Melis Baştuğ

Melis Baştuğ

Son dakika melis baştuğ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan melis baştuğ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan melis baştuğ haber sayfamızda...

Melis Baştuğ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 32 melis bastug haberi bulunmuştur.
Cüneyt Paksoy'dan altın değerlendirmesi
Cüneyt Paksoy'dan altın değerlendirmesiStratejist Cüneyt Paksoy piyasalardaki son durumu değerlendirdi. Paksoy, altın alacaklara da önemli tavsiyelerde bulundu.
13.04.2021Altın
Paksoy'dan kritik altın yorumu
Paksoy'dan kritik altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği altın fiyatlarına ilişkin kritik yorumlarda bulundu. Paksoy kısa ve uzun vadede altındaki beklentisini açıkladı.
13.04.2021Altın
Paksoy'dan dolar endeksi ve altın yorumu
Paksoy'dan dolar endeksi ve altın yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği gram altın ile ilgili "450 lira altında 400-420 lira bandı alım fırsatı oluyor. Altın mutlaka portföylerde bulunmaya devam etmeli." ifadelerini kullandı.
13.04.2021Altın
Irmak Arıcı: Uyumak unutmaktır!
Irmak Arıcı: Uyumak unutmaktır!'Gece Gibi Gönlün' ve Mustafa Ceceli ile düet yaptığı 'Mühür' şarkılarıyla adını duyuran Irmak Arıcı; yeni teklisi 'Güya', karavan projesi, Mustafa Ceceli ile işbirliği ve pandemi günleri hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, sektöre girmek isteyen gençlere de önemli bir tavsiyede bulundu.
7.04.2021Cadde
Ayşen Birgör: Hak ettiğimiz başarıyı aldık
Ayşen Birgör: Hak ettiğimiz başarıyı aldık2007 yılında katılıp üçüncü olduğu 'Popstar Alaturka' yarışması için "Kariyerim açısından miladım" diyen Ayşen Birgör, Cengiz Kurtoğlu ile yaptığı düetle gündemde... Ünlü şarkıcı; 'Kalpsiz' düetinde müzikal kariyerine, hayatının dönüm noktasınden 'Yıldızlar Altında'ya, kriminolojiye olan ilgisinden pandemi günlerine kadar hakkında merak edilenleri anlattı.
31.03.2021Cadde
Fatma Turgut: Hiçbir zaman olanla yetinmek istemedim
Fatma Turgut: Hiçbir zaman olanla yetinmek istemedimModel grubundan ayrıldıktan sonra müzik kariyerine solo olarak devam eden Fatma Turgut, "kadınlar neden daha fedakâr?" sorusunu yanıtlarken, koronavirüs pandemisi döneminde değişen alışkanlıklarını ve başarısının sırrını anlattı.
24.03.2021Cadde
Cüneyt Paksoy'dan piyasa açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan piyasa açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, dolar/TL ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy, kurda yaşanan fiyat hareketlerini yorumladı ve beklentilerle birlikte kritik noktalara dikkat çekti.
18.03.2021Uzmanpara
Aydilge: Utanması gereken bizler değiliz!
Aydilge: Utanması gereken bizler değiliz!Aydilge ve Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu, 'Parmak İzlerin' adlı şarkı için bir araya geldi. İkili; sözlerini birlikte yazdıkları parça, yeni projeleri ve pandeminin vurduğu müzik sektörü hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı. 16 yaşında yaşadığı taciz olayını da anlatan Aydilge, "Bu dünyada psikolojik ve fiziksel tacize uğramayan kadın sayısı yok denecek kadar azdır" dedi.
17.03.2021Cadde
Paksoy altın fiyatlarını yorumladı
Paksoy altın fiyatlarını yorumladıStratejist Cüneyt Paksoy, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri, dolar ve altın tarafındaki hareketleri değerlendirdi. Paksoy, dolar ve altında kritik seviyelere dikkat çekti.
11.03.2021Uzmanpara
Aydın Kurtoğlu: Sahneye çıkmayı her şeyden çok özledim
Aydın Kurtoğlu: Sahneye çıkmayı her şeyden çok özledimBesteci, şarkıcı ve söz yazarı Aydın Kurtoğlu, konserler yapılamadığı için dijital platforma öncelik verirken, 10 güne kadar yeni şarkısının çıkacağı müjdesini verdi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2020'de yaptığı seyahat program iptal olan Kurtoğlu, "Hayal kurmak gerçekleştirmenin yarısıdır" sözleriyle önümüzdeki günler için umutlu olduğunu vurguladı.
10.03.2021Cadde
Paksoy'dan önemli altın açıklaması
Paksoy'dan önemli altın açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşların yakından takip ettiği altın fiyatlarına ilişkin "Trend bitmedi. Yatırım yapmayı düşünenler için fırsat." ifadelerini kullandı.
4.03.2021Uzmanpara
Gökçe Kırgız: Finalde herkes susacak, o benim son konuşmam olacak!
Gökçe Kırgız: Finalde herkes susacak, o benim son konuşmam olacak!Yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yılmaz Taner ile geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan Gökçe Kırgız; evlilik kararını erkene çekme nedeni, pandemi dönemi, yeni projeleri ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında konuştu. 32 yaşındaki şarkıcı, sosyal medyada hakkında yazılan yorumlara ilişkin de mahkeme sürecine vurgu yapıp çarpıcı açıklamalar yaptı.
3.03.2021Cadde
Cüneyt Paksoy'dan piyasa yorumu
Cüneyt Paksoy'dan piyasa yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, piyasaları değerlendirdi. Dikkatlerin destek paketinde ve ABD 10 yıllık tahvil faizlerinde olduğunu söyleyen Paksoy, "Paket geciktikçe piyasanın ateşi yükselecek." ifadelerini kullandı.
25.02.2021Uzmanpara
Gökhan Türkmen: O şarkıyı yıllar önce Sinem'e yazdım
Gökhan Türkmen: O şarkıyı yıllar önce Sinem'e yazdımSinem Aksoy ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Gökhan Türkmen (37); yeni çalışmaları, hazırlıkları devam eden dans albümü, sosyal sorumluluk projeleri, koronavirüs pandemisi sürecini nasıl geçirdiği, 'Derdim' parçasının hikayesi ve sahibi olduğu müzik yapım şirketi hakkında konuştu.
24.02.2021Cadde
Paksoy'dan önemli altın ve dolar açıklaması
Paksoy'dan önemli altın ve dolar açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, piyasa değerlendirmelerinde bulundu. Paksoy, altın alacaklar için de "Gram altında kısa ve orta vadede bu seviyeler kademeli alım fırsatı oluşturuyor." dedi.
18.02.2021Uzmanpara
Gökçe: Pandemide ben de şoka girdim!
Gökçe: Pandemide ben de şoka girdim! Şarkıcı Gökçe; son parçası 'Eyvallah'ı, pandemi günlerini, koronavirüs salgını sonrası planlarını, sosyal medya hakkındaki düşüncelerini, geleceğe dair hayallerini ve geçmişe duyduğu özlemi anlattı.
17.02.2021Cadde
Özgün:  Şarkıyı Nida'ya söyledim, iki hafta sonra istemeye gittik
Özgün: Şarkıyı Nida'ya söyledim, iki hafta sonra istemeye gittik2012 yılında kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile dünyaevine giren Özgün Uğurlu, son şarkısından yeni projelerine, oğlu Ediz'in eğitim sürecinden pandemi dönemini nasıl geçirdiğine, meditasyon önerilerinden sosyal sorumluluk projelerine kadar hakkında merak edilen konularda çarpıcı açıklamalar yaptı.
15.02.2021Cadde
Paksoy'dan altın fiyatları yorumu
Paksoy'dan altın fiyatları yorumuStratejist Cüneyt Paksoy, vatandaşın yakından takip ettiği altın fiyatları ile ilgili "Olası geri çekilmelerde gram altında hedef 380-420 lira bandı. Yukarıda 430-450 lira seviyesi önemli direnç oldu. Altın portföylerde olmaya devam etmeli." dedi.
11.02.2021Uzmanpara
Paksoy'dan önemli gümüş açıklaması
Paksoy'dan önemli gümüş açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, yatırımcının yakından takip ettiği 8 yılın zirvesini gören gümüşle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy, "Portföylerde gümüş olmalı." dedi.
4.02.2021Uzmanpara
Cüneyt Paksoy'dan altın açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan altın açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, altın yatırımcıları için önemli açıklamalarda bulundu. Paksoy, "Altın mutlaka portföylerde olmalı." dedi.
28.01.2021Uzmanpara
Cüneyt Paksoy'dan dolar açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan dolar açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, Merkez Bankası'nın faiz kararını açıklamasının ardından "Merkez Bankası'nın kararı dolara da yansıdı. Dolar/TL'de aşağı yönlü ihtimal devam edecektir." dedi.
21.01.2021Uzmanpara
Cüneyt Paksoy'dan önemli kur açıklaması
Cüneyt Paksoy'dan önemli kur açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, "Kur için son dönemde gelen TL ile ilgili raporlarda yıl içerisinde olası hedeflerde 7'ye doğru bir çekilme ihtimali var." dedi.
14.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Stratejist Cüneyt Paksoy'dan dolar açıklaması! Trump sonrası...
Son dakika: Stratejist Cüneyt Paksoy'dan dolar açıklaması! Trump sonrası...Stratejist Cüneyt Paksoy, dolar kurunun sert gerilemesi sonrası yaptığı değerlendirmede, "Dolar/TL'de 200 günlük ortalama kırıldı. 7.30'un altında kalabilirsek 7.20 ilk hedef." dedi.
7.01.2021Uzmanpara
Paksoy'dan dolar açıklaması
Paksoy'dan dolar açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, dolar/TL ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Paksoy, "Önümüzdeki süreç kritik. Şu an pozitif gelişmeler var." dedi.
31.12.2020Uzmanpara
Canlı yayında önemli 'altın' açıklaması
Canlı yayında önemli 'altın' açıklamasıStratejist Cüneyt Paksoy, altın fiyatları ile ilgili "Tüm anlamlı geri çekilmeler alım fırsatıdır. Altın hep masada olacak." dedi.
24.12.2020Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

melis baştuğaltıncüneyt paksoypiyasadolar

Melis Baştuğ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.