Koton

Koton

Son dakika Koton haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Koton gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Koton haber sayfamızda...

Koton

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 878 koton haberi bulunmuştur.
‘Sürdürülebilirlik gelecek vizyonunda 1. öncelikte’
‘Sürdürülebilirlik gelecek vizyonunda 1. öncelikte’ Türkiye’nin önde gelen moda markalarından Koton, sürdürülebilirlik uygulamalarını ve hedeflerini yansıtan 2022 Sürdürülebilirlik Raporu’nu açıkladı. Toplantıya Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, Koton Yönetim Kurulu üyesi ve Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Gülden Yılmaz, Koton CEO’su Dr. A. Bülent Sabuncu ve Suya Saygı Koleksiyonu’nun yüzü Şahika Ercümen katıldı.
28.12.2023 Ekonomi
Koton’a Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü
Koton’a Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü Üst düzey yönetim, finans, pazarlama ve insan kaynakları alanlarındaki başarı çalışmalarıyla Koton’un CEO’su, CFO’su, CMO’su ve CHRO’su Altın Lider ödülüne layık görüldü.  Koton, hem 4 ana kategoride birden ödüllendirildi hem de bu başarısı nedeniyle ‘Türkiye’nin Altın Liderleri Büyük Ödülü’nü almaya hak kazandı.
25.12.2023 Advertorial
Her yıl 2 numaraya kadar büyüyor! Bebeklerde ayakkabı seçimi nasıl olmalı?
Her yıl 2 numaraya kadar büyüyor! Bebeklerde ayakkabı seçimi nasıl olmalı? Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Saltuk Buğra Böke, bebeklerde ayakkabı kullanımı hakkında açıklamalarda bulundu.
17.10.2023 Genel Sağlık
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su Dünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
13.09.2023 Milliyet Executive
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı?
C-Summit yöneticiler için ne katkı sağladı? Türkiye'nin En Etkin 50 Fonksiyon Lideri, her yıl DataExpert işbirliği ve BMI Business School İstanbul organizasyonuyla düzenlenen CSummit Series'de belirleniyor. C-Level liderler ilerleyen dönemde çok başarılı işlere imza atıyor.
9.08.2023 Milliyet Executive
‘Güçlü kadın hikâyesi’
‘Güçlü kadın hikâyesi’ Tuba Ünsal, kendi adını taşıyan Tuba Ünsal x Koton İlkbahar-Yaz23 koleksiyonunu, dostlarının katıldığı bir davetle tanıttı.
1.06.2023 Cadde
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, yaşanan belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
23.03.2023 Ekonomi
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023 Gündem
Yardım seferberliği
Yardım seferberliği Depremin ardından pek çok şirket yardım çalışmalarına başladığını duyurdu.
7.02.2023 Ekonomi
Temkinli ama heyecanlı
Temkinli ama heyecanlı “Tüm etkenler 2023’ün ilk yarısında daha temkinli bir süreç yönetimini işaret ederken ikinci yarı için ise bekle - gör politikasını gerekli kılıyor. 2023’te markamızın 35. yaşı ile Cumhuriyetimizin 100. yıl heyecanını aynı anda yaşayacağız.”
16.01.2023 Milliyet Executive
CEO’ların penceresi 2023'e açılıyor
CEO’ların penceresi 2023'e açılıyor Türkiye’nin önde gelen CEO'ları 2023 yılını nasıl görüyor? Dijitalleşme çalışmaları, sürdürülebilirlik adımları nasıl gidiyor? İklim değişikliğine, jeopolitik risklere karşı ne gibi önlemler alıyorlar? CEO’lar DataExpert aracılığıyla kendi pencerelerinden görünenleri kaleme aldı...
16.01.2023 Milliyet Executive
İzmir'de teknoloji zirvesi! Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile TGB'lere ödül
İzmir'de teknoloji zirvesi! Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile TGB'lere ödül Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi, İzmir’de yapıldı. Zirvede, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri için 10 kategoride 30, Teknoparklar için de 4 kategoride 12 olmak üzere toplamda 42 ödül sahiplerini buldu.
23.12.2022 Vitrin
Koleksiyona tam puan!
Koleksiyona tam puan! Koton, moda direktörü Melis Ağazat’la gerçekleştirdiği iş birliği özelinde hazırladığı ‘Melis Ağazat x Koton’ koleksiyonunu, özel bir davetle tanıttı.
24.11.2022 Cadde
Kısa Kısa Cadde
Kısa Kısa Cadde ‘Soyadımla gurur duyuyorum’ Jennifer Lopez, Vogue dergisinin aralık sayısına kapak oldu...
10.11.2022 Cadde
Şehirli kadın ruhu
Şehirli kadın ruhu Ayşegül Afacan Köksal, özgün ve zamansız tasarımlarını, Koton’la yaptığı iş birliğine taşıdı. Koleksiyon, özel bir davetle ünlü isimlere tanıtıldı.
3.11.2022 Cadde
Trend raporu
Trend raporu KARGO PANTOLON YÜKSELİŞTE Rahatına düşkün modern stil sahibi kadınlar için sezonun yükseleni kargo pantolonlar...
30.09.2022 Cadde
Editörün seçtikleri
Editörün seçtikleri OKUL KOLEKSİYONU DeFacto, ‘Okula Dönüş’ koleksiyonuyla trendleri takip eden, tarzıyla fark yaratmayı seven tüm öğrencilerin okul stillerine eğlenceli bir dokunuş yapacak...
20.08.2022 Cadde
Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında? Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi kim?
Afra Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında? Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi kim? Afra Saraçoğlu'nun hayatı ve kariyeri ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Saraçoğlu kendisi gibi oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile beraber. Peki, Afra Saraçoğlu kimdir?
20.07.2022 Bilgi Rehberi
Koton’dan yeni koleksiyon
Koton’dan yeni koleksiyon Koton tarafından İlkbahar-Yaz 2022 sezonuna özel hazırlanan Rachel Araz x Koton Koleksiyonu’nun lansmanı, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve sosyal medya fenomeni Rachel Araz’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.
15.06.2022 Ekonomi
Tanıtımda buluştular
Tanıtımda buluştular Rachel Araz x Koton Koleksiyonu’nun tanıtımı, iş, moda ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi.
15.06.2022 Cadde
Alışveriş saati
Alışveriş saati Koton’un ‘İlkbahar-Yaz 2022’ sezonuna özel hazırlanan Skirtly Yours by Melis Ağazat Koleksiyonu, Tomtom Design Week’te yarına kadar sürecek alışveriş etkinliğiyle moda tutkunlarıyla buluşuyor.
11.06.2022 Cadde
Gökkuşağı misali!
Gökkuşağı misali! Koton’un ‘Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı, beğeni toplarken renkli görüntülere sahne oldu.
18.05.2022 Cadde
Yeni koleksiyonda 60’lar esintisi
Yeni koleksiyonda 60’lar esintisi Koton, ilkbahar - yaz sezonu koleksiyonunu açıkladı. Moda direktörü Melis Ağazat’ın seçkisiyle hazırlanan koleksiyon, 6 farklı temada, 122 parçadan oluşuyor.
17.05.2022 Ekonomi
Cotton Ne Demek, Türkçesi Nedir? Cotton Kumaşın Özellikleri Nelerdir?
Cotton Ne Demek, Türkçesi Nedir? Cotton Kumaşın Özellikleri Nelerdir? Özellikle birçok farklı giyim söz konusu olduğu zaman cotton kelimesi ile çok sık karşı karşıya kalınır. Peki, cotton ne demek, Türkçesi nedir? Cotton kumaşın özellikleri nelerdir detayları ile derledik.
13.04.2022 Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Koton ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.