Karşılama

Karşılama

Son dakika karşılama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan karşılama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan karşılama haber sayfamızda...

Karşılama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.490 karşılama haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: 'Bir asır önce yaşananlardan ibret alın'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: 'Bir asır önce yaşananlardan ibret alın'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Üniversitesi'ndeki Mezuniyet Töreni’nde açıklamalarda bulundu. Terörle mücadele konusuna dikkat çeken Erdoğan, Yunanistan'a da çağrıda bulundu: Müzakere yerine birilerinin eteğinin altına saklanan Yunanistan yönetiminde, hem bölgedeki gelişmelerden hem de bir asır önce yaşananlardan ibret almasını tavsiye ediyoruz.
1.07.2022Siyaset
Dış ticaret istatistikleri açıklandı
Dış ticaret istatistikleri açıklandıGeçici dış ticaret verilerine göre ihracat 2022 yılı Mayıs ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 15,3 artarak 18 milyar 984 milyon dolar, ithalat yüzde 43,5 yükselerek 29 milyar 588 milyon dolar olarak gerçekleşti.
30.06.2022Uzmanpara
Linyit üretimi geriledi
Linyit üretimi gerilediLinyit satılabilir üretimi nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 10,2 azalırken, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 19,5 arttı.
30.06.2022Uzmanpara
Dış ticaret istatistikleri açıklandı
Dış ticaret istatistikleri açıklandıTürkiye İstatistik Kurumu ile Ticaret Bakanlığı iş birliğiyle oluşturulan genel ticaret sistemi kapsamında üretilen geçici dış ticaret verilerine göre; ihracat 2022 yılı Mayıs ayında, bir önceki yılın aynı ayına göre %15,3 artarak 18 milyar 984 milyon dolar, ithalat %43,5 artarak 29 milyar 588 milyon dolar olarak gerçekleşti.
30.06.2022Ekonomi
İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: İ Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri 2022: İ Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebeklerine kavuşacağı günü bekleyen aileleri hamilelik döneminde isim telaşı sarıyor. Erkek bebek bekleyen anne ve baba adaylarının çocuklarına vereceği isim konusu kafalarını karıştırıyor. Hayatları boyunca taşıyacakları ismin en güzel ve en eşsiz olmasını istiyorlar. İsim konusunda derin araştırmaya giren çiftler anlamlarına da özellikle dikkat ediyor. Kulağa hoş gelen isimleri tercih eden ebeveynler keşfedilmemiş, nadir bulunan, değişik, popüler ve modern çağa uygun isimler vermek istiyorlar. İ harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “İ ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.06.2022Bebek
Aura Design Studio imzalı bir yapı adası
Aura Design Studio imzalı bir yapı adasıYurt içi ve dışında gerçekleştirdikleri ödüllü projelerle öne çıkan Aura Design Studio tarafından Azerbaycan’da tasarlanan Ormancılık Eğitim Kampüsü sosyalleşmeyi merkezine alan bir eğitim kompleksi olarak kurgulanırken, tasarımıyla parçalı ve yalın bir siluet taşıyor...
27.06.2022Vitrin
Yangının kahramanları! Aralıksız çalıştılar
Yangının kahramanları! Aralıksız çalıştılarMuğla'nın Marmaris ilçesinde 5 gün önce ormanlık alanda çıkan yangın karadan ve havadan müdahalelerle kontrol altına alındı. İlk günden itibaren çalışmalara katılan Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı helikopter pilotu komiser Özge Karabulut Coşan, yanan yerleri havadan tespit edip söndürme çalışmalarına katılan hava araçlarını yönlendirdi.
25.06.2022Gündem
Retardasyon Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Mental Retardasyon Belirtileri Nelerdir?
Retardasyon Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Mental Retardasyon Belirtileri Nelerdir?Retardasyon, ortalamanın daha altında bir zeka işlevine sahip olan, iletişimde, sosyal becerilerde, öz bakımda, evdeki yaşamda ve toplumsal yararlılıkta, akademik işlevsellikte, kendini yönlendirme konusunda, sağlığı korumada, boş zamanlarını değerlendirme ve çalışma alanında iki ya da daha fazla bozukluğun olması anlamında halinde söz konusu olur. Retardasyon nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? İşte, merak edilen tüm detaylar.
24.06.2022Sözlük
Canlı yayınladılar! 'İkisi de aynı fikirde, işbirliği masada'
Canlı yayınladılar! 'İkisi de aynı fikirde, işbirliği masada'Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Veliaht Prens bin Selman, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde baş başa görüştü. İkilinin yaklaşık iki saat süren görüşmesi, Arap basınında geniş yer buldu.
24.06.2022Dünya
Bakan Nebati'den enflasyon açıklaması
Bakan Nebati'den enflasyon açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 2022 yılı Mayıs ayında ihracatın yıllık 242,6 milyar dolar ile Cumhuriyet tarihinin en yüksek seviyesine ulaştığını belirterek, azalan dış finansman ihtiyacı ile birlikte enflasyon üzerindeki kur baskılarının düşeceğini söyledi.
23.06.2022Uzmanpara
Bakan Nebati'den enflasyon mesajı
Bakan Nebati'den enflasyon mesajıHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kur ve enflasyonla ilgili önemli mesajlar verdi. Nebati, "2022 Ocak ayında çalışanlarımızın aylıklarına yüzde 30.95 artış yapılmıştı. Temmuz ayında yapılacak artış Haziran enflasyon oranlarının açıklanmasıyla kesinleşecek olup, yaklaşık yüzde 40 oranında artış öngörmekteyiz. Bu kapsamda 2022 yılında memurlarımızın ayılıklarında kümülatif artış yaklaşık yüzde 83'e ulaşacaktır" dedi.
23.06.2022Ekonomi
Yeni dönem için ortak kararlılık
Yeni dönem için ortak kararlılıkSuudi Arabistan ile normalleşme süreci kapsamında Erdoğan nisanda Suudi Arabistan’ı ziyaret etmişti. Dün de Veliaht Prens Selman Ankara’ya iadei ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede iş birliğini artırma konusunda mutabık kalındı
23.06.2022Siyaset
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Veliaht Prens Selman Ankara'da
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Veliaht Prens Selman Ankara'daYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden iade-i ziyaret gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı. İki liderin yaklaşık olarak 2 saat süren baş başa görüşmesinin ardından heyetlerarası görüşmeye geçildi.
22.06.2022Haberler
Suudi Arabistan Veliaht Prens Selman Ankara'da
Suudi Arabistan Veliaht Prens Selman Ankara'daYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden iade-i ziyaret gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı.
22.06.2022Haberler
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan-Selman görüşmesinde önemli kararlar alındı
Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan-Selman görüşmesinde önemli kararlar alındıYaklaşık 2 aylık aradan sonra Riyad yönetiminden Türkiye'ye iade-i ziyaret gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı Beştepe'de resmi törenle karşıladı. İki lider daha sonra birebir ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştirdi. Görüşmelerde, siyasi, ekonomik, askeri, güvenlik dahil, ikili ilişkilerde yeni iş birliği döneminin başlamasına yönelik kararlılık vurgulandı. Yayımlanan bildirine "Ticaretin kolaylaştırılması, yatırım fırsatlarının araştırılması, somut ortaklıklara dönüştürülmesi için iletişimin artırılması ele alındı." ifadeleri yer aldı.
22.06.2022Gündem
NATO’ya katılımları reform hızına bağlı
NATO’ya katılımları reform hızına bağlıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyeliklerinin, Türkiye’nin güvenlik endişelerini giderecek somut adımların atılmasına bağlı olduğunu söyledi.
21.06.2022Gündem
İsveç ve Finlandiya'ya NATO vetosu! Kalın: Bundan sonrası atacakları adımlara bağlı
İsveç ve Finlandiya'ya NATO vetosu! Kalın: Bundan sonrası atacakları adımlara bağlıTerör örgütlerinin Finlandiya ve İsveç’te kurdukları faaliyet zinciri ile adeta bu ülkeleri esir aldığını ifade eden Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Bu terör örgütlerinin Avrupa’nın göbeğinde bu ülkeleri esir alırcasına bir faaliyet zinciri içinde bulunması kabul edilemez” ifadelerini kullanarak, NATO’nun genişleme politikasına karşı olan bir ülke olmadıklarını söyledi.
20.06.2022Gündem
Aydilge: Yanımdayken bile burnumda tüten canım eşim
Aydilge: Yanımdayken bile burnumda tüten canım eşimÜnlü şarkıcı Aydilge ve keman sanatçısı Utku Barış Andaç, evliliklerinin dördüncü yılını kutladı. Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan çift, "Biz bugün 1461'inci kez evleniyoruz. Her gün yeniden aşka geliyoruz" ifadelerini kullandı.
20.06.2022Cadde
Sesi Görenler Milli Futbol Takımı'na Ankara'da coşkulu karşılama
Sesi Görenler Milli Futbol Takımı'na Ankara'da coşkulu karşılamaGörme Engelliler (IBSA) Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 2'nci olan Sesi Görenler Milli Takımı, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda coşkuyla karşılandı.
19.06.2022Futbol
Sesi Görenler Milli Futbol Takımı'na Ankara'da coşkulu karşılama
Sesi Görenler Milli Futbol Takımı'na Ankara'da coşkulu karşılamaGörme Engelliler (IBSA) Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 2'nci olan Sesi Görenler Milli Takımı, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda coşkuyla karşılandı.
19.06.2022Diğer
Fenerbahçe'nin yeni transferi Lincoln Henrique'den Jorge Jesus yorumu! 'Beni isteyen başka takımlar da vardı'
Fenerbahçe'nin yeni transferi Lincoln Henrique'den Jorge Jesus yorumu! 'Beni isteyen başka takımlar da vardı'Fenerbahçe'nin yeni sezon öncesinde Portekiz ekibi Santa Clara'dan 4 yıllığına renklerine bağladığı Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln Henrique, Fenerbahçe TV’ye konuştu.
18.06.2022Fenerbahçe
Yerli zırh çeliği ile boy gösterdi
Yerli zırh çeliği ile boy gösterdiTürkiye’nin ilk ve tek yerli zırh çeliği üreticisi Miilux OY, 13-17 Haziran tarihleri arasında Paris’te gerçekleşen EuroSatory Savunma Sanayi Fuarı’na katıldı. Manisa’da üretilen ürünlerini ilk kez küresel pazarlara tanıtan Miilux OY’un fuarda sergilediği zırh çeliği çözümleri arasında Miilux Protection 280T, Miilux’un Protection 440T, Miilux Protection 500T ve Miilux Protection 600T ön plana çıkıyor.
18.06.2022Ekonomi
Milli yüzücüler Sümeyye Boyacı ve Sevilay Öztürk'e çiçekli karşılama
Milli yüzücüler Sümeyye Boyacı ve Sevilay Öztürk'e çiçekli karşılamaPortekiz'de düzenlenen Para Yüzme Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Sümeyye Boyacı ile gümüş madalya kazanan Sevilay Öztürk İstanbul Havalimanı'nda çiçeklerle karşılandı.
16.06.2022Diğer Sporlar
İtalyan basınından Karagümrük'e 'Baba' tepkisi! Pirlo paylaşımı polemik yarattı
İtalyan basınından Karagümrük'e 'Baba' tepkisi! Pirlo paylaşımı polemik yarattıFatih Karagümrük'ün Pirlo'yu "Baba" (The Godfather) filminden bir kare ile paylaşması İtalya'da tartışmalara yol açtı. İtalyan teknik adam basın toplantısında Fatih Terim sorusuna yanıt verdi.
‘Hoşça kalın kardaşlarımız’
‘Hoşça kalın kardaşlarımız’Karadeniz, ziyaret ettiği her limanda büyük bir ilgiyle karşılaştı. Helsinki’de de ilgi çok büyüktü. Vapur kente veda ederken Rusya’nın Kazan bölgesinden gelen Türkler duygu seline kapılıp ağlıyordu: Hoşça kalın kardaşlarımız...
14.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Karşılama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.