Forbes

Forbes

Son dakika forbes haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan forbes gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan forbes haber sayfamızda...

Forbes

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.246 forbes haberi bulunmuştur.
Şirket hisseleri çakılan Trump en zengin 500 listesinden düştü
Şirket hisseleri çakılan Trump en zengin 500 listesinden düştü Eski başkan mal varlığının Bloomberg Milyarderler Endeksi'ne girmesi için gereken 5,8 milyar doların altına düşmesi nedeniyle liste dışında kaldı.
10.04.2024 Dünya
Lionel Messi'nin yeni mesleği belli oldu! Sözleşme detaylarını açıkladı
Lionel Messi'nin yeni mesleği belli oldu! Sözleşme detaylarını açıkladı Paris Saint Germain'den ayrıldıktan sonra sürpriz bir kararla MLS ekibi Inter Miami'ye imza atan Lionel Messi ile ilgili çarpıcı bir açıklama geldi. Arjantinli yıldızın yeşil sahalara veda ettikten sonraki muhtemel mesleği netlik kazandı.
8.04.2024 Dünyadan Futbol
Milyarderler
Milyarderler Forbes’e göre, dünya genelinde milyarder sayısı 2.781’e yükselerek rekor kırdı; milyarderlerin üçte ikisinin 2023 yılına göre daha zengin olduğu bildirildi.
4.04.2024 Dünya
Milyarderlik onlara miras olarak kaldı
Milyarderlik onlara miras olarak kaldı Forbes gazetesinin açıkladığı 33 yaş altı milyarderler listesine 25 kişi girdi. Ancak listede 2009 yılından beri sadece miras yoluyla bu zenginliğe ulaşanlar yer alıyor.
3.04.2024 Ekonomi
K-9 filmi oyuncuları kim, konusu nedir ve ne zaman çekildi?
K-9 filmi oyuncuları kim, konusu nedir ve ne zaman çekildi? K-9 filmi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. K-9 filmi beyaz perdenin ardından televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Aksiyon ve komedi türünde olan filmin yönetmenliğini Reid Carolin, Channing Tatum'un üstlenirken senaryosu Reid Carolin ve Brett Rodriguez tarafından kaleme alınmıştır. Peki, "K-9 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler, ne zaman vizyona girdi?" İşte K-9 filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
26.03.2024 Bilgi Rehberi
Turizmin yeni gözdesi Hindistan
Turizmin yeni gözdesi Hindistan Türkiye ve uluslararası alanda yaptıkları düğünlerle turizm çeşitliliği sağlayan Hindistan, şimdi de sektörün en büyük harcayıcılarından birisi olmaya hazırlanıyor.
26.03.2024 Ekonomi
Bakan Yerlikaya: Sandığa güvenle gidilecek
Bakan Yerlikaya: Sandığa güvenle gidilecek İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Biz seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasında da Allah'ın izniyle sizin iradenizin en güzel şekilde, en huzurlu ve güven ortamında sandığa tecelli etmesiyle ilgili canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
25.03.2024 Gündem
Hollywood patroniçesi
Hollywood patroniçesi Avustralya kırsalı Dalby’de 1990’da doğan oyuncu Margot Robbie, bugün Hollywood zenginleri arasında.
17.03.2024 Dünya
Nolan paraya para demiyor
Nolan paraya para demiyor Forbes’un haberine göre “Oppenheimer”, Christopher Nolan’a 72 milyon dolar kazandırdı.
11.03.2024 Kültür Sanat
Bu yıl en çok onlar kazandı
Bu yıl en çok onlar kazandı Forbes dergisi 2023’ün en çok kazanan oyuncularını açıkladı.
8.03.2024 Kültür Sanat
Süper gıda: Karabuğday
Süper gıda: Karabuğday “Forbes” dergisi, 2024’te dünya genelinde trend olması beklenen işlenmemiş gıdalar arasında “karabuğday”ı da saydı.
3.03.2024 Gündem
‘Gazze Kurşun Geçirmez Düşler Sergisi’ni gezdi
‘Gazze Kurşun Geçirmez Düşler Sergisi’ni gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu’na (ADF) katılan liderler ve lider eşleriyle bir araya geldi.
2.03.2024 Gündem
Emine Erdoğan: Tüm savaş mağduru çocuklara yardım eli uzatmaya hazırız
Emine Erdoğan: Tüm savaş mağduru çocuklara yardım eli uzatmaya hazırız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 3. Antalya Diplomasi Forumu'nda peş peşe önemli görüşmeler gerçekleştirdi.
1.03.2024 Gündem
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık
Türk Kızılay Genel Başkanı Yılmaz'dan Gazze açıklaması: Her gün farklı bir acıya uyandık Türk Kızılay Genel Başkanı Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 'Gazze konusunda her şey iyiye gidiyor' demek istediklerini ama her gün farklı bir acıya uyandıklarını belirterek, "Bugün yine en büyük saldırılardan biri gerçekleşti 100'ün üzerinde insan hayatını kaybetti. Bizler en azından onlara yardım etmek, yiyeceklerine, temel insani gereksinimlerine ulaşabilmelerini sağlamak konusunda elimizden geleni yapıyoruz" dedi.
29.02.2024 Gündem
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz'
'Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veriyoruz' Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Türkiye olarak, yaratıcılığı ve girişimciliği teşvik eden bir ortamda, dünya çapında inovasyonun ön saflarında yer almamızı sağlayacak stratejik bir vizyon olarak ele aldığımız fikri mülkiyet haklarının hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korunmasına büyük önem veriyoruz" dedi.
29.02.2024 Ekonomi
Teknoloji devleri yapay zeka için ‘seçim’ ittifakı hazırlığında
Teknoloji devleri yapay zeka için ‘seçim’ ittifakı hazırlığında Aralarında Meta, Microsoft, Google, Microsoft, TikTok ve OpenAI gibi teknoloji devlerinin bulunduğu şirketler bu yıl dünya çapında yapılacak önemli seçimler öncesinde seçmenleri kandırmaya yönelik yapay zeka içeriklerini engellemek için bir anlaşma üzerinde çalıştıklarını duyurdu.
15.02.2024 Ekonomi
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyor
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyor Dünyanın en zengin insanları listesine baktığımızda pek çok tanıdık isimle karşılaşabiliyoruz. Ancak bu listede yine de ters giden bir şeyler olduğunu, aslında dünyanın en zengin insanlarının bu kişiler olmadığını iddia edenler dahi var. Peki, Bill Gates aldığı bir tavsiye yüzünden en zengin olma şansını nasıl kaçırdı?
14.02.2024 Yaşam
Herkesin iyiliği için YZ
Herkesin iyiliği için YZ 'Moda' sözcüğün ötesinde: Yapay zekânın küresel zorluklara karşı sunduğu gerçekçi çözümler
9.02.2024 Teknoloji
Milyarderler tahtı yine ‘lüks’ün oldu
Milyarderler tahtı yine ‘lüks’ün oldu Lüks tüketim ürünleri grubu LVMH Başkanı Fransız iş insanı Bernard Arnault, ABD’li iş insanı Elon Musk’ı geride bırakarak tekrar ‘dünyanın en zengin insanı’ unvanını aldı.
30.01.2024 Ekonomi
Parayı görünce şok oldu
Parayı görünce şok oldu Ebru Polat, Instagram’ın kendisine yanlışlıkla gönderdiği 21 milyon 686 bin 123 dolar (647 milyon lira) hakkında konuştu.
7.01.2024 Cadde
Ebru Polat bir günlüğüne 'en zenginler' listesine girdi!
Ebru Polat bir günlüğüne 'en zenginler' listesine girdi! Şarkıcı Ebru Polat, Instagram'ın yanlışlıkla kendisine 21 milyon 686 bin dolar (650 milyon TL) gönderdiğini açıkladı. Sosyal medyada video yayınlayan Polat, yaşadığı büyük şaşkınlığı takipçileriyle paylaştı.
6.01.2024 Magazin
Ebru Polat bir günlüğüne 'en zenginler' listesine girdi!
Ebru Polat bir günlüğüne 'en zenginler' listesine girdi! Şarkıcı Ebru Polat, Instagram'ın yanlışlıkla kendisine 21 milyon 686 bin dolar (650 milyon TL) gönderdiğini açıkladı. Sosyal medyada video yayınlayan Polat, yaşadığı büyük şaşkınlığı takipçileriyle paylaştı.
6.01.2024 Cadde
Yataklı trenler yeniden yükselişte
Yataklı trenler yeniden yükselişte Ucuz havayolu şirketlerinin ortaya çıkmasıyla neredeyse ortadan kaybolma noktasına gelen yataklı trenler yeniden yükselişe geçti.
28.12.2023 Ekonomi
Sahne arkasının sırrı
Sahne arkasının sırrı Taylor Swift elinde gitarıyla kendi şarkılarını söyleyen bir country müzisyeni olarak ortaya çıktığında pek az kişi onun TIME dergisi tarafından Yılın Kişisi seçilecek kadar tepeye tırmanacağını tahmin ederdi.
23.12.2023 Pazar
‘Time’ dergisi yılın kişisi: Taylor Swift
‘Time’ dergisi yılın kişisi: Taylor Swift ABD’li şarkıcı Taylor Swift (33) “Time” dergisi tarafından “2023 Yılının Kişisi” seçildi.
7.12.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Forbes ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.