Cjng

Cjng

Son dakika CJNG haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CJNG gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CJNG haber sayfamızda...

Cjng

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 64 cjng haberi bulunmuştur.
'CSRL' vahşeti: Genç kadını çıplak sorgulayıp, öldürdüler!
'CSRL' vahşeti: Genç kadını çıplak sorgulayıp, öldürdüler! Yaşadığı vahşetin görüntüleri ansızın internette belirdi. Genç kadın vahşi çete üyeleri tarafından yarı çıplak soyulduktan sonra sorguya çekildi. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasından saatler sonra zavallı kadının cansız bedeni küçük bir kasabadaki yol kenarında bulundu.
10.04.2024 Dünya
Kadın kıyafetleri giydirip sokakta gezdirdiler! CJNG şaşırtmadı, kabul etmeyene ölüm
Kadın kıyafetleri giydirip sokakta gezdirdiler! CJNG şaşırtmadı, kabul etmeyene ölüm Rakip çeteler tarafından yakalanan iki kişiye kadın kıyafetleri giydirilip makyaj yaptırıldı. Olayın detayları ise önce yerel sonra dünya medyasında ses getirdi.
21.03.2024 Dünya
Tüyler ürperten tehdit sonrası kesik başları bulundu! 'Temizlik başladı'
Tüyler ürperten tehdit sonrası kesik başları bulundu! 'Temizlik başladı' Kötü şöhretli kartel üyeleri, düşmanları için tüyleri diken diken eden bir tehdit videosu yayınladı. Videoda tetikçilerden birinin 'Temizlik başlıyor' dediği duyulurken, gözdağı mesajını 'yayınlanamayacak kadar vahşi' bir başka video izledi.
1.03.2024 Dünya
Başını kesip kaldırıma bıraktılar, imza: CJNG!
Başını kesip kaldırıma bıraktılar, imza: CJNG! Hapishanenin arka tarafına bırakılan gizemli 'kırmızı çanta' dikkatleri üzerine çekti. Açıldığında tüyleri diken diken eden manzara ortaya çıktı. Bir soğutucunun içine kesilmiş insan başı konulmuştu. Yanında ise, tehditlerin sıralandığı not vardı.
2.02.2024 Dünya
Başlarını kesip soğutucuya doldurdular! Tüyler ürperten tehditle imzaladılar: Sizin de başınıza gelecek
Başlarını kesip soğutucuya doldurdular! Tüyler ürperten tehditle imzaladılar: Sizin de başınıza gelecek  Acımasız kartel üyeleri, benzin istasyonuna rakipleri için tüyleri diken diken eden bir 'uyarı' bıraktı. Soğutucunun kapağı açıldığı sırada kan donduran manzara ortaya çıktı. Dört insan kafası, beraberindeki notla bir mesaj göndermek üzere bırakılmıştı.
20.01.2024 Dünya
Kartel gözdağı verdi! Tüyler ürperten rehine videosu: Birbiri ardına alaşağı edileceklerinin garantisi
Kartel gözdağı verdi! Tüyler ürperten rehine videosu: Birbiri ardına alaşağı edileceklerinin garantisi Meksika'nın en tehlikeli uyuşturucu kartelinin maskeli ve silahlı adamları, internette paylaşılan tüyler ürpertici rehine videosunda göründü ve diğer suçlulara ölüm tehditleri yağdırdı. Öte yandan kartel üyelerinin hedefinde, 'yozlaşmış polisler' de vardı.
19.01.2024 Dünya
'Jaguar' bir partiden kaçırdı, telefonda yalvardı: Her şey için beni affet!
'Jaguar' bir partiden kaçırdı, telefonda yalvardı: Her şey için beni affet! Meksika'da Kartel patronlarının arasındaki anlaşmazlık, Kolombiya'dan getirilen dokuz hayat kadınının esir alınmasıyla sonuçlandı.
15.01.2024 Dünya
Çocuklar vaftiz olurken, kilise çöktü! Çok sayıda ölü ve yaralı var, korkunç görüntüler
Çocuklar vaftiz olurken, kilise çöktü! Çok sayıda ölü ve yaralı var, korkunç görüntüler Meksika'da içinde 100 kişinin bulunduğu bir kilise vaftiz işlemi sırasında bir anda yerle bir oldu. Söz konusu olayda çok sayıda kişi hayatını kaybetti.
2.10.2023 Dünya
Cumhurbaşkanı sinyali verdi! Sırbistan erken seçime gidebilir
Cumhurbaşkanı sinyali verdi! Sırbistan erken seçime gidebilir Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, 17 Aralık tarihinde ülkede erken seçimin yapılabileceğini kaydetti.
28.09.2023 Dünya
Uzaydan gelen Bennu'da gizemli element! Siyah bir toz gibi
Uzaydan gelen Bennu'da gizemli element! Siyah bir toz gibi NASA’nın Dünya’ya 2182 yılında çarpma ihtimali olduğu belirtilen Bennu asteroidini incelemesi için gönderdiği uzay aracı OSIRIS- Rex'in getirdiği parçalarda yapılan araştırmalarda daha önce keşfedilmemiş siyah bir madde bulundu.
28.09.2023 Dünya
'Komutan Fatso'nun gözlerini çıkardılar! Perde arkasından yine CJNG çıktı
'Komutan Fatso'nun gözlerini çıkardılar! Perde arkasından yine CJNG çıktı Sadece 13 yıl önce kurulan ve dünyanın en acımasız karteline dönüşen Jalisco grubu gerçekleştirdikleri son skandalla dünya medyasında yankı uyandırdı.
28.09.2023 Dünya
Sahte iş ilanıyla ölüm tuzağı! Tüyler ürperten vahşetin perde arkası
Sahte iş ilanıyla ölüm tuzağı! Tüyler ürperten vahşetin perde arkası Kaybolan beş üniversite öğrencisinin yer aldığı video kan dondurdu, saatler sonra bir çiftlikte yakılmış cesetlere ulaşıldı. Kurbanların iş bulmak için bir çağrı merkezini aradığı ve tuzağa düşürüldüğü ortaya çıktı.
21.08.2023 Dünya
Meksika'da kan donduran olay! Buzdolaplarının içine saklanmış 34 ceset bulundu
Meksika'da kan donduran olay! Buzdolaplarının içine saklanmış 34 ceset bulundu Meksika’da güvenlik güçleri, 34 kişiye ait cesetleri buzdolaplarında gizlenmiş halde buldu. Yetkililer, olayla ilgili 6 kişinin tutuklandığını açıkladı.
14.08.2023 Dünya
Şok görüntü, kan donduran mesaj!
Şok görüntü, kan donduran mesaj! Belediye binası dışına güpegündüz bıraktılar, video kaydı sosyal medyada hızla yayıldı. Streç filmle bir mumya gibi sarıp sarmalanan ve plastik bantla sıkıca yapıştırılan kurbanların üstünde, upuzun bir mesaj vardı.
8.07.2023 Dünya
Kartelden fuhuş baskını! Son sözleri 'bizi vurmayın' oldu, kamera kapandı
Kartelden fuhuş baskını! Son sözleri 'bizi vurmayın' oldu, kamera kapandı Meksika'nın ünlü kartellerinden CJNG'nin karıştığı son olay dünya basınında manşet oldu. Söz konusu olayda kartel üyeleri makinalı tüfeklerle fuhuş baskını düzenledi.
30.06.2023 Dünya
Genç kızlar ölüme böyle gitmiş! Saatler sonra boğazları kesildi
Genç kızlar ölüme böyle gitmiş! Saatler sonra boğazları kesildi Ekvador'da cesetleri birbirlerine bağlanmış ve boğazı kesik olarak bulunan genç kızların son anları ortaya çıktı.
10.05.2023 Dünya
Ekvador'da kartel dehşeti! Sokaklar parçalanmış ceset ve kafalarla dolu
Ekvador'da kartel dehşeti! Sokaklar parçalanmış ceset ve kafalarla dolu Son günlerde Ekvador'da suç oranı iyice arttı. Kartellerin hüküm sürdüğü ülkede kafa kesmek, katliam yapmak ve sokaklarda parçalanmış ceset görmek normal bir duruma dönüştü.
23.04.2023 Dünya
Körfez Karteli: Meksika'nın gizli sahipleri! ABD'li turistlerin katili kim? İddialar korkunç
Körfez Karteli: Meksika'nın gizli sahipleri! ABD'li turistlerin katili kim? İddialar korkunç Geçtiğimiz günlerde Meksika'da kaçırılan 4 ABD'li dünya basınında manşet oldu. Söz konusu olayın görüntüleri kan dondururken, olayın arkasından Meksika'nın en acımasız kartellerinden biri çıktı.
9.03.2023 Dünya
Dünyanın konuştuğu vahşet! Kadın polisi kaçırıp tecavüz ettiler, cesedini parçaladılar
Dünyanın konuştuğu vahşet! Kadın polisi kaçırıp tecavüz ettiler, cesedini parçaladılar Meksika'da Kartel tarafından kaçırılan Vanessa Torres Galán'ın cansız bedeni bulundu. Yapılan otopsi çalışmaları kapsamında genç kadının işkence ve tecavüze uğradığı belirtilirken göğüslerinin de parçalandığı aktarıldı.
16.01.2023 Dünya
Kartele şok baskın! Evden çıkan ölü insan kalıntıları herkesi şaşırttı
Kartele şok baskın! Evden çıkan ölü insan kalıntıları herkesi şaşırttı Meksika polisi 2009 yılında kurulan 'Yeni Nesil Kartel' isimli suç örgütüne baskın düzenledi. Baskın sonucu bölgede gömülmüş insan kalıntıları bulundu.
15.01.2023 Dünya
Meksika ordusunun, uyuşturucu kartellerine mühimmat ve bilgi sattığı ortaya çıktı
Meksika ordusunun, uyuşturucu kartellerine mühimmat ve bilgi sattığı ortaya çıktı Meksika Devlet Başkanı Obrador, 4 milyon gizli yazışmanın yer aldığı veri sızıntısının ciddi olmadığını söylemişti.
11.10.2022 Dünya
Devleti ve rakiplerini bu sözlerle tehdit etti! 'Tank' yapmışlar...
Devleti ve rakiplerini bu sözlerle tehdit etti! 'Tank' yapmışlar... Meksika'da hükümetin uyuşturucu kartellerine karşı mücadelesi giderek sertleşiyor. Son yapılan operasyonlarda silahlı grupların güç gösterisi için kullandığı ve 'narco-tank' olarak adlandırılan çok sayıda zırhlı araç ele geçirildi. Operasyonlar devam ederken ülkedeki en güçlü gruplardan biri olarak bilinen CJNG, devleti ve rakip kartelleri tehdit etti.
28.07.2022 Dünya
Devleti ve rakiplerini bu sözlerle tehdit etti! 'Tank' yapmışlar...
Devleti ve rakiplerini bu sözlerle tehdit etti! 'Tank' yapmışlar... Meksika'da hükümetin uyuşturucu kartellerine karşı mücadelesi giderek sertleşiyor. Son yapılan operasyonlarda silahlı grupların güç gösterisi için kullandığı ve 'narco-tank' olarak adlandırılan çok sayıda zırhlı araç ele geçirildi. Operasyonlar devam ederken ülkedeki en güçlü gruplardan biri olarak bilinen CJNG, devleti ve rakip kartelleri tehdit etti.
27.07.2022 Haberler
Kartel infazında şok detay! Son anda söyledikleri ülkede gündem oldu
Kartel infazında şok detay! Son anda söyledikleri ülkede gündem oldu Ülkenin en tehlikeli uyuşturucu çetesi olarak bilinen Cartel Jalisco Nueva Generacion (CJNG) son yayınladığı infaz videosuyla herkesi dehşete düşürdü. İnfaz görüntülerine yer veren videodaki kan donduracak cinsten bir detay ise ülkede gündem oldu.
16.07.2022 Dünya
Kartel infazında şok detay! Son anda söyledikleri gündem oldu
Kartel infazında şok detay! Son anda söyledikleri gündem oldu Ülkenin en tehlikeli uyuşturucu çetesi olarak bilinen Cartel Jalisco Nueva Generacion (CJNG) son yayınladığı infaz videosuyla herkesi dehşete düşürdü. İnfaz görüntülerine yer veren videodaki kan donduracak cinsten bir detay ise ülkede gündem oldu.
15.07.2022 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Cjng ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.