerçekleştiren Barbaros, ikinci canlı yayınını “It’ s Raining Men”, “Hit The Road Jack”, “I Am So Excited” gibi 80'li yılların unutulmaz disco hitlerine imza atan The Weather Girls’den Dynelle Rhodes ile gerçekleştirmişti.
11.04.2020Kültür Sanat
Barbaros'un Instagram canlı yayın konuğu The Weather Girls
Barbaros'un Instagram canlı yayın konuğu The Weather GirlsGüçlü sesi, geniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınlar ile dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.
Barbaros'un Instagram konuğu Cecilia Krull
Barbaros'un Instagram konuğu Cecilia KrullGeniş repertuvarı ve başarılı sahne performanslarıyla müzikseverlerin severek takip ettiği Barbaros, Instagram hesabından yapacağı canlı yayınlarda dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.
Cecilia Krull: Hepimiz bu ilgi karşısında şoke olduk
Cecilia Krull: Hepimiz bu ilgi karşısında şoke olduk'La Casa De Papel' dizisinde seslendirdiği 'My Life Is Going On' şarkısı ile dünya çapında yıldızı parlayan Cecilia Krull, NTV’de ekrana gelen 'Gece Gündüz' programına konuştu.
22.09.2018Cadde
'La Casa De Papel'in sesi Cecilia Krull ilk kez İstanbul'da
'La Casa De Papel'in sesi Cecilia Krull ilk kez İstanbul'da"My Life is Going On" şarkısıyla üne kavuşan Cecilia Krull, konserde kendi  yazdığı şarkılardan oluşan ilk solo albümünden parçalar seslendirdi.
22.09.2018Cadde
'La Casa De Papel'in sesi Cecilia Krull ilk kez İstanbul'da
'La Casa De Papel'in sesi Cecilia Krull ilk kez İstanbul'da"My Life is Going On" şarkısıyla üne kavuşan Cecilia Krull, konserde kendi  yazdığı şarkılardan oluşan ilk solo albümünden parçalar seslendirdi.
22.09.2018Cadde
Bu hafta ne var ne yok?
Bu hafta ne var ne yok?Hafta sonu plan yapmadıysanız; konser, tiyatro, sinema gibi aktivite planlarının yer aldığı haftanın etkinlik programına göz atmanızı tavsiye ediyoruz...
20.09.2018Cumartesi
La Casa De Papel'in 'sesi' Türkiye'ye geliyor
La Casa De Papel'in 'sesi' Türkiye'ye geliyorÜnlü dizi La Casa De Papel'de seslendirdiği “My Life is Going On” şarkısıyla tanınan Cecilia Krull, Türkiye'ye geliyor.
29.08.2018Cadde
Cecilia Krull, İstanbul'da sahne alacak
Cecilia Krull, İstanbul'da sahne alacakPopüler dizi La Casa De Papel'de seslendirdiği "My Life Is Going On" şarkısıyla dünya çapında ün kazanan şarkıcı Cecilia Krull, İstanbul'da konser verecek.
28.08.2018Cadde
La Casa De Papel’in sesi Cecilia Krull Salon’da
La Casa De Papel’in sesi Cecilia Krull Salon’daPopüler dizi “La Casa De Papel”de seslendirdiği “My Life Is Going On” şarkısıyla dünya çapında bir ün kazanan Cecilia Krull, 21-22 Eylül tarihlerinde Salon IKSV’ye geliyor.

Benzer Haber Etiketleri

Cecilia KrullLa Casa De PapelBarbarosMy Life Is Going Onistanbul

Cecilia Krull ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.