Kira Sertifikası

Kira Sertifikası

Son dakika kira sertifikası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kira sertifikası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kira sertifikası haber sayfamızda...

Kira Sertifikası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 341 kira sertifikasi haberi bulunmuştur.
Hazine’den 2.5 milyar dolarlık ihraç
Hazine’den 2.5 milyar dolarlık ihraçHazine ve Maliye Bakanlığı, önceki gün 2.5 milyar dolar tutarında kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
17.06.2021Ekonomi
Hazine 2,5 milyar dolarlık kira sertifikası ihraç etti
Hazine 2,5 milyar dolarlık kira sertifikası ihraç ettiHazine ve Maliye Bakanlığı, dün 2,5 milyar dolar tutarında kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
16.06.2021Uzmanpara
Hazine kira sertifikası için bankalara yetki verdi
Hazine kira sertifikası için bankalara yetki verdiHazine dolar cinsi beş yıl vadeli kira sertifikası için bankalara yetki verdi.
14.06.2021Uzmanpara
Ergun'dan gençlere piyasa tavsiyesi
Ergun'dan gençlere piyasa tavsiyesiBorsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, "Son zamanlarda gençlerin piyasalara olan ilgisinden memnunuz ama gençlere tavsiyem, acele etmeyin, doğru bilgileri doğru kaynaklardan öğrenin, daha sağlıklı yatırımlar yapın. Bugün 3 koydum yarın 5 kazandım heveslerine, sosyal medyada yayımlanan fotoğraflara, oradaki gel-gel'lere düşmeyin." dedi.
4.06.2021Uzmanpara
Borsa İstanbul Genel Müdürü'nden önemli tavsiye: Acele etmeyin!
Borsa İstanbul Genel Müdürü'nden önemli tavsiye: Acele etmeyin!Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, "Son zamanlarda gençlerin piyasalara olan ilgisinden memnunuz ama gençlere tavsiyem, acele etmeyin, doğru bilgileri doğru kaynaklardan öğrenin, daha sağlıklı yatırımlar yapın. Bugün 3 koydum yarın 5 kazandım heveslerine, sosyal medyada yayımlanan fotoğraflara, oradaki gel-gel'lere düşmeyin." dedi.
4.06.2021Ekonomi
Son dakika: Kritik teklif Meclis'ten geçti! Borçlar yeniden yapılandırılacak
Son dakika: Kritik teklif Meclis'ten geçti! Borçlar yeniden yapılandırılacakGelen son dakika haberine göre; AK Parti milletvekillerinin Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilerek yasalaştı. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, il özel idareleri, belediyeler ile Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına 30 Nisan 2021'e kadar olan bazı borçlar yapılandırılacak. Her bir taşıt için motorlu taşıtlar vergisi, taşıta ilişkin idari para cezaları ile geçiş ücretinin en az yüzde 10'unun ödenmesi şartıyla taksit ödeme süresince fenni muayene izni verilecek. Düzenleyici ve denetleyici kurumlarca verilen idari para cezaları, Kovid-19 ile mücadele kapsamında verilen idari para cezaları ile tütün ve tütün mamulleri kullanımından kaynaklanan idari para cezaları kapsam dışında olacak
3.06.2021Ekonomi
OYAK Yatırım'ın halka arzı onaylandı
OYAK Yatırım'ın halka arzı onaylandıSermaye Piyasası Kurulu'na başvurusu onaylanan OYAK Yatırım Menkul Değerler A.Ş.nin (OYAK Yatırım) halka arzı sabit fiyatla talep toplama yöntemiyle 2-3-4 Haziran'da gerçekleştirilecek.
1.06.2021Uzmanpara
Kira sertifikası nedir?
Kira sertifikası nedir?Kira sertifikası nedir?
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildi
Son dakika: Yapılandırma teklifi kabul edildiAK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.
27.05.2021Ekonomi
Hazine 1.36 milyar euro borçlandı
Hazine 1.36 milyar euro borçlandıHazine ve Maliye Bakanlığı kurumsal yatırımcılardan 3 yıl vadede 1.36 milyar euro borçlandı.
27.05.2021Uzmanpara
Hazine yarın altın tahvili ihraç edecek
Hazine yarın altın tahvili ihraç edecekHazine ve Maliye Bakanlığı yarın altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı gerçekleştirecek.
17.05.2021Uzmanpara
‘62.9 milyar liralık’ finansman desteği
‘62.9 milyar liralık’ finansman desteğiZiraat Katılım’ın 2021 birinci çeyreğinde toplam aktifleri 2020 yılı sonuna göre yüzde 5 artışla 63.3 milyar liraya ulaştı.
13.05.2021Ekonomi
Ziraat Katılım'dan 62,9 milyar liralık kaynak
Ziraat Katılım'dan 62,9 milyar liralık kaynakZiraat Katılım yılın ilk çeyreğinde 125 milyon lira net kar elde etti. Ziraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, "Ziraat Katılım, müşteri memnuniyetine öncelik veren hizmet anlayışı ve verimlilik odağında yapılandırılmış iş döngüsünün başarılı icrası sonucunda, yılın birinci çeyreğini 125 milyon lira kar ile tamamladı." dedi.
12.05.2021Uzmanpara
Hazine kira sertifikası ihraç etti
Hazine kira sertifikası ihraç ettiHazine ve Maliye Bakanlığı, 1 milyar 361 milyon lira tutarında kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
20.04.2021Uzmanpara
4 ihale ve bir kira sertifikası satışı yapılacak
4 ihale ve bir kira sertifikası satışı yapılacakHazine ve Maliye Bakanlığı, gelecek hafta 4 devlet tahvili ihracı ve bir kira sertifikasının doğrudan satışını yapacak.
16.04.2021Uzmanpara
Bakanlık altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı yaptı
Bakanlık altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı yaptı Hazine ve Maliye Bakanlığı, kurumsal yatırımcılara yönelik altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
14.04.2021Uzmanpara
Tasarruf finansman şirketleri için yeni yönetmelik
Tasarruf finansman şirketleri için yeni yönetmelikBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK) hazırlanan Tasarruf Finansman Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
7.04.2021Uzmanpara
BDDK'nın tasarruf finansman şirketleri hakkında yönetmeliği yürürlüğe girdi
BDDK'nın tasarruf finansman şirketleri hakkında yönetmeliği yürürlüğe girdiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK) hazırlanan Tasarruf Finansman Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
7.04.2021Ekonomi
Enflasyona endeksli kira sertifikası
Enflasyona endeksli kira sertifikasıSon dakika haberlere göre Ziraat Katılım, enflasyona endeksli ilk kira sertifikası ihracını gerçekleştirdi.
2.04.2021Ekonomi
Bakanlık altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı yaptı
Bakanlık altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı yaptıHazine ve Maliye Bakanlığı, kurumsal yatırımcılara yönelik altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
22.03.2021Uzmanpara
Emlak Katılım, Türkiye'nin ilk ortaklığa dayalı sukuk ihracını gerçekleştirdi
Emlak Katılım, Türkiye'nin ilk ortaklığa dayalı sukuk ihracını gerçekleştirdiTürkiye Emlak Katılım Bankası, yaklaşık 47 milyon liralık ihraçla, Özel Fon Hesabı Havuzu üzerinden Türkiye'nin ilk emek-sermaye ortaklığına dayalı sukuk ihracını gerçekleştirdi.
22.03.2021Ekonomi
5 yıl önce ‘katıldı’ büyük çıkış yaptı
5 yıl önce ‘katıldı’ büyük çıkış yaptıVakıf Katılım, 5. yılını kutluyor. Vakıf Katılım, yıl sonuna kadar yüzde 50 büyümeyi hedefleri arasına koydu. Vakıf Katılım’ın 2020 yılında aktif büyüklüğü önceki yıla göre yüzde 75.2 artışla 53.2 milyar TL’ye ulaştı. Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran, katılım finans modelinin küresel ekonomik krizlerin önüne geçecek tek sistem olduğunu dile getirdi.
27.02.2021Ekonomi
Vakıf Katılım 5. yılını kutluyor
Vakıf Katılım 5. yılını kutluyorKatılım finans sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla 2016 senesinde faaliyetlerine başlayan Vakıf Katılım, sektördeki 5. yılını kutluyor. Şu anda katılım finans sektörünün en güçlü ödenmiş sermayeli kuruluşu olan Vakıf Katılım, yıl sonuna kadar yaklaşık yüzde 50 büyümeyi hedefleri arasına koydu. Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran, ecdat yadigarı vakıf kültürünü geleceğe taşıyan bir yaklaşımla geçen bu süre zarfında, sektöre dinamizm kazandırmak ve katılım finans sektörünün hak ettiği seviyelere gelmesi amacıyla önemli adımlar attıklarını dile getirdi. Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş ise, “Sektörün genç bir üyesi olmamıza rağmen vakıf kültürünün yüzlerce yıllık birikiminin yanı sıra büyük ve güçlü Türkiye vizyonundan aldığımız kuvvetle, çok kısa sürede önemli başarılara imza attık ve bugün katılım finans sektörünün en güçlü ödenmiş sermayesine sahip kuruluşu olduk” dedi.
26.02.2021Ekonomi
Bilançosu 60 milyarı aştı
Bilançosu 60 milyarı aştıZiraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, doğru strateji, esnek iş modeli ve güçlü mali yapı ile hedeflerine ulaştıklarını belirterek, “Bankamız 2020 sonu itibarıyla toplam aktiflerini bir önceki yıl sonuna göre yüzde 65 artırarak 60.2 milyar TL bilanço büyüklüğüne ulaşmıştır” dedi.
24.02.2021Ekonomi
Ziraat Katılım 60,2 milyar lira bilanço büyüklüğüne ulaştı
Ziraat Katılım 60,2 milyar lira bilanço büyüklüğüne ulaştıZiraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, Ziraat Katılım'ın 2020 yılında doğru yapılandırılmış stratejisi, esnek iş modeli ve güçlü mali yapısı ile hedeflerine ulaştığını belirterek, "Bankamız 2020 yıl sonu itibarıyla toplam aktiflerini bir önceki yıl sonuna göre yüzde 65 artırarak 60,2 milyar TL bilanço büyüklüğüne ulaşmıştır. Ziraat Katılım, müşteri memnuniyetine öncelik veren hizmet anlayışı ve verimlilik odağında yapılandırılmış iş döngüsünün icrası sonucunda, 2020 yılını başarılı bir şekilde tamamlamıştır." ifadelerini kullandı.
23.02.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

HazineHazine ve Maliye Bakanlığıtahvilziraat katılımkira

Kira Sertifikası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.