Karşılama

Karşılama

Son dakika karşılama haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan karşılama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan karşılama haber sayfamızda...

Karşılama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.951 karsilama haberi bulunmuştur.
Son dakika... Türkiye ve Azerbaycan'dan anlaşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den açıklamalar
Son dakika... Türkiye ve Azerbaycan'dan anlaşma! Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Şuşa'da ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan ve Aliyev, baş başa görüşmelerinin ardından Şuşa Valiliği bahçesinde imzaladıkları beyannamede, Azerbaycan'ın ve bir bütün olarak Türk dünyasının eski kültür beşiği Şuşa görüşmesinin tarihi önemine vurgu yapıldı.
15.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şuşa'da resmi törenle karşılamadan görüntüler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şuşa'da resmi törenle karşılamadan görüntülerCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunduğu Azerbaycan'ın Şuşa şehrinde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından resmi törenle karşılandı. Erdoğan, 28 yıl sonra Ermenistan işgalinden kurtarılan Dağlık Karabağ'ın sembol şehri Şuşa'yı ziyaret etti. Erdoğan için Şuşa Valiliği'nde karşılama töreni düzenlendi. Aliyev, Erdoğan'ı makam aracından inişinde karşıladı. Erdoğan ve Aliyev'in tören alanındaki yerlerini almasının ardından iki ülke milli marşları çalındı. Aliyev ile tören kıtasını denetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, askerleri selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan eşlik etti.
15.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şuşa'da resmi törenle karşılama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şuşa'da resmi törenle karşılamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından Şuşa'da resmi törenle karşılandı.
15.06.2021Siyaset
Erdoğan, toplantıdan önce Biden ile sohbet etti
Erdoğan, toplantıdan önce Biden ile sohbet ettiNATO Liderler Zirvesi, üye ülkelerin liderlerinin katılımıyla Belçika'nın başkenti Brüksel'de başladı. Erdoğan, toplantı başlamadan hemen önce ABD Başkanı Joe Biden'la bir süre sohbet etti.
14.06.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Biden'la toplantı öncesi sohbet etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Biden'la toplantı öncesi sohbet ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katıldı.
14.06.2021Haberler
Brüksel’de coşkulu karşılama
Brüksel’de coşkulu karşılamaCumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Brüksel Melsbroek Havalimanı’nda Türkiye’nin NATO Daimi Temsilcisi Basat Öztürk, AB Daimi Temsilcisi Mehmet Kemal Bozay, Brüksel Büyükelçisi Hasan Ulusoy ve diğer yetkililer karşıladı.
14.06.2021Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik zirve öncesi diplomasi trafiği
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik zirve öncesi diplomasi trafiğiSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi için Brüksel'e gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ikili temasları başladı.
13.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Türk bayraklarıyla coşkulu karşılama
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Türk bayraklarıyla coşkulu karşılama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel’de sevgi gösterileriyle karşılayan Türk vatandaşlarına Filistinliler de katıldı. Elinde Türk Bayrağıyla karşılamaya gelen Filistinli Sadam Oubidat, “Arap ülkeleri bize yapılanlara karşı sessiz kalıp, saklanırken, Erdoğan her zaman bizim için mücadele etti” dedi.
13.06.2021Siyaset
NATO liderleri gelecekteki yol haritasını çizmek için toplanacak
NATO liderleri gelecekteki yol haritasını çizmek için toplanacakNATO ülkelerinin liderleri, hafta başında bir araya gelecekleri zirvede Çin, Rusya, siber tehditler gibi sınamalara karşı NATO'nun gelecek 10 yılda izleyeceği yolu belirlemeye çalışacak.
12.06.2021Dünya
İaşe Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? İaşe Bedeli Ne Demektir?
İaşe Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? İaşe Bedeli Ne Demektir?Osmanlıca kaleme alınmış mesnevi, gazel, şathiye ve kaside türündeki eserlerde sıklıkla kullanılan iaşe kelimesi, ayş kökünden türemiştir. Ayş, yaşamak ve beslenmek demektir. İaşe ise barındırmak, yedirip içirmek ve bakımını üslenmek anlamına gelir. İaşe ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? İaşe bedeli ne demektir? Tüm detayları ile derledik.
11.06.2021Eğitim
Ziyaretçilerini karşılamaya hazır
Ziyaretçilerini karşılamaya hazırKuşadası Belediyesi tarafından kente daha yeşil ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında ilçenin Söke girişine de ‘Kuşadası’ yazısı yerleştirildi.
9.06.2021Ege
Atatürk'ün ziyaret ettiği han... Tarihin yazıldığı yer şimdi ahır!
Atatürk'ün ziyaret ettiği han... Tarihin yazıldığı yer şimdi ahır!Mustafa Kemal Atatürk’ün 20 Eylül 1928’de 'harf inkılabı' için ziyaret ettiği Kayseri’deki Anadolu Selçuklu Devleti döneminden kalma Kayır Hanı geçen süreçte özel mülkiyete geçince ahır olarak kullanıldı. Tarihçi Bilgin Yazlık, “Kayır Hanı, bugün ne yazık ki kaderine terk edilmiş bir durumda bulunuyor. Şu an özel mülk halinde. Gönül ister ki, restore edilsin ve kendi geçmişine layık bir şekilde eğitim müzesi olsun” dedi.
6.06.2021Gündem
Humuslu Toprak Nedir, Nerede Bulunur? Kısaca Özellikleri Nelerdir?
Humuslu Toprak Nedir, Nerede Bulunur? Kısaca Özellikleri Nelerdir?Humuslu toprak bitkiler için oldukça faydalı olan bir toprak türüdür. Organik madde içeriğinin fazla olması ve yüksek su tutma kapasitesi ile bitkilerin ihtiyacı olan besinleri karşılama özelliği bulunmaktadır. Humuslu toprak nedir, nerede bulunur? Humuslu toprak özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.06.2021Eğitim
Ülkelerin Filyos Limanı ile Türkiye'ye bağlanması boğazların trafik yükünü azaltacak
Ülkelerin Filyos Limanı ile Türkiye'ye bağlanması boğazların trafik yükünü azaltacakZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Filyos Çalıştayı Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hamza Çeştepe, Karadeniz havzasındaki ülkelerin intermodal ağla Türkiye bağlantısını sağlayacak olan Filyos Limanı'nın, boğazların trafik yükünün de hafifletilmesine katkı sağlayacağını söyledi.
5.06.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Tarihi an! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı
Son dakika haberi: Tarihi an! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak'ta merakla beklenen müjdeyi açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fatih Sondaj Gemimiz, Sakarya gaz sahasındaki Amasra -1 kuyusunda 135 milyar metreküplük yeni bir doğal gaz keşfi daha yaptı. Karadeniz'deki toplam gaz keşfimiz 540 milyar metreküpe ulaştı." dedi.
5.06.2021Siyaset
Filyos Limanı ve Vadisi Projesi'nden ekonomik beklenti büyük
Filyos Limanı ve Vadisi Projesi'nden ekonomik beklenti büyükZonguldak'taki Filyos Limanı ve Vadisi Projesi'nin, bölgede yatırımı ve istihdamı artırarak, Türkiye'nin cari açık problemine olumlu katkı sağlaması bekleniyor.
4.06.2021Ekonomi
Doğal gaz müjdesi! Karaya çıkartılıyor: 10 bin kişiye iş imkanı
Doğal gaz müjdesi! Karaya çıkartılıyor: 10 bin kişiye iş imkanıZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin (ZBEÜ) 12- 13 Şubat 2021 tarihinde düzenlediği Filyos Çalıştayı, kitap haline getirildi. 80 katılımcının bilimsel ve akademik görüşleriyle katkı verdiği çalıştayın sonuç bildirgesinde, Karadeniz'de çıkartılacak doğal gaz ile ilgili olarak, "Henüz keşfedilen gaz miktarı bile ülkemizin son 33 yılda tükettiği doğal gazın yarısına denk gelmektedir. Bu bağlamda bölgede keşfedilen doğal gaz kuyuları üretime geçtiğinde ülkemizin yıllık doğal gaz ihtiyacının yüzde 30'unu karşılama kapasitesine sahip olabilecektir" denildi.
2.06.2021Ekonomi
Çocuk psikolojisinin astroloji ve Theta Healing üzerinden analizi
Çocuk psikolojisinin astroloji ve Theta Healing üzerinden analiziFiziksel, psikolojik, ruhsal olarak dengeye gelmeyi sağlayan Theta Healing ve astroloji yardımıyla çocukluktan şimdiye taşıdığımız duygulardan nasıl arınabiliriz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş anlattı.
2.06.2021Yaşam
Bakan Muş dış ticaret rakamlarını açıkladı
Bakan Muş dış ticaret rakamlarını açıkladıTicaret Bakanı Mehmet Muş, mayıs ayı ihracatının geçen yılın aynı ayına göre yüzde 65,5 artışla 16,5 milyar dolara yükseldiğini belirterek, "Bu değerle tüm yılların en yüksek ikinci mayıs ayı ihracat değerine ulaşmış bulunuyoruz." dedi.
2.06.2021Uzmanpara
Bakan açıkladı! Tüm yılların en yüksek ikinci mayıs ayı ihracatı gerçekleşti
Bakan açıkladı! Tüm yılların en yüksek ikinci mayıs ayı ihracatı gerçekleştiTicaret Bakanı Mehmet Muş önemli açıklamalarda bulundu. Muş, "Mayıs ihracatı geçen yılın aynı ayına göre yüzde 65,5 artışla 16,5 milyar dolar oldu. Bu değer tüm yılların en yüksek ikinci mayıs ayı ihracat değeridir." dedi.
2.06.2021Ekonomi
Son dakika - Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, yurda döndü
Son dakika - Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, yurda döndüTurkish Airlines Euroleaguede 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Anadolu Efes, yurda döndü.
Türkiye'nin ham çelik üretimi artış gösterdi
Türkiye'nin ham çelik üretimi artış gösterdiTürkiye'nin ham çelik üretimi, nisanda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 46,6 artışla 3,3 milyon tona yükseldi.
31.05.2021Uzmanpara
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndü
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndüAerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, "Öncelikle çok mutluluk vericiydi. Çok mutluyuz, oraya çıkarken Türkiye'nin, kadının gücünü göstermeye diye çıkmıştık" dedi.
30.05.2021Diğer
Finansal İstikrar Raporu yayımlandı
Finansal İstikrar Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Finansal İstikrar Raporu'nda, "Yılın geri kalanında sıkı parasal duruşun etkilerinin belirginleşmesiyle cari dengede ve enflasyon görünümünde beklenen iyileşme makrofinansal istikrarı destekleyecektir." ifadelerine yer verildi.
28.05.2021Uzmanpara
Merkez Bankası Finansal İstikrar Raporu yayımlandı
Merkez Bankası Finansal İstikrar Raporu yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Finansal İstikrar Raporu'nda, "Yılın geri kalanında sıkı parasal duruşun etkilerinin belirginleşmesiyle cari dengede ve enflasyon görünümünde beklenen iyileşme makrofinansal istikrarı destekleyecektir." ifadelerine yer verildi.
28.05.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

cumhurbaşkanırecep tayyip erdoğanazerbaycanşuşaerdoğan

Karşılama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.