Georgieva

Georgieva

Son dakika Georgieva haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Georgieva gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Georgieva haber sayfamızda...

Georgieva

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 242 georgieva haberi bulunmuştur.
'Çin çok daha hızlı büyüyebilir'
'Çin çok daha hızlı büyüyebilir' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, kapsamlı bir piyasa yanlısı reform paketi ile Çin'in çok daha hızlı büyüyebileceğini söyledi.
25.03.2024 Uzmanpara
IMF Başkanı Georgieva görevini uzatmak istiyor
IMF Başkanı Georgieva görevini uzatmak istiyor Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, ikinci bir dönem için üye ülkelerin desteğini almaya hazır olduğunu söyledi.
8.03.2024 Uzmanpara
Yasemin Adar Yiğit, Avrupa şampiyonu!
Yasemin Adar Yiğit, Avrupa şampiyonu! Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nın finalinde Anastasia Shustova'yı 12-1 mağlup eden Yasemin Adar Yiğit, altın madalyanın sahibi oldu.
15.02.2024 Güreş
Evin Demirhan Yavuz'dan Avrupa Güreş Şampiyonası'nda ikincilik!
Evin Demirhan Yavuz'dan Avrupa Güreş Şampiyonası'nda ikincilik! Milli güreşçimiz Evin Demirhan Yavuz, Azerbaycanlı rakibi Maria Stadnik'e finalde tuşla kaybetti ve gümüş madalyanın sahibi oldu.
15.02.2024 Güreş
Kadın milliler, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda finale yükseldi!
Kadın milliler, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda finale yükseldi! Romanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Buse Tosun Çavuşoğlu, Evin Demirhan Yavuz ve Yasemin Adar Yiğit altın madalya için mücadele edecek.
14.02.2024 Güreş
Ana gündem yapay zeka, onunki başka!
Ana gündem yapay zeka, onunki başka! Davos zirvesine yapay zeka teknolojilerinin dünyaya getireceği değişim tartışması damga vururken Arjantin’in yeni Başkanı Javier Milei, yakından takip edilen konuşmasında sosyalizmi Batı’ya yönelik tehdit olarak gündeme taşıdı.
19.01.2024 Ekonomi
'Çin'in yapısal reformlara ihtiyacı var'
'Çin'in yapısal reformlara ihtiyacı var' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, Çin'in büyüme oranlarında oldukça önemli bir düşüşü önlemek için yapısal reformlara ihtiyacı olduğu uyarısında bulundu.
16.01.2024 Uzmanpara
Yapay zeka yüzde 40 işi etkileyecek
Yapay zeka yüzde 40 işi etkileyecek Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) yayınladığı yeni bir analize göre, yapay zeka teknolojisi, dünya çapında tüm işlerin yüzde 40’ını etkileyecek.
16.01.2024 Ekonomi
Yapay zeka teknolojisi: İş gücünün yüzde 40’ını etkileyebilir
Yapay zeka teknolojisi: İş gücünün yüzde 40’ını etkileyebilir Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından yapılan bir araştırma, yapay zeka teknolojisinin iş gücünün yüzde 40’ını etkileyebileceğini ortaya koydu.
15.01.2024 Dünya
IMF: Yapay zeka işlerin yüzde 40'ını etkileyecek
IMF: Yapay zeka işlerin yüzde 40'ını etkileyecek Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından yapılan yeni bir analize göre, yapay zeka teknolojisi, dünya çapında tüm işlerin yaklaşık yüzde 40'ını etkileyecek.
15.01.2024 Dünya
'ABD ekonomisi yumuşak bir inişe doğru gidiyor'
'ABD ekonomisi yumuşak bir inişe doğru gidiyor' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, ABD ekonomisinin oldukça güçlü büyüme beklentileriyle yumuşak bir inişe doğru gittiğini belirtti.
3.01.2024 Uzmanpara
Arjantin para birimini yüzde 50 devalüe edecek
Arjantin para birimini yüzde 50 devalüe edecek Arjantin'in yeni Ekonomi Bakanı Luis Caputo, ülkenin son yıllardaki en kötü krizini düzeltmeyi amaçlayan ekonomik şok terapisi ile pesoyu %50'den fazla zayıflatarak dolar başına 800'e düşüreceklerini, enerji sübvansiyonlarını keseceklerini ve kamu işleri ihalelerini iptal edeceklerini söyledi.
13.12.2023 Uzmanpara
'Faiz oranları yüksek kalacak'
'Faiz oranları yüksek kalacak' IMF Başkanı Kristalina Georgieva faiz oranlarının cari yüksek seviyelerde uzun süre kalacağının herkes tarafından kabul edilmesi gerektiğini ve yüksek faiz oranlarının küresel büyümeyi daha da yavaşlatacağını söyledi.
25.10.2023 Uzmanpara
'Ekonominin durgunluktan kurtulma şansı arttı'
'Ekonominin durgunluktan kurtulma şansı arttı' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva hizmetlere yönelik güçlü talebin ve enflasyonun düşürülmesinde kaydedilen ilerlemenin küresel ekonominin durgunluktan kurtulma şansını artırdığını ancak mali ve finansal risklerin devam ettiğini söyledi.
6.10.2023 Uzmanpara
'IMF ile Çin güçlü bir ortaklığa sahip'
'IMF ile Çin güçlü bir ortaklığa sahip' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, IMF ile Çin'in güçlü bir ortaklığa sahip olduğunu söyledi.
4.09.2023 Uzmanpara
Alışverişe geldi, gönlünü kaptırdı! Bulgar geline Türk usulü düğün
Alışverişe geldi, gönlünü kaptırdı! Bulgar geline Türk usulü düğün Bulgaristan’ın başkenti Sofya’dan alışveriş için geldiği Edirne’de Türk esnafa gönlünü kaptıran Desi Georgieva, Türkiye'nin gelenek ve göreneklerine göre dünyaevine girdi.
8.08.2023 Haberler
Biri Filipinli diğeri Bulgar! İki ile iki yabancı gelin: Aşkı Türkiye'de buldular
Biri Filipinli diğeri Bulgar! İki ile iki yabancı gelin: Aşkı Türkiye'de buldular Bulgaristan’ın başkenti Sofya’dan alışveriş için geldiği Edirne’de Türk esnafa gönlünü kaptıran Desi Georgieva, Türkiye'nin gelenek ve göreneklerine göre dünyaevine girdi. Aksaray’da bedensel engelli Alihan Şahin (27) ile 5 yıl önce internette tanıştığı Filipinler uyruklu Maris Abraham (27) dünyaevine girdi.
8.08.2023 Gündem
'Fed faiz artırımını bitirmez'
'Fed faiz artırımını bitirmez' IMF Başkanı Kristalina Georgieva kredilerde ciddi yavaşlama olmadığını, ABD Merkez Bankası'nın faiz artırımını bitirmeyeceğini söyledi.
5.06.2023 Uzmanpara
'Küresel ekonomi yüzde 3'ten daha az büyür'
'Küresel ekonomi yüzde 3'ten daha az büyür' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, 2023 yılında küresel ekonominin yüzde 3'ten daha az büyüme göstermesini beklediklerini belirtti.
12.04.2023 Uzmanpara
IMF'den Sri Lanka'ya 2,9 milyar dolarlık kurtarma paketi
IMF'den Sri Lanka'ya 2,9 milyar dolarlık kurtarma paketi Uluslararası Para Fonu (IMF), Sri Lanka'nın talep ettiği 2,9 milyar dolarlık kurtarma paketini onayladı.
21.03.2023 Dünya
'2023 küresel ekonomi için zor bir yıl olacak'
'2023 küresel ekonomi için zor bir yıl olacak' IMF Başkanı Kristalina Georgieva, ABD, Avrupa ve Çin'de ekonomik aktivitenin zayıflamakta olduğuna işaret ederek 2023 yılının küresel ekonominin büyük bölümü için zor bir yıl olacağını söyledi.
2.01.2023 Uzmanpara
IMF, Çin için büyüme tahminini düşürebilir
IMF, Çin için büyüme tahminini düşürebilir Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, Covid-19 salgınının devam etmesi ve gayrimenkul sektöründeki sorunların Çin ekonomisi için risk yaratmayı sürdürmesi nedeniyle GSYH tahminlerini aşağı yönlü revize edebileceklerini söyledi.
30.11.2022 Uzmanpara
'Küresel enflasyon tepe noktasına yakın olabilir'
'Küresel enflasyon tepe noktasına yakın olabilir' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva küresel enflasyonun tepe noktasına yakın olabileceğini söyledi.
7.11.2022 Uzmanpara
'BoE kargaşa karşısında hızlı hareket etti'
'BoE kargaşa karşısında hızlı hareket etti' Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristaline Georgieva, İngiltere Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng'in açıkladığı vergi planı sonrasında piyasalarda yaşanan kargaşa karşısında İngiltere Merkez Bankası'nın (BoE) çok uygun ve hızlı şekilde hareket ettiğini söyledi.
5.10.2022 Uzmanpara
Resesyon pahasına fiyat istikrarı
Resesyon pahasına fiyat istikrarı ‘Gri Gergedan’ metaforu bilinen ama ‘benim başıma gelmez’ gözüyle bakılan olaylar için kullanılıyor. Ufuktaki Gri Gergedan resesyon...
7.07.2022 Milliyet Executive

Benzer Haber Etiketleri

Georgieva ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.