Ford Trucks

Ford Trucks

Son dakika Ford Trucks haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ford Trucks gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ford Trucks haber sayfamızda...

Ford Trucks

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 68 ford trucks haberi bulunmuştur.
Ford Trucks 2021'de rekor hedefliyor
Ford Trucks 2021'de rekor hedefliyor2021’i yeni ürün ve geliştirmelerle karşılayan Ford Trucks, pandeminin zorlayıcı etkilerine rağmen başarılarla geride bıraktığı 2020’nin ardından önümüzdeki dönem için yeni pazarlara adım atarak ağır ticari pazarında global büyümesini hız kesmeden sürdürüyor.
15.04.2021Otomobil
Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı
Baykal Gölü üstünde hız rekoru kırdı2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY) ve Rusya yılın kamyonu ödüllü çekicisi F-MAX ile dünya çapında dikkatleri üzerine çeken Ford Trucks, Rusya’da donmuş Baykal Gölü üzerinde gerçekleştirilen hız festivalinde bir ilke daha imza attı. Eskişehir’de üretilen F-MAX, Rusya’da Baykal Gölü üzerinde düzenlenen “Hız Günleri” (Days of Speed on the ice of Lake Baikal) etkinliğine katılan ilk kamyon oldu ve kendi segmentinde donmuş gölde hız rekoru kırdı.
7.04.2021Otomobil
Ford Trucks’tan stratejik Belçika hamlesi
Ford Trucks’tan stratejik Belçika hamlesiTüm Avrupa’ya yayılma hedefiyle Portekiz, İspanya ve İtalya’da arka arkaya bayi açılışları gerçekleştiren Ford Trucks, Batı Avrupa’daki büyümesini bölgenin en önemli pazarlarından Belçika ile sürdürüyor.
10.03.2021Otomobil
Kara filosuna 35 milyon liralık yatırım
Kara filosuna 35 milyon liralık yatırımFilo yatırımlarına devam eden Arkas Lojistik, Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks ile olan işbirliğini sürdürüyor. Şirket bu kapsamda filosuna, 35 milyon lira değerindeki yatırımla 40 Ford Trucks F-MAX çekici daha ekledi. Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY) ödüllü Ford Trucks yatırımı yapan Arkas Lojistik’in çevre dostu Euro 6 motora sahip araç oranı da yüzde 50’ye yükseldi.
6.03.2021Ekonomi
F-MAX en çok tercih edilen çekici oldu
F-MAX en çok tercih edilen çekici oldu2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY) ödüllü çekicisi F-MAX ile hem yurt dışı hem de Türkiye pazarında büyümesini sürdüren Ford Trucks, yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. 2017’den bu yana pazar payını yaklaşık 3 kat artıran Ford Trucks’ın bu başarısında büyük rol oynayan F-MAX, 2020 yılında bir ilki daha gerçekleştirerek, kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen çekici modeli oldu.
16.02.2021Otomobil
250 adet üretilecek
250 adet üretilecekFord Trucks, 2021’i yeni ürün ve geliştirmelerle karşılıyor. Ford Trucks, ‘Birlikte Geleceği Yüklüyoruz’ mottosuyla gerçekleştirdiği lansmanda; 250 adet üretilecek, koleksiyon niteliğindeki yeni ‘F-MAX Blackline’ ve dolu depoyla 5000 km’ye kadar varan menzil sağlayan yeni ‘F-MAX L’yi müşterilerine sunarken, F-MAX’te standart olarak sunulacak olan ve %5’e varan yakıt tasarrufu sağlayan “Eco+ Mode ”, ConnecTruck uygulamasının geliştirilen özellikleri ve şehir içi kullanıma yönelik modellerde de  “9 ileri otomatik şanzıman” ve “dümenlenebilir arka aks” opsiyonları tanıtıldı.
26.01.2021Otomobil
Sürücüsüz kamyon için yeni proje
Sürücüsüz kamyon için yeni projeFord Otosan ile mühendislik firması AVL, “otonom kamyon” (sürücüsüz de gidebilen) geliştirme konusundaki işbirliklerine yeni bir projeyle devam ediyor. 2019 sonbaharında “otonom konvoy” teknolojisinin tanıtımını yapan Ford Otosan ile AVL, şimdi de “Seviye 4 Otoyol Pilotu” teknolojisine odaklanıyor.
30.11.2020Otomobil
Ford Otosan üretim arasını 13 Nisan'a uzattı
Ford Otosan üretim arasını 13 Nisan'a uzattıFord Otosan, Covid-19 etkilerini azaltmaya yönelik alınan önlemler kapsamında, Kocaeli ve Eskişehir fabrikalarında 6 Nisan'a kadar verdiği üretim arasını 13 Nisan'a uzattı.
31.03.2020Ekonomi
Bir garip ihale
Bir garip ihaleAmerikan Posta İdaresi’nin açtığı 180 bin araçlık “yeni nesil dağıtım aracı” projesinde süreç devam ederken, yaprak dökümü de sürüyor. Son 6’ya kalan firmalardan ikisi çekilirken, biri de ortağıyla yolları ayırdı.
16.12.2019Ekonomi
F-Max’a talep yağdı  planlar öne çekildi
F-Max’a talep yağdı planlar öne çekildiGeçen yıl “Yılın Kamyonu” ödülünü alan yerli F-Max, şirkete “ilk”leri yaşatıyor. Adeta “kendi müşterisini kendi bulan” F-Max, Batı Avrupa pazarına “erken” giriş yaptı.
7.10.2019Ekonomi
Ford Otosan yerlilikte vites büyütüyor
Ford Otosan yerlilikte vites büyütüyorFord Otosan, geliştirdiği kamyonlarda kullandığı motor ve arka aksın ardından vites kutularını da yerlileştiriyor. Şirket test odalarını hizmete açtı.
29.07.2019Ekonomi
Ford Otosan’a CLEPA İnovasyon Ödülü
Ford Otosan’a CLEPA İnovasyon ÖdülüFord Otosan Avrupa’nın otomotiv alanında en önemli kuruluşlarından biri kabul edilen, 120 küresel tedarikçi ve 20 ulusal ticaret birliğini bir araya getiren Avrupa Otomotiv Tedarikçileri Birliği tarafından 2019 CLEPA İnovasyon Ödülü’ne layık bulundu.
28.06.2019Ekonomi
Pahalı ve ‘eşsiz’
Pahalı ve ‘eşsiz’Süper lüks otomobil üreticileri, bundan yıllar önce moda olan “kişiye özel araç” konseptini yeniden canlandırdı. Özel siparişler arasında müşterinin en sevdiği oje rengi bile var!
10.06.2019Ekonomi
Ford’un tek ağır ticari üssü Türkiye
Ford’un tek ağır ticari üssü TürkiyeFord’un Brezilya’daki fabrikasını kapatıp, Güney Amerika’da ağır ticari araç üretimine son verme kararı sonrası Ford Otosan, şirketin ağır ticari araçta söz sahibi tek merkezi olacak. Ford Otosan, “Ford Trucks” markasıyla Batı Avrupa’da da etkisini artıracak
25.02.2019Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi'nden otomotiv yatırımcılarına çağrı
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi'nden otomotiv yatırımcılarına çağrıCumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türk otomotiv sanayinin potansiyeli ve iş fırsatlarının değerlendirildiği etkinlikte, sektör yatırımcılarına çağrıda bulundu.
15.02.2019Ekonomi
Ford Otosan F-Max’a konvoy yaptıracak...
Ford Otosan F-Max’a konvoy yaptıracak...Ford Otosan, AVL Türkiye ile ağır ticari araçların elektronik olarak biribirine bağlanarak konvoy oluşturmasını sağlayan “Platooning” teknolojisini geliştirmek için düğmeye bastı.
3.12.2018Ekonomi
Koç’un 9 aylık kârı 3.8 milyar TL’yi aştı
Koç’un 9 aylık kârı 3.8 milyar TL’yi aştıKoç Holding, 2018 yılının ilk 9 ayında konsolide bazda toplam 103...
8.11.2018Ekonomi
Koç Holding'den 3,8 milyar lira net kar
Koç Holding'den 3,8 milyar lira net karKoç Holding, yılın 9 ayında 103,4 milyar liralık gelir, 3,8 milyar liralık da net kar elde etti.
8.11.2018Ekonomi
USPS ‘karar’sız kaldı
USPS ‘karar’sız kaldıAmerikan Posta İdaresi’nin, 180 bin araçlık “yeni nesil dağıtım aracı” projesinde süreç devam ederken, kararın gecikebileceği, nitekim prototip testlerinin henüz tamamlanmadığı belirtiliyor...
7.10.2018Ekonomi
BMC’den ‘Tuğra’lı başlangıç
BMC’den ‘Tuğra’lı başlangıçTürkiye’nin en büyük ticari araç üreticilerinden BMC, Almanya’da düzenlenen Hannover Ticari Araç Fuarı’nda ilk kez tanıttığı “Tuğra” adlı çekici ve kamyon serisiyle uzun bir aradan sonra bu pazara yeniden dönüş yaptı.
20.09.2018Ekonomi
"Uluslararası Yılın Kamyonu ödülü" Türk mühendislerin geliştirdiği yerli kamyona verildi
"Uluslararası Yılın Kamyonu ödülü" Türk mühendislerin geliştirdiği yerli kamyona verildiFord Trucks, Hannover'de başlayan Uluslararası Ticari Araç ve Yan Sanayii Fuarı'nda (IAA), yeni çekicisi F-MAX'i dünyaya tanıttı. F-MAX'in dünya prömiyeri büyük bir habere de sahne oldu. Her yıl sonucu merakla beklenen "Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülü"ne bu yıl F-MAX'in layık görüldüğü açıklandı.
20.09.2018Otomobil
Hannover’e ‘ağır’ yerli çıkarması
Hannover’e ‘ağır’ yerli çıkarması20-27 Eylül arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenecek fuara, 100’den fazla Türk firması katılırken, yerli ağır ticari araç markaları, elektrikli ve yeni modelleriyle gövde gösterisine hazırlanıyor
16.09.2018Ekonomi
Yerli çekiciyle meydan okuyacak
Yerli çekiciyle meydan okuyacakFord Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, uluslararası uzun yol taşımacılığına uygun olarak geliştirdiği yeni çekicisinin ön gösterimini yaptı.
25.07.2018Ekonomi
Ford’un yeni çekicisi ekimde yola çıkıyor!
Ford’un yeni çekicisi ekimde yola çıkıyor!Ford Trucks yeni çekicisini ekim ayında yollara çıkarmaya hazırlanıyor.
8.05.2018Ekonomi
SUV’da sınıfına ağırlığını koyacak
SUV’da sınıfına ağırlığını koyacakÇek üretici Skoda’nın ikinci SUV modeli Karoq, 2018’in ilk çeyreğinde Türkiye’de olacak. Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Senyücel, satışlarının yüzde 25’inin SUV olacağını kaydetti
29.10.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

FordFord TrucksotomobilF-MAXekonomi

Ford Trucks ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.