İmparator

İmparator

Son dakika imparator haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan imparator gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan imparator haber sayfamızda...

İmparator

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.536 imparator haberi bulunmuştur.
Özkan Çelik'in İbrahim Tatlıses şakasına ölüm tehdidi!
Özkan Çelik'in İbrahim Tatlıses şakasına ölüm tehdidi! Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in vurulmasıyla ilgili sahnede espri yapan Özkan Çelik, kimliği belirsiz kişilerden ölüm tehditleri aldı. Şakası başına dert açan komedyen, hukuki süreç başlatmak için harekete geçti.
2.03.2024 Cadde
İbrahim Tatlıses sahnesinde Şafak Sezer sürprizi!
İbrahim Tatlıses sahnesinde Şafak Sezer sürprizi! Arabesk müziğin usta isimlerinden İbrahim Tatlıses, Günay Restaurant'da müzikseverlerle buluştu. Üç saat sahnede kalan sanatçı, slow parçalarıyla duygusal anlar yaşatırken, hareketli parçalarıyla da sevenlerini yerine oturtmadı.
1.03.2024 Cadde
Japonya ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 100’üncü yılı kutlandı
Japonya ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 100’üncü yılı kutlandı Japonya İmparatoru Naruhito’nun 64’üncü doğum günü ve Japonya ile Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 100’üncü yıl dönümü, Ankara’da verilen resepsiyon ile kutlandı.
23.02.2024 Gündem
Galatasaray'da Altay Bayındır gelişmesi! Nevzat Dindar canlı yayında duyurdu
Galatasaray'da Altay Bayındır gelişmesi! Nevzat Dindar canlı yayında duyurdu Trendyol Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna kayıpsız devam eden Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Milliyet'in Galatasaray muhabiri Nevzat Dindar, sarı-kırmızılılardaki son gelişmeleri Skorer TV canlı yayınında değerlendirdi.
19.02.2024 Galatasaray
6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümü anısına! Antiokheia’dan Antakya’ya depremler
6 Şubat depremlerinin 1. yıl dönümü anısına! Antiokheia’dan Antakya’ya depremler 6 Şubat depremleri, Hatay’ın tarih boyunca yaşadığı onlarca yıkıcı depremden yalnızca biri. Tarihteki bu depremlerin ardından bölgede her defasında yerleşimlerin kurulması ise felaketlerin bu toprakların kaderinde bereket ve güzelliklerle birlikte var olmasından...
19.02.2024 Arkeoloji
Zor zamanlarında İbrahim Tatlıses'ten destek görmüş! 'İmparator tektir, gerisi yedektir'
Zor zamanlarında İbrahim Tatlıses'ten destek görmüş! 'İmparator tektir, gerisi yedektir' Bir dönem adından sıkça söz ettiren arabesk şarkıcılarından Cansever, sürpriz yaparak 'İmparator' lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'i dinlemeye gitti. Uzun süre sonra görüntülenen ünlü isim, Tatlıses'ten çok destek gördüğünü anlattı.
19.02.2024 Cadde
Sevgililer Günü neden 14 Şubat'ta kutlanır?
Sevgililer Günü neden 14 Şubat'ta kutlanır? 14 Şubat genel olarak romantik aşkın kutlandığı bir gün olarak akıllara kazınsa da bazı çevreler için 'ihtiyaç dışı tüketimi teşvik eden Kapitalizmin oyunu' olarak görülüyor. Peki, Sevgililer Günü nasıl ortaya çıktı ve neden 14 Şubat'ta kutlanılıyor?
14.02.2024 Dünya
Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk
Yasemin Şefkatli: Bebeğimin doğduğunda ameliyat olacağını biliyorduk 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birinin kalbinde sorun olan ve geçirdiği ameliyat sonrası hastanede gözlem altında tutulan Şefkatli, minik oğluyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.
13.02.2024 Cadde
Antakya’yı 1908 yıl önce yıkan deprem
Antakya’yı 1908 yıl önce yıkan deprem “Önce büyük bir kükreme duyuldu ve bunu muazzam bir sarsıntı izledi. Tüm dünya yükseldi ve binalar havaya sıçradı...” Bu sözler 115 yılında Antakya’da depremi anlatan Romalı tarihçi Cassius Dio’dan…
11.02.2024 Gündem
İdo Tatlıses: Büyümekmiş baba olmak, şimdi anladım!
İdo Tatlıses: Büyümekmiş baba olmak, şimdi anladım! 2021 yılında görkemli bir düğünle Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturan İdo Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. İkiz bebeklerine kavuşan ünlü isim, sosyal medya hesabından duygusal bir yazı kaleme aldı.
10.02.2024 Cadde
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! Yasemin Şefkatli güzel haberi verdi
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! Yasemin Şefkatli güzel haberi verdi 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Bebeklerinden birinin kalbinde sorun olan ve geçirdiği ameliyat sonrası hastanede gözlem altında tutulan Şefkatli, minik oğluyla ilgili güzel haberi verdi.
7.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! 'Sizi çok bekledik'
Yasemin Şefkatli doğum fotoğraflarını paylaştı! 'Sizi çok bekledik' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, geçtiğimiz haftalarda dünyaya geldi. Şefkatli, sosyal medya hesabından doğumda çekilen fotoğrafları yayınlayarak, duygusal bir yazı kaleme aldı.
5.02.2024 Cadde
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! 'İbrahim Ayel'i bekliyoruz'
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! 'İbrahim Ayel'i bekliyoruz' 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, 22 Ocak'ta dünyaya geldi. Dede İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu ve operasyon geçirdiğini açıkladı. Bebeğinin durumu merak edilen Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.
2.02.2024 Cadde
Yasemin Şefkatli Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar'
Yasemin Şefkatli Tatlıses, ikizlerden Sinan Emir'i ilk kez gösterdi! 'Sarı kafalar' İkiz bebeklerini geçtiğimiz günlerde kucağına alan ve minik İbrahim Ayel'in ameliyatının ardından iyileşmesini bekleyen Yasemin Tatlıses'ten Sinan Emir'le ilk paylaşım geldi.
29.01.2024 Cadde
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli'den ilk açıklama
İkiz bebeklerinden biri ameliyat olan Yasemin Şefkatli'den ilk açıklama 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, üç gün önce dünyaya geldi. Dede İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu açıklayarak, sevenlerinden dua istedi. Bebeklerinin durumu merak edilen Şefkatli'den ilk açıklama geldi.
27.01.2024 Cadde
İbrahim Tatlıses torunu için dua istedi: İkizlerden birinin kalbinde sorun var
İbrahim Tatlıses torunu için dua istedi: İkizlerden birinin kalbinde sorun var 2021 yılında görkemli bir düğünle nikâh masasına oturan İdo Tatlıses-Yasemin Şefkatli çiftinin ikiz bebekleri, üç gün önce dünyaya geldi. Dede İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu açıklayarak, sevenlerinden dua istedi. İmparator, ameliyat sonrası bebeğin sağlık durumuyla ilgili bilgi de verdi.
25.01.2024 Cadde
Tarihin köşe taşı: Ayasofya
Tarihin köşe taşı: Ayasofya İznik Ayasofya’sı, son Ekümenik Konsil’e ev sahipliği yapması nedeniyle Hristiyanlık tarihi açısından çok önemli bir yapı. Bugün kentin merkezinde, halkın günlük yaşamı ile iç içe olan mekânın bir kısmı cami, bir kısmı da müze olarak düzenlenmiş durumda.
21.01.2024 Arkeoloji
Tarihin sahnesi İznik Tiyatrosu
Tarihin sahnesi İznik Tiyatrosu İznik’te bulunan 2000 yıllık Roma Tiyatrosu’nda tiyatro oyunlarının ardından gladyatör dövüşleri, ilerleyen dönemde de dinî toplantılar yapıldı. M.S. 8. yüzyılda taşları surların güçlendirilmesinde kullanılan tiyatro, Osmanlı Dönemi’nde seramik fırınlarına ev sahipliği yaptı.
21.01.2024 Arkeoloji
Dört taçlı kent: İznik
Dört taçlı kent: İznik 8500 yıl öncesine kadar uzanan tarihi ve barındırdığı eserlerle İznik, bir açık hava müzesi... Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’dan izler taşıyan kentte sur, kapı, tiyatro, kilise, cami gibi kültür varlıklarını kentin her köşesinde görebilirsiniz. Tarihin hediyesi taşınabilir kültür varlıkları ise Nilüfer Hatun İmareti Türk İslam Eserleri Müzesi ve İznik Müzesi’nde meraklılarını bekliyor.
21.01.2024 Arkeoloji
1900 yıllık çeşme yeniden ayakta
1900 yıllık çeşme yeniden ayakta Denizli’deki Laodikeia Antik Kenti’nde bulunan Traian Anıtsal Çeşmesi iki yıllık bir çalışmanın ardından binlerce yıl önceki ihtişamıyla yeniden ayağa kaldırıldı.
21.01.2024 Arkeoloji
İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: İ Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: İ Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebeklerine kavuşacağı günü bekleyen aileleri hamilelik döneminde isim telaşı sarıyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adaylarının çocuklarına vereceği isim konusu kafalarını karıştırıyor. Hayatları boyunca taşıyacakları ismin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyorlar. İsim konusunda derin araştırmaya giren çiftler anlamlarına da özellikle dikkat ediyor. Kulağa hoş gelen isimleri tercih eden ebeveynler keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, popüler ve modern çağa uygun isimler vermek istiyorlar. İ harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: B Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2024: B Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Anne ve baba adaylarının üzerine düşündüğü konulardan birisi de isimler. Erkek bebek bekleyen çiftler çocuklarına verecekleri isimlerin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyor. Bu yüzden derin ve uzun soluk bir araştırma sürecine giriyorlar. İsimlerin kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamları üzerinde düşünüyorlar. Bu dönemde karar vermekte zorlanan aileler yakınlarından fikir alıyor. Anne ve baba adayları çocuklarına verecekleri ismin keşfedilmemiş, duyulmamış, modern çağa uygun, popüler ve anlamlı olmalarına özen gösteriyor. B harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “B ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.01.2024 Bebek
IMDb Top 250 Film Listesi 2024: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film
IMDb Top 250 Film Listesi 2024: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film Dünyanın en iyi filmlerinin yer aldığı IMDb Top 250 film listesinde yerli ve yabancı filmler bulunuyor. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan fantastiğe, komediden drama kadar çeşit çeşit filmlerin yer aldığı listede dünya genelinde kültleşmiş durumda. Dünyanın en iyi filmleri IMDb Top 250 listesinde yayınlanmaktadır. İzlendiğinde kendine hayran bırakan filmler gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında yer alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 250 film önerisi için “IMDb Top 250 Film Listesi 2024” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.01.2024 Kültür Sanat
İtalya Hakkında Bilgiler; İtalya Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
İtalya Hakkında Bilgiler; İtalya Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı İtalya, dünya üzerinde adı bilinen ve tanınan bir ülkedir. Özellikle dünya kupasını almaları ve Seri A futbol ligleri sayesinde futbolseverlerin yakından takip ettiği bir ülkedir. Roma İmparatorluğuna ev sahipliği yapmış İtalya’nın çok zengin bir tarihi geçmişi vardır. İtalya hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.
3.01.2024 Dünya
Bakan Eser: 3 bin 59 eser Türkiye'ye getirildi
Bakan Eser: 3 bin 59 eser Türkiye'ye getirildi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye'den çalınan eserlerin iade çalışmaları kapsamında 2023 yılında 3 bin 59 eserin ülkeye getirildiğini duyurdu.
2.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İmparator ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.