İstanbul Moda Haftası

İstanbul Moda Haftası

Son dakika İstanbul Moda Haftası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İstanbul Moda Haftası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İstanbul Moda Haftası haber sayfamızda...

İstanbul Moda Haftası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 496 istanbul moda haftasi haberi bulunmuştur.
Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı!
Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı!Bu sezon 13-16 Nisan tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek Fashion Week Istanbul, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerle sınırları aşmaya ve tüm dünya ile buluşmaya hazır. İstanbul’un evrensel ve birleştirici yönünden ilham alarak çok sesli bir atmosferle karşımıza çıkacak olan Fashion Week Istanbul, kapsayıcılığı ile yaratıcı dünyanın buluşma noktası olacak.
11.04.2021Moda
Türk hazır giyim ihracatçısı 200 bin alıcı ile buluşacak
Türk hazır giyim ihracatçısı 200 bin alıcı ile buluşacakİstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliğinin (İHKİB) desteğiyle markalar ve perakendeciler için toptan satış imkanı sağlayan Joor Platformu'nda yer alan 17 hazır giyim firması, sanal fuarda dünyanın dört bir yanından alıcılarla buluşacak.
15.03.2021Ekonomi
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul'da birinci gün
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul'da birinci günMercedes Benz Fashion Week Istanbul Digital bugün başlıyor!
12.10.2020Moda
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tanıtım filmi tüm dünyada yayınlanacak
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tanıtım filmi tüm dünyada yayınlanacakMercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 12-16 Ekim tarihleri arasında, Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile tamamen dijital platformlar üzerinden gerçekleşecek olan 15. sezonu için Türkiye’nin benzersiz destinasyonlarında bir tanıtım filmi çekildi. Türk moda sektörünün en önemli etkinliği olan MBFWI kapsamında hem Türk tasarım gücünü öne çıkaran hem de ülkemizin kültürel ve tarihi değerlerine atıfta bulunan tanıtım filmi global çapta farklı platformlarda yayınlanacak.
6.10.2020Stil
İstanbul Moda Haftası'nın 15. sezon tarihleri açıklandı
İstanbul Moda Haftası'nın 15. sezon tarihleri açıklandıMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonu tamamen dijital platformlarda gerçekleşecek.
17.08.2020Stil
İstanbul Moda Haftası corona virüs nedeniyle iptal edildi
İstanbul Moda Haftası corona virüs nedeniyle iptal edildiMercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar-Kış 2020/21 sezonu corona virüs tedbirleri nedeniyle iptal edildi.
17.03.2020Stil
İstanbul Moda Haftası ertelendi
İstanbul Moda Haftası ertelendi16-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul ertelendi.
28.02.2020Moda
Emre Tamer, Londra Moda Haftası’nda!
Emre Tamer, Londra Moda Haftası’nda!Tasarımcı Emre Tamer, Yerebatan Sarnıcı’ndan esinlendiği ‘Medusa’nın Harem Ziyareti’ koleksiyonuyla Londra Moda Haftasına damga vurdu.
17.02.2020Stil
İstanbul Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2020 Özel
İstanbul Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2020 ÖzelMercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleşen şovlardan özel backstage görüntüleri ve röportajlar PembeNar TV'de!
11.10.2019Yaşam
Murat Aytulum'dan “İstanbul’a Övgü”
Murat Aytulum'dan “İstanbul’a Övgü”Deri üzerine yaptığı, çok özel teknikler kullanılarak hayata geçirilmiş özel tematik koleksiyonlarla öne çıkan moda tasarımcısı Murat Aytulum; Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında NO’34 adını verdiği SS20 koleksiyonu ile İSTANBUL temasını izleyicilerle buluşturdu.
11.10.2019Stil
Mehtap Elaidi iki sezonu birden selamladı
Mehtap Elaidi iki sezonu birden selamladıMehtap Elaidi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 10 Ekim Perşembe günü Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki iki farklı mekânda gerçekleşen iki ayrı sunumla, iki farklı sezona dokundu.
11.10.2019Stil
Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu
Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonuCeren Ocak İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 9 Ekim Çarşamba günü saat 18:30’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sundu.
"12 bin Göbeklitepe" defilesiyle tarih modayla buluştu
"12 bin Göbeklitepe" defilesiyle tarih modayla buluştuŞanlıurfa Göbeklitepe'de ki 12 bin yıllık tarih; tasarımcı Yelda Aslan’ın ressam Serra Erdoğan’ın desenleri ile oluşturduğu “12 bin Göbeklitepe” adlı yeni koleksiyonu ile Mercedes Benz Fashion Week’te ilk kez izleyicilerle buluştu.
10.10.2019Stil
Niyazi Erdoğan - 1 ADAM 10 YIL retrospektif sergisi 8 Ekim Salı günü gerçekleşen açılışla başladı
Niyazi Erdoğan - 1 ADAM 10 YIL retrospektif sergisi 8 Ekim Salı günü gerçekleşen açılışla başladıNiyazi Erdoğan’ın geçtiğimiz 10 yıl boyunca gerçekleştirdiği defilelerde yer alan koleksiyonlardan çok özel bir seçkinin yer aldığı retrospektif sergisi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul 14. sezonu kapsamında 8 Ekim Salı günü gerçekleşen bir açılışla başladı.
9.10.2019Stil
İstanbul’da moda rüzgârı
İstanbul’da moda rüzgârıİstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul İlkbahar-Yaz 2020 sezonu, dün Zorlu PSM’de başladı.
9.10.2019Gündem
5 maddede Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonuna merhaba
5 maddede Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un yeni sezonuna merhabaMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 14. sezonu, 8-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleşecek.
3.10.2019Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinlik takvimini açıklıyor
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinlik takvimini açıklıyorMercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2020 sezonu 8-11 Ekim 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleşecek. Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen etkinlik, aynı zamanda İstanbul'da moda haftasının 10. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor.
30.09.2019Kültür Sanat
Özlem Süer 2019 Sonbahar/Kış - Backstage
Özlem Süer 2019 Sonbahar/Kış - BackstageModacı Özlem Süer'in "Water Manifesto" adını verdiği 2019 Sonbahar/Kış şovu öncesi kendisiyle backstage'de buluştuk. Özlem Süer koleksiyonun detaylarını ve  sosyal sorumluluk ayağını PembeNar'a anlattı.
22.03.2019Yaşam
Aleyna Tilki'nin ilginç tarzı
Aleyna Tilki'nin ilginç tarzıİstanbul Fashion Week'te defileleri izlemeye giden Aleyna Tilki, giyim tarzı ile dikkat çekti.
22.03.2019Cadde
DB BERDAN'dan eleştirel defile
DB BERDAN'dan eleştirel defileHer defilesiyle toplumda pek farkına varılmamış bir konuya ışık tutan DB BERDAN, 2019-2020 Sonbahar-Kış koleksiyonunu, toplumda bireylerin çeşitli şekillerde nesneleştirilmelerine karşı çıktıkları bir defileyle tanıttı.
25.03.2019Stil
'Değerleriniz yoksa yoksunuz'
'Değerleriniz yoksa yoksunuz'Balenciaga ve Dolce&Gabbana defilelerinde podyuma çıkan ilk Türk model Günce Gözütok, “Türkiye’de formatımıza uygun değilsin deselerdi anlardım ama görüntüme saldırı haline gelirse olmaz, yanlış. Artık hiç umurumda değil” diyor.
19.10.2018Pazar
'Değerleriniz yoksa yoksunuz'
'Değerleriniz yoksa yoksunuz'Balenciaga ve Dolce&Gabbana defilelerinde podyuma çıkan ilk Türk model Günce Gözütok, “Türkiye’de formatımıza uygun değilsin deselerdi anlardım ama görüntüme saldırı haline gelirse olmaz, yanlış. Artık hiç umurumda değil” diyor.
19.10.2018Pazar
İMA mezunları New Gen defilesiyle sektöre adımını attı
İMA mezunları New Gen defilesiyle sektöre adımını attıİstanbul Moda Akademisi Moda Tasarımı mezunlarının koleksiyonları Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’da podyuma çıktı. Moda yazarımız Gökçe Kömürcü'nün tasarımları da görkemli defilede yer aldı.
13.09.2018Stil
Kapanış Şahin’den
Kapanış Şahin’denTülin Şahin, bugün başlayan İstanbul Moda Haftası’nın kapanışını yapacak.
10.09.2018Cadde
Kapanış Tülin Şahin'den
Kapanış Tülin Şahin'denİstanbul Moda Haftası'nı bu sezon model Tülin Şahin kapatıyor.
10.09.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

istanbul moda haftasıMercedes-Benz Fashion Week Istanbulmoda haftasıistanbulFashion Week Istanbul

İstanbul Moda Haftası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.