Jalisco

Jalisco

Son dakika Jalisco haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jalisco gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jalisco haber sayfamızda...

Jalisco

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 104 jalisco haberi bulunmuştur.
Son dakika: Ceset tarlası! Ölü sayısı 34'e yükseldi
Son dakika: Ceset tarlası! Ölü sayısı 34'e yükseldi Öğleden sonra başlayan çatışma birkaç saat sürdü. Ağır silahlar sustuğunda ortalık tam anlamıyla kan gölüne dönmüştü. Dünya daha üç gün önce köprüden çıplak halde sallandırılan polisin haberiyle çalkalanmışken, delik deşik edilmiş 18 cesedin kan gölü içinde yatarken bulunması şok etkisi yarattı. Aradan bir gün geçmeden ise katliamın boyutunun çok daha büyük olduğu ortaya çıktı.
27.06.2021Dünya
Son dakika: Saat 19.30'da duyurdular... Cesetler ortaya saçıldı!
Son dakika: Saat 19.30'da duyurdular... Cesetler ortaya saçıldı!Öğleden sonra başlayan çatışma birkaç saat sürdü. Ağır silahlar sustuğunda ortalık tam anlamıyla kan gölüne dönmüştü. Dünya daha üç gün önce köprüden çıplak halde sallandırılan polisin haberiyle çalkalanmışken, delik deşik edilmiş 18 cesedin kan gölü içinde yatarken bulunması şok etkisi yarattı.
26.06.2021Dünya
Meksika'da uyuşturucu çeteleri çatıştı: 18 ölü
Meksika'da uyuşturucu çeteleri çatıştı: 18 ölüMeksika'nın kuzeyinde çeteler arasında çıkan çatışmalarda ilk belirlemelere göre 18 kişinin öldüğü bildirildi.
26.06.2021Dünya
Son dakika... Köprüye çıplak halde astılar!
Son dakika... Köprüye çıplak halde astılar!Köylüler tamamı yağmurluk giymiş 28 kişiyi yakaladı ancak bir şehrin yakınındaki köprüde ortaya çıkan kan dondurucu görüntü her şeyi gölgede bıraktı. Dünya, polisin resmi internet sitesinden paylaştığı fotoğrafları konuşuyor.
23.06.2021Dünya
Son dakika haberi: Arabada kurşun yağdırdılar! Uyuşturucu baronunun sevgilisiydi...
Son dakika haberi: Arabada kurşun yağdırdılar! Uyuşturucu baronunun sevgilisiydi...Uyuşturucu karteli patronunun acımasız cinayetinin üzerindne sadece birkaç ay sonra, kız arkadaşı da suiaksta surban gitti. Motosikletli silahlı adamlar otomobilinde oturan kadına kurşun yağdırdı, etraf kan gölüne döndü.
12.06.2021Dünya
Son dakika haber: Büyük baskın! Üç yılın sonunda böyle yakalandı..
Son dakika haber: Büyük baskın! Üç yılın sonunda böyle yakalandı..Son dakika haberine göre, Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
28.05.2021Dünya
Son dakika... Mesafe 15 metre! Chapo yine sürpriz yaptı...
Son dakika... Mesafe 15 metre! Chapo yine sürpriz yaptı...Dünyayı dehşete düşüren görüntülerin geldiği Meksika'da Ulusal Muhafız üssünün tam karşısında keşfedilen 200 metrelik tünel, şok etkisi yarattı. Bir eve baskın yapan polis, tüneli tesadüfen buldu.
10.05.2021Dünya
Son dakika haberleri! Görüntüler rahatsız edici olabilir! İnfial yarattı...
Son dakika haberleri! Görüntüler rahatsız edici olabilir! İnfial yarattı...Son dakika haberine göre, Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
9.05.2021Dünya
İki kartelin üstünlük savaşında çok görüntüler!
İki kartelin üstünlük savaşında çok görüntüler!Jalisco ve Sinaloa kartelleri üstünlük için savaşırken ortaya çıkan görüntüler dünyayı şoka uğrattı. Gittikçe şiddetlenen kartel savaşları nedeniyle korkudan tir tir titreyen halk, evlerinden kaçmak zorunda kaldı. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ise tam anlamıyla infial yarattı.
9.05.2021Haberler
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!
Son dakika: Doğum gününden bir gün önce... Banyoda parçalayıp kameraya çektiler!Son dakika haberine göre, banyodaki dehşeti bir yandan kameraya alırken bir yandan kahkahalar attılar. Doğum gününden sadece bir gün önce, 13 Mart'ta kayıp olarak bildirilen genç kadının feci sonu, önce ülkede sonra da tüm dünyada manşet oldu.
8.04.2021Dünya
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyor
Son dakika: Dünya gündemi sarsıldı! Cesetleri asitle yakıyor, hamile kadınlara bile acımıyorSon dakika haberlere göre, kurbanlarının kalplerini söküyor, cesetlerini asitle eritiyor, hamile kadınlara bile acımıyor. Ülkenin en güçlü uyuşturucu baronunun, tutuklanan kızı tarafından ele verilebileceği iddiası dünya gündemine bomba gibi düşerken, uzmanlar daha çok kan dökülebileceğinden korkuyor.
5.04.2021Dünya
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!
Son dakika... Canlı canlı yaktılar!Yeryüzünün en tehlikeli ülkesinden bir kez daha dünyayı dehşete düşüren bir haber yayıldı, sosyal medyadaki görüntüleri izleyenlerin kanı çekildi.
18.03.2021Dünya
Katliam yaptılar! 11 ölü, 2 yaralı
Katliam yaptılar! 11 ölü, 2 yaralıMeksika'nın batısında düzenlenen silahlı saldırıda 11 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi yaralandı.
28.02.2021Dünya
Meksika'da çantaların içinden insan kalıntıları çıktı
Meksika'da çantaların içinden insan kalıntıları çıktıJalisco'ya bağlı Zapopan'da bulunan çantalar kemiklerin incelenmesi için Adli Tıp'a gönderildi, bölgede Meksika'nın en ürkütücü karteli Jalisco Yeni Nesil hakim.
13.02.2021Dünya
Kan donduran olay! 18 çantada insan parçaları bulundu
Kan donduran olay! 18 çantada insan parçaları bulunduMeksika'nın batısındaki Jalisco eyaletinde içinde insan kalıntılarının olduğu çantalara rastlandı.
13.02.2021Dünya
Meksika'da parti düzenlenen eve silahlı saldırı: 7 ölü
Meksika'da parti düzenlenen eve silahlı saldırı: 7 ölüMeksika’nın Jalisco eyaletinde, silahlı dört saldırganın hafta sonu evde düzenlenen partide eğlenenlere ateş açması sonucu 7 kişi öldü.
1.02.2021Dünya
Meksika'da korkunç iddia! İhmal yüzünden öldüler
Meksika'da korkunç iddia! İhmal yüzünden öldülerMeksika'nın Jalisco eyaletindeki bir huzurevinde ihmal nedeniyle 13 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından öldüğü iddia edildi.
16.01.2021Dünya
Meksika'da bir aile katledildi
Meksika'da bir aile katledildiGuanajuato kentine bağlı Irapuato ilçesinde iki araçla eve gelen saldırganlar, otomatik silahlarla aileyi taradı. Saldırıda dördü kadın beş kişi hayatını kaybetti.
14.01.2021Dünya
Denize çakılana dek motor çalıştı!
Denize çakılana dek motor çalıştı!Endonezya’da denize düşen yolcu uçağının motorunun, denize çakılana dek çalıştığı sanılıyor.
12.01.2021Dünya
Gün doğmadan ihbar aldılar... Resmen katliam: 10 ölü
Gün doğmadan ihbar aldılar... Resmen katliam: 10 ölüMeksika'nın Guanajuato eyaletinde güvenlik güçleriyle silahlı kişiler arasında çıkan çatışmada biri polis 10 kişi hayatını kaybetti.
12.01.2021Dünya
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...
Son dakika... Şok görüntüler yayıldı! Yüzü göründü...Sosyal medyadaki dekolteli ve silahlı görüntüleriyle gittikçe ünlenen, yüzünü emojilerle kapatan genç kadının son videosunda yalnızca sesi duyuluyordu. Ancak söyledikleri savaşı yeni bir boyuta taşıdı.
4.12.2020Dünya
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulundu
Korkunç! Meksika'da gizli mezarlarda 113 ceset bulunduMeksika'nın batısında yer alan Jalisco eyaletinde toplu mezar bulunduğu bildirildi.
25.11.2020 Dünya
Toplu mezarlarda 59 ceset bulundu!
Toplu mezarlarda 59 ceset bulundu!Meksika'da Guanajuato eyaletine bağlı Salvatierra kentinde toplu mezarlarda 59 ceset bulundu.
30.10.2020Dünya
Meksika'da polisle çatışan 6 çete üyesi öldürüldü
Meksika'da polisle çatışan 6 çete üyesi öldürüldüMeksika'da çıkan çatışmada 6 uyuşturucu çetesi üyesi polis ekiplerince öldürüldü.
16.10.2020Dünya
Meksika’da bara silahlı saldırı: 11 ölü
Meksika’da bara silahlı saldırı: 11 ölüMeksika'nın Guanajuato eyaletinde bir bara düzenlenen silahlı saldırıda 11 kişi hayatını kaybetti.
28.09.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Meksikakarteluyuşturucukartel savaşıEl Chapo Guzman

Jalisco ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.