Hasan Bitmez

Hasan Bitmez

Saadet Partisi Kocaeli 1 .sıra Adayı.Mısır El-Ezher Üniversitesi mezunu olan Bitmez, Milli Gençlik Vakfı Genel Merkez Eski Teşkilat Başkanı, Anadolu Gençlik Derneği Kurucular Kurulu Üyesi, Uluslararası Müslüman Öğrenci Teşkilatları Federasyonu üyesidir. Gebze İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (GİLMDER) Kurucu Başkanı olan Bitmez, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi üyesidir. Bitmez, şu anda Saadet Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen Bitmez, evli ve bir çocuk babasıdır.

Hasan Bitmez

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 313 hasan bitmez haberi bulunmuştur.
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Saadet Partisi heyetini kabul etti
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Saadet Partisi heyetini kabul etti CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Saadet Partisi heyetini, CHP Genel Merkezi'ndeki makamında kabul etti.
20.12.2023 Gündem
Kasap’tan ‘vefa’ konuşması
Kasap’tan ‘vefa’ konuşması SP Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in vefatının ardından CHP’den, grup kurmak için milletvekili yeter sayısını kaybeden SP’ye geçen Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, SP adına ilk kürsü konuşmasını yaptı.
20.12.2023 Gündem
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği ile Gençlik ve Spor bakanlıkları bütçeleri TBMM'de
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği ile Gençlik ve Spor bakanlıkları bütçeleri TBMM'de TBMM Genel Kurulu'nda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2024 yılı bütçeleri görüşülmeye başlandı.
19.12.2023 Ekonomi
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık
Bakan Uraloğlu: Bütçe teklifinin 348 milyar TL'sini yatırımlara ayırdık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bakanlığın 2024 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'na yaptığı konuşmasında, “Ulaşım ve haberleşmede 21 yılda 198 milyar dolar yatırım yaptık, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ulaştırma ve altyapı yatırımlarını önümüzdeki 30 yıl için planladık, 197 milyar dolar ilave yatırım gerçekleştireceğiz, 2023 yılında yatırım bedeli 230,4 milyar lira olan 57 projeyi tamamladık, 2024 yılı için ise, 661 milyar lira olan bütçe teklifinin, 348 milyar lirasını yatırımlara ayırdık. Paylaştığım veriler, vatandaşımızın hayatında karşılığı olan devrim niteliğindeki hizmet ve eserlerdir” dedi.
19.12.2023 Ekonomi
Meclis’te ‘grup’ dayanışması
Meclis’te ‘grup’ dayanışması Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in vefatıyla TBMM’deki sandalye sayısı 19’a düştüğü için grup statüsünü kaybeden SP’ye, CHP’den “emanet vekil” desteği geldi.
17.12.2023 Gündem
CHP Genel Başkanı Özel: Saadet Partisi her gün 60 dakikalık söz hakkını kullanacak
CHP Genel Başkanı Özel: Saadet Partisi her gün 60 dakikalık söz hakkını kullanacak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Saadet Partisi TBMM Grubu'nun sayı şartını Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez'in vefatının ardından kaybetmesi üzerine, bütçe görüşmeleri boyunca kürsü haklarını kaybetmemeleri için Kütahya Milletvekilleri Ali Fazıl Kasap'ı Saadet Partisi'nde görevlendirdiklerini belirtip, "Kütahya Milletvekilimiz Ali Fazıl Kasap grubumuz adına bir fedakarlık yaparak bütçe görüşmeleri boyunca Saadet Partisi'ne katılıyor ve Saadet Partisi her gün 60 dakikalık söz hakkını kullanacak" dedi.
16.12.2023 Gündem
CHP'li vekil Saadet Partisi'ne geçti, Meclis grubu yeniden kurulacak
CHP'li vekil Saadet Partisi'ne geçti, Meclis grubu yeniden kurulacak CHP Kütahya Milletvekiili Ali Fazıl Kasap, Saadet Partisi'ne geçti. Ali Fazıl Kasap'ın geçmesiyle Saadet Partsi'nin vekil sayısı yeniden 20 oldu.
16.12.2023 Gündem
‘İsrail’le ticaret yüzde 48 azaldı’
‘İsrail’le ticaret yüzde 48 azaldı’ Meclis’te bakanlığının bütçesi üzerine konuşan Ticaret Bakanı Bolat, “Otomotivde, emlak piyasasında ve kiralarda yüzde 20-25 civarında düşüş kaydedildi” dedi. Bolat, Gazze’ye yönelik saldırılar sonrası İsrail’le yapılan ticaretin yüzde 48 azaldığını söyledi.
16.12.2023 Gündem
Bitmez son yolculuğuna uğurlandı
Bitmez son yolculuğuna uğurlandı Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.
16.12.2023 Gündem
Hasan Bitmez son yolculuğuna uğurlandı
Hasan Bitmez son yolculuğuna uğurlandı Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, İstanbul'da Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
15.12.2023 Gündem
Sanayi ve Teknoloji ile Ticaret bakanlıklarının bütçeleri TBMM'de
Sanayi ve Teknoloji ile Ticaret bakanlıklarının bütçeleri TBMM'de TBMM Genel Kurulu'nda, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı ile bağlı kurumların 2024 yılı bütçe görüşmeleri başladı.
15.12.2023 Ekonomi
Hasan Bitmez'in ölümüyle Saadet-Gelecek grubu düştü
Hasan Bitmez'in ölümüyle Saadet-Gelecek grubu düştü Meclis'te 20 milletvekiliyle temsil edilen Saadet-Gelecek grubu Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez'in hayatını kaybetmesiyle düştü.
15.12.2023 Gündem
Meclis’in acı günü
Meclis’in acı günü TBMM’de kürsüde yaptığı konuşma sırasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Saadet Partisi milletvekili Hasan Bitmez, dün yaşamını yitirdi. Bitmez’in vefat haberi ile birlikte Genel Kurul’da duygusal anlar yaşandı; Meclis’teki cenaze töreni tüm siyasi partilerin temsilcilerini bir araya getirdi.
15.12.2023 Gündem
Meteoroloji uyardı: Balkanlar üzerinden geliyor! İstanbul’un o ilçesi için kar uyarısı
Meteoroloji uyardı: Balkanlar üzerinden geliyor! İstanbul’un o ilçesi için kar uyarısı Meteoroloji’den peş peşe 7 kent için sarı ve turuncu uyarı geldi. Balkanlar üzerinden gelen soğuk hava beraberinde sağanak ve kar yağışını da getirecek. Trakya için kar alarmı yapıldı. İstanbul’da ise bir ilçe için kar alarmı verildi. İşte tüm detaylar…
14.12.2023 Gündem
Hasan Bitmez'in vefatı sonrası bütçe görüşmeleri ertelendi
Hasan Bitmez'in vefatı sonrası bütçe görüşmeleri ertelendi TBMM Genel Kurulunda devam eden bütçe görüşmeleri, Saadet Partisi (SP) Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez'in hayatını kaybetmesi nedeniyle yarına ertelendi.
14.12.2023 Gündem
İYİ Parti'de bir istifa daha! Şimdi de Ece Güner bıraktı
İYİ Parti'de bir istifa daha! Şimdi de Ece Güner bıraktı İYİ Parti'de 81 ilde kendi adaylarıyla seçime girme kararının ardından sular durulmazken Genel Başkan Yardımcısı Ece Güner partiden istifa ettiğini duyurdu.
15.12.2023 Gündem
SON DAKİKA: HASAN BİTMEZ KİMDİR, ÖLDÜ MÜ? Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, Meclis'te fenalaşmıştı! Hasan Bitmez neden vefat etti, kaç yaşındaydı, nereli?
SON DAKİKA: HASAN BİTMEZ KİMDİR, ÖLDÜ MÜ? Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, Meclis'te fenalaşmıştı! Hasan Bitmez neden vefat etti, kaç yaşındaydı, nereli? Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez, TBMM Genel Kurulunda fenalaşmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Bakan koca, Hasan Bitmez'in vefat ettiğini duyurdu. Peki Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez kimdir, kaç yaşındaydı?
14.12.2023 Bilgi Rehberi
Bakan Fidan: Ateşkesle arada sadece ABD var
Bakan Fidan: Ateşkesle arada sadece ABD var Gazze'deki ateşkes beklentilerini değerlendiren Dışişleri Bakanı, "ABD'nin uluslararası kamuoyunun alacağı kararlara engel olmamasını bekliyoruz" dedi.
14.12.2023 Dünya
Milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti! Erdoğan'dan taziye telefonu
Milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti! Erdoğan'dan taziye telefonu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasan Bitmez'in hayatını kaybetmesinin ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu arayıp, başsağlığı diledi.
14.12.2023 Gündem
Havasını almadan kapağını açtığı düdüklü tencere patladı
Havasını almadan kapağını açtığı düdüklü tencere patladı İlksan A. ocaktan aldığı düdüklü tencerenin havasını almadan kapağını açtığı esnada patladı. Yaşanan patlamayla yüzü ve kollarından yaralanan kadın hastanede tedaviye alındı.
14.12.2023 Gündem
Meclis'te fenalaşan milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti
Meclis'te fenalaşan milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti TBMM Genel Kurulunda fenalaştıktan sonra hastanede tedavi altına alınan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez vefat etti.
14.12.2023 Haberler
Sağlık Bakanı Koca, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bitmez’in hayatını kaybettiğini açıkladı
Sağlık Bakanı Koca, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bitmez’in hayatını kaybettiğini açıkladı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in hayatın kaybettiğini açıkladı.
14.12.2023 Haberler
Avukat Buket Nurşah Tekışık'ın odasında fotoğraf çektirdiği savcı ile ilgili yeni gelişme
Avukat Buket Nurşah Tekışık'ın odasında fotoğraf çektirdiği savcı ile ilgili yeni gelişme Adalet Sarayı'nda avukat Buket Nurşah Tekışık'ın çektirdiği odanın sahibi olan savcının görev yerinin değiştirildiği öğrenildi. Öte yandan İstanbul Barosu tarafından da avukat hakkında soruşturma başlatıldı.
14.12.2023 Gündem
HASAN BİTMEZ KİMDİR, kaç yaşındaydı? Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez öldü mü, neden öldü?
HASAN BİTMEZ KİMDİR, kaç yaşındaydı? Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez öldü mü, neden öldü? Hasan Bitmez'in hayatı ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez TBMM'de konuşma yaptığı esnada bayılmıştı. Son dakika açıklamasına göre Hasan Bitmez hayatını kaybetti.
14.12.2023 Bilgi Rehberi
Meclis'te fenalaşan milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti
Meclis'te fenalaşan milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti TBMM Genel Kurulunda fenalaştıktan sonra hastanede tedavi altına alınan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez vefat etti.
14.12.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hasan Bitmez ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.