Genel Merkez

Genel Merkez

Son dakika genel merkez haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan genel merkez gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan genel merkez haber sayfamızda...

Genel Merkez

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29.018 genel merkez haberi bulunmuştur.
CHP’de peş peşe seçim analizi toplantıları: Yeni dönemin yol haritası
CHP’de peş peşe seçim analizi toplantıları: Yeni dönemin yol haritası CHP, yerel seçimlerin ardından ilk MYK toplantısını dün yaptı. Toplantıda, yeni dönemin yol haritası ve izlenecek stratejiler ele alındı. Yarın ve perşembe Meclis grubu, cuma PM toplanacak.
16.04.2024 Gündem
Özel 420 başkanı kampa alacak
Özel 420 başkanı kampa alacak CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde 14’ü büyükşehir, 21’i il, 337’si ilçe ve 48’i belde olmak üzere 420 belediye kazandı.
14.04.2024 Gündem
Memleket Partisi’nde büyük karar zamanı
Memleket Partisi’nde büyük karar zamanı Seçimlerde umduğunu bulamayan Muharrem İnce’nin genel başkanlığını yaptığı Memleket Partisi, bayramdan sonra yol haritasını belirleyecek.
11.04.2024 Gündem
CHP Genel Başkan Yardımcısı Binici açıkladı! "Hatay'a sahip çıkıyoruz çalışma grubunu kuruyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Binici açıkladı! "Hatay'a sahip çıkıyoruz çalışma grubunu kuruyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Gül Çiftçi Binici açıkladı. Binici "Cumhuriyet Halk Partisi Hatay'a sahip çıkıyoruz çalışma grubunu kuruyoruz" dedi.
8.04.2024 Gündem
Atatürk’ün dinlediği vatandaşın torunu 35 yıl sonra Turhal’ı CHP’ye getirdi
Atatürk’ün dinlediği vatandaşın torunu 35 yıl sonra Turhal’ı CHP’ye getirdi CHP, yerel seçimde çok sayıda il ve ilçede belediye başkanlığını ilk kez ya da uzun yıllar sonra kazandı.
5.04.2024 Gündem
Liyakat, hesap, hizmet
Liyakat, hesap, hizmet CHP yönetimi, yeni seçilen belediye başkanlarını, partinin elde ettiği başarıyı gölgeleyecek bir olaya meydan vermemelerini konusunda uyardı.
4.04.2024 Gündem
Özgür Özel, CHP Genel Merkezi'nde çalışma arkadaşlarıyla iftar programında bir araya geldi
Özgür Özel, CHP Genel Merkezi'nde çalışma arkadaşlarıyla iftar programında bir araya geldi CHP Genel Başkanı Özel, partisinin genel merkezinde gerçekleştirilen iftar programında çalışma arkadaşları ile bir araya geldi.
3.04.2024 Gündem
1994 sendromuna karşı tedbirler
1994 sendromuna karşı tedbirler Yerel seçimlerden birinci parti olarak çıkan CHP, yol haritasını belirledi: Belediyeler yakın takibe alınacak, üç ayda bir denetlenecek, başkanların memnuniyet karnesi çıkarılacak. CHP, erken seçim çağrılarına da destek olmayacak, toplumsal muhalefetin sözcülüğünü üstlenecek.
3.04.2024 Gündem
‘Hatayı millette aramayacağız’
‘Hatayı millette aramayacağız’ Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan MYK’da seçim sonuçları masaya yatırıldı. Toplantıda AK Parti’nin hatayı millette aramak gibi bir geleneğinin asla olmadığı belirtilerek, sorumluluktan kaçılmayacağı vurgulandı.
3.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan iftar sonrası gençlerle buluştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan iftar sonrası gençlerle buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'deki iftar programının ardından gençlerle bir araya geldi.
3.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçiminde bariz bir oy kaybının söz konusu olduğunu, AK Parti olarak 21 yıldır kendilerini destekleyen seçmeni bu kez sandığa götüremedikleri değerlendirmesini yaptı ve bunun nedenlerini analiz etti.
2.04.2024 Haberler
Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda
Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçiminde bariz bir oy kaybının söz konusu olduğunu, AK Parti olarak 21 yıldır kendilerini destekleyen seçmeni bu kez sandığa götüremedikleri değerlendirmesini yaptı ve bunun nedenlerini analiz etti.
3.04.2024 Gündem
AK Parti'de seçim sonrası ilk MYK toplandı
AK Parti'de seçim sonrası ilk MYK toplandı AK Parti'de seçim sonrası ilk Merkez Yürütme Kurulu (MYK) bugün toplandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantıda seçim sonuçlarının değerlendirilmesi bekleniyor.
2.04.2024 Gündem
‘Sorumluluğu alıyoruz’
‘Sorumluluğu alıyoruz’ İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimde partisinin oylarının yüzde 3.77’ye gerilemesinin ardından olağanüstü kongre kararı aldı.
2.04.2024 Gündem
AK Parti MYK’da seçimi değerlendirecek
AK Parti MYK’da seçimi değerlendirecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bugün partisinin MYK’sını toplayarak, kurmaylarıyla seçim sonuçlarını değerlendirecek.
2.04.2024 Gündem
‘31 Mart bir dönüm noktasıdır’
‘31 Mart bir dönüm noktasıdır’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde kendisini bekleyen kalabalığa “Millet uyarısını ve takdirini sandık aracılığı ile yapar. Dik duracağız dikleşmeyeceğiz. 31 Mart bizim için bir bitiş değil bir dönüm noktasıdır. Durmak yok yola devam” diye konuştu. Sandık sonuçlarını masaya yatıracaklarını söyleyen Erdoğan, “Özeleştiri yapacağız” dedi.
1.04.2024 Gündem
'Başarımız kimsenin hezimeti olmayacak'
'Başarımız kimsenin hezimeti olmayacak' CHP Genel Başkanı Özel, partisinin tarihi başarısının ardından yaptığı ilk açıklamada “Bilinmesini isterim ki bu galibiyetin bir kaybedeni yoktur. Bizim başarımız kimsenin hezimeti olmayacaktır. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun kimsenin kaybetmiş hissetmesini istemiyoruz” dedi.
1.04.2024 Gündem
İşte kadınların yöneteceği 11 il! Merak edilen sonuçlar geldi
İşte kadınların yöneteceği 11 il! Merak edilen sonuçlar geldi Türkiye'de 61 milyon 441 bin 880 seçmen, yerel yöneticilerini belirlemek için sandık başına gitti. 81 il, 973 ilçe ve 390 belde belediye başkanı ile 50 bin 336 muhtarın belirlendiği seçimde nefes kesen bir yarış yaşandı. 81 ilin 11'inde kadın aday kazandı.
1.04.2024 Gündem
Gaziantep'te Fatma Şahin yeniden seçildi! İşte ilçelerindeki sonuçlar
Gaziantep'te Fatma Şahin yeniden seçildi! İşte ilçelerindeki sonuçlar 31 Mart yerel seçimler sona erdi. Gaziantep'te AK Parti'nin mevcut başkanı Fatma Şahin yeniden kazandı. İşte detaylar...
31.03.2024 Gündem
Eski dosttan düşman olmaz
Eski dosttan düşman olmaz Seçim kampanyası süresince asla muhalefete muhalefet etmediğini vurgulayan Özel, herkesin oyuna talip olduklarını belirterek “Birleşe birleşe kazanacağız. Herkesi sandıklarda buluşmaya davet ediyoruz” dedi.
30.03.2024 Gündem
AK Partili Osman Karaaslan, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı
AK Partili Osman Karaaslan, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkan Yardımcısı Osman Karaaslan (42), son yolculuğuna uğurlandı.
29.03.2024 Gündem
İYİ Parti'den CHP'ye 'Esenyurt' tepkisi: İlk defa kurtarılmış bölgeleri olacak
İYİ Parti'den CHP'ye 'Esenyurt' tepkisi: İlk defa kurtarılmış bölgeleri olacak İYİ Parti Genel Merkez Kurumsal İlişkiler Başkan Yardımcısı Mete Koca, Esenyurt'ta CHP ile DEM Parti işbirliği yaptığını iddia ederek CHP'yi çok sert sözlerle eleştirdi. Koca, "Esenyurtlular direnç göstermezse İstanbul'da ilk defa kurtarılmış bölgeleri olacak" dedi.
29.03.2024 Gündem
Bina 41 milyona değil 24 milyon liraya alındı
Bina 41 milyona değil 24 milyon liraya alındı CHP İstanbul il binasının alındığı 2019 yılında partinin Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan ve Kemal Kılıçdaroğlu’na yakınlığı ile bilinen Bülent Kuşoğlu, katıldığı TV programında soruları yanıtladı.
28.03.2024 Gündem
DP’de teşkilat operasyonu sürüyor
DP’de teşkilat operasyonu sürüyor DP Genel Merkezi, üç gün önce, Muğla ve Fethiye teşkikatlarını feshetmişti. 
23.03.2024 Gündem
Diyarbakır’da ‘yorgunluk’ istifası
Diyarbakır’da ‘yorgunluk’ istifası CHP Diyarbakır İl Başkanı Abdullah Atik, seçime sayılı günler kala görevinden istifa etti.
22.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Genel Merkez ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.