Kaş Caz Festivali

Kaş Caz Festivali

Son dakika Kaş Caz Festivali haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kaş Caz Festivali gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kaş Caz Festivali haber sayfamızda...

Kaş Caz Festivali

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 28 kaş caz festivali haberi bulunmuştur.
Üç günlük caz zirvesi
Üç günlük caz zirvesi26-28 Ağustos tarihlerinde Akdeniz’de caz rüzgârları esecek. Bu yıl 4.’sü düzenlenecek Kaş Caz Festivali’nin program detayları belli oldu.
11.08.2022Kültür Sanat
Festivale Oğur sürprizi!
Festivale Oğur sürprizi!Kaş Caz Festivali’ne sürpriz bir isim eklendi!
10.07.2022Kültür Sanat
Kaş Caz Festivali bu yıl uluslararası sanatçıları ağırlıyor!
Kaş Caz Festivali bu yıl uluslararası sanatçıları ağırlıyor!26-27-28 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Kaş Caz Festivali, bu yıl döndüncü kez müzikseverleri ağırlamaya hazırlanıyor. Üstelik festival, bu yıl uluslararası sanatçıları da ağırlayacak.
18.05.2022Kültür Sanat
Caz dünyası bir kez daha Kaş'ta buluşuyor!
Caz dünyası bir kez daha Kaş'ta buluşuyor!26-28 Ağustos tarihleri arasında dördüncü kez düzenlenecek Kaş Caz Festivali’nde yapılan açıklamada “2022 festival konuklarımız sadece Türkiye ‘den değil, farklı coğrafyaların rengini de sizlerle buluşturuyor olacağız” denildi. Festivalin programı daha sonra açıklanacak.
30.03.2022Kültür Sanat
Festivallerden TEMA’ya destek
Festivallerden TEMA’ya destekSanat camiası yangının açtığı yaraları sarmak için harekete geçti.
Cazlı geceler ağustosta
Cazlı geceler ağustostaCazseverlerin merakla beklediği Kaş Caz Festivali’nin tarihi açıklandı!
19.06.2021Kültür Sanat
Kaş Caz Festivali için geri sayım
Kaş Caz Festivali için geri sayımKaş Caz Festivali, 27-28-29 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.
18.06.2021Kültür Sanat
Denizden esen caz
Denizden esen cazDenizden esen rüzgârın notalarla bütünleştiği Kaş Caz Festivali, bu yıl ikinci kez, 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.
10.07.2020Kültür Sanat
Kaş Caz Festivali' programı belli oldu
Kaş Caz Festivali' programı belli olduTürkiye'nin alanında önemli festivallerinden Kaş Caz Festivali, bu yıl 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşacak.
Kaş Caz Festivali İçin Geri Sayım Başladı!
Kaş Caz Festivali İçin Geri Sayım Başladı!Denizden esen rüzgârın notalara dönüştüğü Kaş Caz Festivali, 28-29-30 Ağustos’ta Setur Marina ev sahipliğinde müzikseverlerle buluşuyor.
16.06.2020Kültür Sanat
Mammal Hands Kaş’a gelecek
Mammal Hands Kaş’a gelecekİngiltere’nin sevilen gruplarından Mammal Hands, ilk kez düzenlenecek Kaş Caz Festivali kapsamında Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
31.08.2019Cadde
Hands’i Kaş’ta dinleme keyfi
Hands’i Kaş’ta dinleme keyfiBu yıl ilki düzenlenen Kaş Caz Festivali, hem yerli hem de uluslararası isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.
28.08.2019Gündem
Türkiye’ye geliyorlar
Türkiye’ye geliyorlar2014 yılında çıkardıkları ‘Animalia’ isimli albümleriyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Mammal Hands, Türkiye’ye gelecek
27.06.2019Cadde
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa CaddeÇeşme’de çağdaş sanatİzmir’in ünlü gayrimenkul danışmanlığı şirketi Dizayn GMD’nin bu yıl haziran ayında açılışını gerçekleştirdiği Dizayn Art Gallery’de proje direktörlüğünü ve küratörlüğünü Nagihan Özel’in üstlendiği, farklı disiplinlerdeki sanatçıların bir araya geldiği ‘Humor and Human’ isimli karma sergi, izleyicilerle buluştu...
9.08.2022Cadde
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Oyun
Anı yaşayan bir müzisyen Jamie Cullum
Anı yaşayan bir müzisyen Jamie Cullum20 yılı aşkın süredir sahnede olan İngiliz müzisyen Jamie Cullum, Akbank Caz Festivali kapsamında 23 Ekim’de vereceği konser öncesinde Bond müziklerini, yeni albümünü, İstanbul izleyicisiyle anılarını ve müziğe bakışını anlattı.
13.10.2018Gündem
Şehir "caz"a bürünüyor!
Şehir "caz"a bürünüyor!Sonbahar gelirken mevsime en çok yakışan festivallerden biri olan Akbank Caz Festivali bomba gibi programını dün akşam açıkladı.
13.09.2014Kültür Sanat
“Festival, kente baharın geldiğinin göstergesi”
“Festival, kente baharın geldiğinin göstergesi”140 bine ulaşan izleyicisiyle Türkiye’nin en büyük sinema etkinliği olan İstanbul Film Festivali başladı. Akbank, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 32. İstanbul Film Festivali’nin dokuz yıldır en büyük destekçisi
30.03.2013Pazar
OTOMOBiLLERi DE HAYALLERi GiBi GÜZEL
OTOMOBiLLERi DE HAYALLERi GiBi GÜZELBurhan Öçal, Türkiye’yi yurt dışında en iyi temsil eden isimlerden biri. Sanatçının başka bir önemi daha var ama: O bir Amerikan otomobili tutkunu
9.03.2013Cadde
Sonbahar cazla güzel
Sonbahar cazla güzelNardis sezonu Sibel Köse ile açıyor
3.09.2008Cadde
Bu yazı nasıl geçirecekler?
Bu yazı nasıl geçirecekler?İstanbul Life dergisi, İstanbul’da yaşayan ünlü isimlere yazın tadını nasıl çıkaracaklarını sordu. Nerede, nasıl eğlenecekler, ne yiyip ne içecekler? Hangi konserlere gidip, neler okuyacaklar? İşte ünlülerin 2008 yazı tüyoları...
10.06.2008Cadde
Bu yazı nasıl geçirecekler?
Bu yazı nasıl geçirecekler?İstanbul Life dergisi, İstanbul’da yaşayan ünlü isimlere yazın tadını nasıl çıkaracaklarını sordu. Nerede, nasıl eğlenecekler, ne yiyip ne içecekler? Hangi konserlere gidip, neler okuyacaklar? İşte ünlülerin 2008 yazı tüyoları...
10.06.2008Cadde
O bir sirk sanatçısı
O bir sirk sanatçısı26 yaşındaki Memet Bilgin başarılı bir bilgisayarcıyken edindiği hobi, hayatını tamamen değiştirmiş. Montreal'de yaşayan ve hayatını sirke adayan Bilgin, Türkiye'yi pek bilinmeyen bu sanatla tanıştırmak istiyor
5.11.2005Pazar
"Müziğimle insanlara görmedikleri          rüyaları sunuyorum"
"Müziğimle insanlara görmedikleri rüyaları sunuyorum"Dünyaca ünlü DJ Paul Oakenfold bu akşam İstanbulda çalacak. Sanatçı "Yaptığım müzikle insanları daha önce bulunmadıkları çeşitli yerlere götürüyorum" diyor
11.10.2004Cumartesi
SANAT GÜNLÜĞÜ
SANAT GÜNLÜĞÜSANAT GÜNLÜĞÜ

Benzer Haber Etiketleri

Kaş Caz Festivali ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.