Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak

Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak

Son dakika Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak haber sayfamızda...

Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.533 hazine ve maliye bakani berat albayrak haberi bulunmuştur.
Son dakika... Berat Albayrak uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi
Son dakika... Berat Albayrak uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendiEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün Çamlıca Camisi'ndeki cuma namazında çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.
7.05.2021 Siyaset
Masum Türker: "Türk ekonomisine saldırı oldu"
Masum Türker: "Türk ekonomisine saldırı oldu"Eski Başbakan Bülent Ecevit'in döneminde ekonomi bakanlığı yapan, 2009-2015 yılları arasında Demokratik Sol Parti genel başkanlığı görevini yürüten Masum Türker Türk ekonomisine yönelik saldırı olduğunu savundu... Türker, saldırının nedeninin yurtdışındaki rezervlerin Türkiye'ye getirilmesi olduğunu ileri sürdü. ''Bence Berat Albayrak başarılıydı başarısız değildi.'' İfadesini kullanan Türker, “Türkiye'de ekonomik bozukluk yaratmak için ciddi bir baskı sürecini sürdürüyorlar” açıklamasında bulundu.
11.04.2021Televizyon
Masum Türker: Türk ekonomisine saldırı oldu
Masum Türker: Türk ekonomisine saldırı olduEski Başbakan Bülent Ecevit'in döneminde ekonomi bakanlığı yapan, 2009-2015 yılları arasında Demokratik Sol Parti genel başkanlığı görevini yürüten Masum Türker Türk ekonomisine yönelik saldırı olduğunu savundu...
11.04.2021Ekonomi
Berat Albayrak'ın avukatından Akın Olgun'un iddialarıyla ilgili flaş açıklama
Berat Albayrak'ın avukatından Akın Olgun'un iddialarıyla ilgili flaş açıklamaEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın avukatı İsa Sinan Göktaş, "Berat Albayrak'ın ailesi ile beraber Londra'nın Richmond bölgesine yerleşmiş" iddiasını paylaşan Akın Olgun’a tazminat davası açıyor.
29.03.2021Siyaset
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildi
AK Parti’nin 2023 kadroları seçildiAK Parti’yi 2023 seçimlerine taşıyacak yeni yönetim kadrosu belli oldu. Üye sayısı 50’den 75’e yükseltilen yeni MKYK’da 47 yeni isim yer aldı, 28 mevcut üye yerini korudu, 22 isim ise liste dışı kaldı. Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım parti yönetimine girerken, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kurulun yeni üyeleri arasında yer aldı
25.03.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş döviz rezervi açıklaması
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş döviz rezervi açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Dolar rezervi tartışmalarına değinen Erdoğan, "Kaybolan bir şey yok! Hepsi Merkez Bankası'nın rezervinde..." ifadelerini kullandı. Koronavirüs salgınındaki son durum hakkında da açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Önümüzdeki hafta kabine toplantısında haritayı güncelleyeceğiz." dedi.
10.03.2021Siyaset
Döviz rezervimiz 95 milyar dolar
Döviz rezervimiz 95 milyar dolarMerkez Bankası döviz rezervinin sıfırlandığı hatta eksiye düştüğü iddialarına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Göreve geldiğimizde 27.5 milyar dolar döviz rezervi vardı. Şimdi 95 milyar dolar var. İstersek 200’e de çıkarız” dedi
23.02.2021Siyaset
‘Berat Bey’in damat sıfatı başarısının önüne geçirildi’
‘Berat Bey’in damat sıfatı başarısının önüne geçirildi’Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı hedef alan açıklamalara sert bir dille tepki gösterirken şunları söyledi:
23.02.2021Siyaset
Kurtulmuş, CHP'nin Berat Albayrak'la ilgili açıklamalarını kınadı
Kurtulmuş, CHP'nin Berat Albayrak'la ilgili açıklamalarını kınadı AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, eski Hazine  ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a, CHP tarafından yöneltilen ifadelere tepki  gösterdi.
22.02.2021Siyaset
‘CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz’
‘CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz’AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “CHP’nin Sayın Albayrak’ı hedef alan kirli dili, bir iftira furyası ile birlikte linç kampanyasıdır. CHP’nin bu çirkin dilini kınıyoruz” dedi.
22.02.2021Siyaset
Elvan: Kabul edilemez
Elvan: Kabul edilemezHazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, CHP’den eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ilgili yapılan açıklamalara tepki gösterdi.
22.02.2021Siyaset
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'dan CHP'ye tepki
Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'dan CHP'ye tepkiGelen son dakika haberine göre; Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Son günlerde döviz rezervleri üzerinden eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak aleyhinde CHP tarafından yürütülen haksız ve seviyesiz söylemleri şiddetle kınıyorum." ifadesini kullandı.
21.02.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı ve AK Parti'den Berat Albayrak'ı hedef alan CHP'ye çok sert tepki
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı ve AK Parti'den Berat Albayrak'ı hedef alan CHP'ye çok sert tepkiSon dakika haberlere göre, CHP'nin eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik açıklamalarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den sert tepki geldi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Siyaset adı altında dedikodu yapıyor, iftira atıyor, seri halde yalan söylüyorlar" ifadelerini kullandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ise, "Hayatlarında siyasi ya da ekonomik tek başarı hikayesi olmayanlar, sadece iftira siyaseti ile gündeme geliyorlar" değerlendirmesinde bulundu. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ise Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Son günlerde döviz rezervleri üzerinden Eski Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak aleyhinde CHP tarafından yürütülen haksız ve seviyesiz söylemleri şiddetle kınıyorum" ifadelerini kullandı.
22.02.2021Siyaset
Albayrak’tan CHP’ye tazminat davası
Albayrak’tan CHP’ye tazminat davasıEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın, kendisi hakkında iftira ve karalama kampanyası başlatıldığı gerekçesiyle CHP’ye dava açacağı belirtildi.
21.02.2021Siyaset
Berat Albayrak'a yönelik karalama operasyonuna sert yanıt
Berat Albayrak'a yönelik karalama operasyonuna sert yanıtEski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında CHP tarafından başlatılan karalama çalışmalarına karşı harekete geçildi. Berat Albayrak'ın Avukatı İsa Sinan Göktaş tarafından yapılan açıklamada "Merkez Bankası rezervlerine yönelik işlemler yürürlükteki mevzuata uygun bir şekilde finansal istikrar ve fiyat istikarı hedefleri doğrultusunda ödemeler dengesi ihtiyaçlarına uygun bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Merkez Bankasının herhangi bir miktarda döviz ya da TL cinsinden kaynağının farklı yere transfer edilme, yok olma, buhar olma ihtimali yoktur. Ayrıca para akışının her bir kuruşunun izi sürülebilir ve takip edilebilirdir." denildi.
20.02.2021Siyaset
Son dakika: Bakan Soylu'dan Boğaziçi'ndeki gözaltılara ilişkin açıklama: 79'u terör örgütü üyesi
Son dakika: Bakan Soylu'dan Boğaziçi'ndeki gözaltılara ilişkin açıklama: 79'u terör örgütü üyesiGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Soylu, Boğaziçi Üniversitesindeki gözaltılara ilişkin "Gözaltına alınanlardan 79'u DHKP/C, TKP-ML dahil olmak üzere terör örgütü üyesi." şeklinde konuştu.
2.02.2021Siyaset
Son dakika! Fuat Oktay'dan yaptırım kararına tepki
Son dakika! Fuat Oktay'dan yaptırım kararına tepkiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD'nin haksız yaptırım kararını şiddetle kınadığını söyleyerek, "Savunma Sanayii Başkanlığı Başkanı İsmail Demir, Başkan Yardımcısı Faruk Yiğit, Hava Savunma ve Uzay Daire Başkanı Serhat Gençoğlu ve Grup Müdürü Mustafa Alper Deniz; sizlerle gurur duyuyoruz. Milletimiz ve devletimiz adına, 'Sizinleyiz, yanınızdayız.' diyorum." dedi.
15.12.2020Gündem
‘Zayıf halkaları ifşa edeceğiz’
‘Zayıf halkaları ifşa edeceğiz’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, hükümetteki zayıf halkaları, ifşa etmeye devam edeceklerini belirterek, “Çünkü bizim için, devlet yönetimindeki her zayıf halka, ülkenin geleceği için bir tehdittir” dedi.
12.11.2020Siyaset
Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan açıklama
Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan açıklamaGörevinden af talebi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babası Yazar Sadık Albayrak, ailesine yönelik sürdürülen iftira ve karalama kampanyalarına yanıt verdi. Sadık Albayrak, "Masa başında sahte ve fitne haberler üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır" ifadesini kullandı.
12.11.2020Siyaset
‘Albayrak’ın görevden af talebi kabul edildi’
‘Albayrak’ın görevden af talebi kabul edildi’İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevden af talebinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildiğini bildirdi. Cumhurbaşkanı Kararı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Lütfi Elvan atandı.
10.11.2020Siyaset
Lüfti Elvan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Lütfi Elvan biyografisi, özgeçmişi
Lüfti Elvan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Lütfi Elvan biyografisi, özgeçmişiHazine ve Maliye Bakanlığı'na Lütfi Elvan geldi. Bu gelişmenin hemen ardından Lüfti Elvan kimdir, kaç yaşında ve nereli? soruları gündem oldu. İşte Lütfi Elvan'ın biyografisi...
9.11.2020Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan Albayrak'ın görevden af talebine ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan Albayrak'ın görevden af talebine ilişkin açıklamaCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın görevden af talebinin kabul edildiğini bildirdi.
10.11.2020Gündem
Son dakika... AK Parti MYK toplandı!  Çelik'ten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti MYK toplandı! Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde toplandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklama yaptı. ABD seçimleriyle ilgili açıklama yapan Ömer Çelik, "Türkiye resmi sonuçlar açıklandıktan sonra kazananı tebrik edecektir." dedi. Öte yandan Ömer Çelik, Berat Albayrak'ın istifa paylaşımıyla ilgili soruya 'Cumhurbaşkanımız takdirini paylaşacaktır' açıklamasında bulundu.
9.11.2020Siyaset
‘Türk Reasürans sektörün yanında’
‘Türk Reasürans sektörün yanında’Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında hayata geçirilen projelerden biri olan Türk Reasürans AŞ’nin sigorta sektörünün daima yanında olduğunu bildirdi. Bakan Albayrak, Twitter hesabından “Kapasite, teminat, sağlıklı ve sürdürülebilir katkı” notuyla yaptığı videolu paylaşımda, “YEP kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans AŞ sigorta sektörümüzün daima yanında” ifadesini kullandı
6.11.2020Ekonomi
Fatih, Türkali-1’de sondaja başladı
Fatih, Türkali-1’de sondaja başladıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih sondaj gemisinin hazırlık çalışmalarının ardından Türkali-1 kuyusunda sondaja başladığını bildirdi.
6.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

berat albayrakAK PARTİCHPLütfi Elvanekonomi

Hazine Ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.