Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Son dakika mercedes-benz fashion week istanbul haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mercedes-benz fashion week istanbul gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mercedes-benz fashion week istanbul haber sayfamızda...

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 294 mercedes-benz fashion week istanbul haberi bulunmuştur.
Şov  sona erdi
Şov sona erdiTürkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, sona erdi.
18.10.2020Cadde
EZBER BOZDULAR
EZBER BOZDULARÖzgür Masur, Raşit Bağzıbağlı, Emre Erdemoğlu ve Yakup Biçer, gelecek sezonun tasarımlarını dijital olarak gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında modaseverlerle buluşturdu
17.10.2020Cadde
İstanbul’un ilk dijital moda haftası
İstanbul’un ilk dijital moda haftasıBu sezon tamamen dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, tüm modaseverlere ekran başından ön sırada defile izleme heyecanı yaşattı
17.10.2020Cumartesi
MBFWI: Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2021
MBFWI: Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2021Ceren Ocak İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonunu, uluslararası dijital platformlar üzerinden gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 16 Ekim Cuma günü sundu.
16.10.2020Moda
MBFWI: Özgür Masur İlkbahar/Yaz 2021
MBFWI: Özgür Masur İlkbahar/Yaz 2021Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 15 Ekim Perşembe günü İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu defilesini geçekleştirdi. İlkbahar/Yaz 2021 hazır giyim koleksiyonunu markasının DNA’sında bulunan kadın silüetlerini birleştirdiği ışıltılı siluetlerle sunan Özgür Masur, pret-a-couture çizgisinde ilerlemeye devam ediyor.
16.10.2020Moda
MBFWI'nin dördüncü gününden satır başları
MBFWI'nin dördüncü gününden satır başlarıİlk dijital Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un dördüncü gününde MBFWI izleyicileri www.mbfwistanbul.com adresinde sırasıyla Mert Erkan, Nihan Peker, Raşit Bağzıbağlı, Simay Bülbül, Özlem Kaya ve Özgür Masur'un koleksiyonlarını keşfetme fırsatı buldular.
16.10.2020Moda
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da beşinci gün
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da beşinci günMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tamamen dijital olarak gerçekleştirilen 15. sezonunda dördüncü günü de geride bıraktık. İşte beşinci günün programı!
16.10.2020Moda
‘Türk olmaktan mutluyum’
‘Türk olmaktan mutluyum’Şevval Şahin, Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, Raşit Bağzıbağlı defilesi öncesinde kameralar karşısına geçti.
16.10.2020Cadde
Giyim ihracatına dijital doping
Giyim ihracatına dijital dopingTamamen dijital platformlar üzerinden Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile gerçekleşen Mercedes - Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI) bugün sona eriyor.
16.10.2020Ekonomi
MBFWI: Özlem Süer İlkbahar/Yaz 2021
MBFWI: Özlem Süer İlkbahar/Yaz 2021Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un ilk sezonundan beri, desteklemek üzere seçtiği bir tasarımcının koleksiyonunu kendi ismiyle sunan Mercedes-Benz, bu sezon Türk moda tasarımının tecrübeli isimlerinden Özlem Süer'in meslek hayatındaki 30. yılını kutladı ve başarılı tasarımcının İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonunu "Mercedes-Benz presents Özlem Süer" ismiyle sundu.
15.10.2020Moda
MBFWI: Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2021
MBFWI: Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2021Mehtap Elaidi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında 14 Ekim Çarşamba günü İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu defilesini geçekleştirdi.
15.10.2020Moda
MBFWI: Emre Erdemoğlu'ndan "Beni Bağrına Bas"
MBFWI: Emre Erdemoğlu'ndan "Beni Bağrına Bas"Emre Erdemoğlu, AW/21 koleksiyonu "Beni Bağrına Bas"ı Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında modaseverlere sundu. Defilenin sürprizi ise podyumda yürüyen Murat Dalkılıç oldu.
15.10.2020Moda
MBFWI'nin üçüncü gününden satır başları
MBFWI'nin üçüncü gününden satır başlarıİlk dijital Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un üçüncü günü Mehmet Emiroğlu, Seydullah Yılmaz ve Engin Ekinci'nin KARMA defilesiyle başladı. Etkinliği ekran başından takip eden MBFWI izleyicileri sonrasında gün boyunca www.mbfwistanbul.com adresinde sırasıyla Y Plus by Yakup Biçer, Sudi Etuz, T.A.G.G, Mercedes-Benz presents Özlem Süer ve Mehtap Elaidi defilelerini izlediler.
15.10.2020Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da dördüncü gün
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da dördüncü günMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tamamen dijital olarak gerçekleştirilen 15. sezonunda üçüncü günü geride bıraktık. İşte dördüncü günün programı!
15.10.2020Stil
‘Hazır giyimde ciddi değişim kapıda’
‘Hazır giyimde ciddi değişim kapıda’Ünlü dijital satın alma platformu Joor’un CEO’su Kristin Savilia, “Hazır giyim sektörü ve perakende büyük evrim geçiriyor. Dijitalleşmenin önemi iyice arttı. Tüketici tercihleri de değişti. Ciddi bir değişim kapıda” dedi
15.10.2020Ekonomi
MBFWI'nin ikinci gününden satır başları
MBFWI'nin ikinci gününden satır başlarıMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tamamen dijital olarak gerçekleştirilen 15. sezonunda ikinci gün GOKHANYAVAS defilesiyle başladı. MBFWI izleyicileri gün boyunca www.mbfwistanbul.com adresinde Murat Aytulum, Emre Erdemoğlu, Meltem Özbek, Çiğdem Akın ve Nedo by Nedret Taciroğlu'nun koleksiyonlarını keşfetme şansı buldular.
14.10.2020Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da üçüncü gün
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da üçüncü günMercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tamamen dijital olarak gerçekleştirilen 15. sezonunda ikinci günü geride bıraktık. İşte üçüncü günün programı!
14.10.2020Stil
MBFWI: Macho by Murat Aytulum
MBFWI: Macho by Murat Aytulumİnsanoğlunun betondan yarattığı dünyaya ve doğanın çaresizliğine atıfta bulunan ‘Macho by Murat Aytulum’ defilesi, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI) kapsamında ilk kez Mbfwistanbul.com'da dijital olarak izleyicilerle buluştu.
14.10.2020Stil
Moda şovu başladı
Moda şovu başladıTürkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ve İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla tamamen dijital platformda gerçekleşecek Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 15’inci sezonu (MBFWI) önceki gün başladı.
14.10.2020Cadde
MBFWI: Tuvanam Vanilla İlkbahar/Yaz 2021
MBFWI: Tuvanam Vanilla İlkbahar/Yaz 2021Tuvanam Vanilla SS 2021 koleksiyonu dün Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında tanıtıldı.
13.10.2020Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da ikinci gün
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da ikinci günMercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) tamamen dijital platformlar üzerinden Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile gerçekleşecek 15. sezonu dün saat 11:45'te T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Istanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle’nin konuşmalarıyla başladı.
13.10.2020Stil
Dijital heyecanı
Dijital heyecanıTülin Şahin, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, tasarımcı Cihan Nacar’ın 16 Ekim’de saat 16...
13.10.2020Cadde
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul'da birinci gün
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul'da birinci günMercedes Benz Fashion Week Istanbul Digital bugün başlıyor!
12.10.2020Moda
Beklenen defile
Beklenen defileTuvanam, ‘SS 2021 Ready To Wear’ koleksiyonunu, dijital olarak gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, yarın saat 22.00’de www.mbfwistanbul.com sitesi üzerinden modaseverlerin beğenisine sunacak.
11.10.2020Cadde
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tanıtım filmi tüm dünyada yayınlanacak
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un tanıtım filmi tüm dünyada yayınlanacakMercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un (MBFWI) 12-16 Ekim tarihleri arasında, Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) desteği ile tamamen dijital platformlar üzerinden gerçekleşecek olan 15. sezonu için Türkiye’nin benzersiz destinasyonlarında bir tanıtım filmi çekildi. Türk moda sektörünün en önemli etkinliği olan MBFWI kapsamında hem Türk tasarım gücünü öne çıkaran hem de ülkemizin kültürel ve tarihi değerlerine atıfta bulunan tanıtım filmi global çapta farklı platformlarda yayınlanacak.
6.10.2020Stil

Benzer Haber Etiketleri

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.