Hisse Satışı

Hisse Satışı

Son dakika hisse satışı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan hisse satışı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan hisse satışı haber sayfamızda...

Hisse Satışı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.515 hisse satisi haberi bulunmuştur.
CarrefourSA’dan hisse satışı kararı
CarrefourSA’dan hisse satışı kararıSabancı Holding ve Carrefour Nederland BV (CNBV), sahip oldukları CarrefourSA sermayesinin toplam yüzde 6'sına kadar olan kısmını temsil eden payların yıl sonuna dek ikincil piyasada satılması konusunda anlaşma sağladı.
4.08.2021Uzmanpara
Meyve suyunda hisse satışı
Meyve suyunda hisse satışıPepsiCo, Kuzey Amerika’daki Tropicana, Naked ve diğer meyve suyu markalarındaki kontrol hisselerini özel sermaye şirketi PAI Partners’a 3.3 milyar dolara satacağını açıkladı.
4.08.2021Ekonomi
İngiliz hükümeti NatWest’ten kamu hissesi sattı
İngiliz hükümeti NatWest’ten kamu hissesi sattıİngiliz hükümeti, ülkenin önde gelen bankalarından NatWest’teki 1,1 milyar sterlin değerindeki kamu hissesinin satışının yapıldığını duyurdu.
11.05.2021Uzmanpara
Şirket evliliği rekor kırıyor
Şirket evliliği rekor kırıyorSatın alma ve birleşmelerde pandemiye karşın rekor yaşanıyor. Dünyada geçen yıl 3.2 trilyon dolarlık işlem gerçekleşirken, birleşme rekorları bu yılın ilk çeyreğinde de sürdü. Türkiye’de de ilk çeyrekte 50 işlem ve 2 milyar dolar işlem hacmi gerçekleşti.
11.05.2021Ekonomi
Aramco'nun hisse satışı için görüşmeler yapılıyor
Aramco'nun hisse satışı için görüşmeler yapılıyorSuudi Arabistan'ın dev petrol şirketi Aramco'nun hisse satışı üzerinde görüşmeler yapıldığı bildirildi.
28.04.2021Uzmanpara
Aramco hisse satışı için görüşüyor
Aramco hisse satışı için görüşüyorSuudi Arabistan petrol şirketi Saudi Aramco'nun, sahip olduğu petrol boru hatlarının yüzde 49 hissesini ABD'li, Çinli ve yerel yatırımcılardan oluşan bir konsorsiyuma 10-15 milyar dolardan bir fiyata satmak için görüştüğü belirtildi.
7.04.2021Uzmanpara
Goldman Sachs 10,5 milyar dolarlık satış yaptı
Goldman Sachs 10,5 milyar dolarlık satış yaptıGoldman Sachs, cuma günü ABD piyasaları açılmadan önce 10,5 milyar dolarlık toptan satış yaptı.
29.03.2021Uzmanpara
Tesla'dan yeni hisse satışı
Tesla'dan yeni hisse satışıABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla, 3 ayda ikinci kez 5 milyar dolarlık hisse senedi satmayı planladığını duyurdu.
9.12.2020Uzmanpara
Aras Kargo’dan milyarlık yatırım
Aras Kargo’dan milyarlık yatırımPandemi dönemiyle birlikte önemi artan kargo sektörü büyümesini sürdürüyor.
22.10.2020Ekonomi
Rolls-Royce hisse satışı görüşmelerini bıraktı
Rolls-Royce hisse satışı görüşmelerini bıraktıBirleşik Krallık mühendislik şirketi Rolls-Royce, Asya ve Ortadoğu merkezli şirketlerle, hisse satışına ilişkin görüşmeleri bıraktığını açıkladı.
1.10.2020Uzmanpara
Kuveyt varlık fonu Rolls-Royce’a talip
Kuveyt varlık fonu Rolls-Royce’a talipKuveyt’in devlet varlık fonu, Birleşik Krallık mühendislik şirketi Rolls-Royce’a ortak olmak için görüşmelere başlayacağını açıkladı.
29.09.2020Ekonomi
Rolls-Royce'a Kuveytli ortak geliyor
Rolls-Royce'a Kuveytli ortak geliyorKoronavirüs nedeniyle satışların düşmesiyle 5.4 milyar sterlin zarar eden Rolls-Royce'a Kuveytli ortak geliyor. Kuveyt'in devlet varlık fonu, Rolls-Royce'a ortak olmak için görüşmelere başlayacağını açıkladı.
29.09.2020Otomobil
Kuveyt varlık fonu Rolls-Royce'a ortak olmak istiyor
Kuveyt varlık fonu Rolls-Royce'a ortak olmak istiyorKuveyt'in devlet varlık fonu, Birleşik Krallık mühendislik şirketi Rolls-Royce'a ortak olmak için görüşmelere başlayacağını açıkladı.
28.09.2020Uzmanpara
ABD'de üst düzey CEO'lar borsa çökmeden önce 9,2 milyar dolarlık satış yaptı
ABD'de üst düzey CEO'lar borsa çökmeden önce 9,2 milyar dolarlık satış yaptıABD’de, hisseleri borsada işlem gören şirketlerin üst düzey yöneticilerinin, yeni tip corona virüs (covid-19) salgını nedeniyle finansal piyasalarda yaşanan çöküş öncesinde toplam 9,2 milyar dolar değerindeki şahsi hisselerini sattıkları belirtildi.
24.03.2020Ekonomi
Rusya ve Suudi Arabistan'ın ortak yatırımı ertelendi
Rusya ve Suudi Arabistan'ın ortak yatırımı ertelendiSaudi Aramco, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF) ve Rusya Doğrudan Yatırım Fonu'ndan (RDIF) oluşan konsorsiyumun, Rus petrol ekipmanları üreticisi Novomet'e yüzde 30,7'lik payla ortak olmasına yönelik anlaşma ertelendi.
16.03.2020Ekonomi
Galatasaray'da 56.5 milyon lira kayıp
Galatasaray'da 56.5 milyon lira kayıpGalatasaray, yılbaşından bu yana 15 kez hisse satışı yaptı, 30 milyon 526 bin adet hisseden kasasına yaklaşık 68 milyon 700 bin lira girdi. Ancak Cim-Bom bu satışı Fenerbahçe derbisinden sonra yapsa 125 milyon 156 bin lira elde edecekti
30.06.2020Galatasaray
Novatek'in net karı yüzde 430 arttı
Novatek'in net karı yüzde 430 arttıRusya'nın en büyük ikinci doğal gaz şirketi Novatek'in net karı 2019'da bir önceki yıla göre yüzde 430 artarak 865,4 milyar rubleye yükseldi.
19.02.2020Ekonomi
Galatasaray'da yine hisse satışı
Galatasaray'da yine hisse satışıGalatasaray Sportif AŞ, önceki gün de 4 milyon adet hisse satışı gerçekleştirdi.
30.06.2020Galatasaray
Osmangazi’de hisse satışı hedeflenebilir
Osmangazi’de hisse satışı hedeflenebilirOtoyol Yatırım ve İşletme AŞ Üst Yöneticisi Yavuz Batum, ortakların Osmangazi Köprüsü’nde bir miktar hisse satışı hedefleyebileceğini açıkladı.
30.01.2019Ekonomi
Osmangazi Köprüsü'nün satılacağı iddialarına ilişkin flaş açıklama
Osmangazi Köprüsü'nün satılacağı iddialarına ilişkin flaş açıklamaOtoyol Yatırım ve İşletme AŞ Üst Yöneticisi Yavuz Batum, Osmangazi Köprüsü'nün satılacağı iddialarına ilişkin, ortakların, uygun bulduğu takdirde bir miktar hisse satışı hedefleyebileceğini belirterek, "Bu amaçla, görevli şirketimiz, şirketimize danışmanlık yapacak deneyimli uluslararası banka/finans kuruluşu seçimi için girişimlere başlamıştır." ifadesini kullandı.
29.01.2019Ekonomi
Faruk Süren: 'Cengiz'i takdir ediyorum ama Duygun Hoca haklı'
Faruk Süren: 'Cengiz'i takdir ediyorum ama Duygun Hoca haklı'Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren, Divan toplantısında Başkan Mustafa Cengiz ile Duygun Yarsuvat arasında yaşanan söz düellosunu değerlendirdi.
30.06.2020Galatasaray
Hisse tartışması
Hisse tartışmasıGalatasaray'da 29 Eylül'de yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi hava erken ısınmaya başladı.
30.06.2020Galatasaray
Yurtdışı açılımına Londra’dan başladı
Yurtdışı açılımına Londra’dan başladıAkkök Holding şirketlerinden Akiş GYO yurtdışına açılıyor. Akiş GYO varlık çeşitliliğini artırmak adına ilk yurtdışı yatırımı olarak Londra’nın ana ticaret merkezine yakın Aldgate Bölgesi’nde hayata geçirilecek olan projeye ortak olacak.
29.05.2018Ekonomi
İlk olarak Skorer duyurmuştu... Aziz Yıldırım açıkladı! Tarihi seçim statta yapılacak
İlk olarak Skorer duyurmuştu... Aziz Yıldırım açıkladı! Tarihi seçim statta yapılacakİlk olarak Skorer duyurmuştu.. Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım seçimin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde yapılacağını açıkladı.
30.06.2020Fenerbahçe
'Türkiye'ye güveniyoruz'
'Türkiye'ye güveniyoruz'Sabancı Holding ve Alman E.ON’un eşit ortak hisse satışı yoluyla gerçekleşen Enerjisa Enerji’nin halka arzının, yabancı ve yerli yatırımcılardan gelen yüksek taleple Türkiye’nin TL bazında en büyük özel sektör halka arzı olarak tarihe geçtiği bildirildi.
9.02.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

hisseRolls-RoyceGalatasarayborsasatış

Hisse Satışı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.