Meltem Demirören Oktay

Meltem Demirören Oktay

Son dakika Meltem Demirören Oktay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Meltem Demirören Oktay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Meltem Demirören Oktay haber sayfamızda...

Meltem Demirören Oktay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 300 meltem demiroren oktay haberi bulunmuştur.
“II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışması tamamlandı
“II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışması tamamlandıTürkiye’nin 49 yıllık en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın, heykel sanatının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği ve bu sene Mesa Holding’in sponsorluğunda gerçekleştirilen “II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışması sonuçlandı. Seçici kurul tarafından belirlenen eserler içerisinden dereceye giren üç sanatçı seçilen eserleri ile 10 bin TL üretim desteği almaya hak kazandılar. 16 Ekim 2021 tarihi itibariyle Kemer Country Club’da açılacak sergi ve müzayede de sanatseverlerle buluşacak.
9.09.2021Vitrin
Heykelin yeni keşifleri açıklandı
Heykelin yeni keşifleri açıklandıMilliyet Sanat’ın yetenekli sanatçıları desteklemek amacıyla hayata geçirdiği “Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasının kazananları belli oldu.
Çetin Oktay son yolculuğuna uğurlandı
Çetin Oktay son yolculuğuna uğurlandıDemirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay’ın kayınpederi, Demirören Holding Yönetim Kurulu üyeleri Sinan Oktay ve Murat Oktay’ın dedeleri, Lidya Yapı A.Ş. Onursal Başkanı Çetin Oktay, son yolculuğuna uğurlandı.
1.08.2021Ekonomi
Çetin Oktay son yolculuğuna uğurlandı
Çetin Oktay son yolculuğuna uğurlandıDemirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Demirören Oktay'ın kayınpederi, Demirören Holding Yönetim Kurulu üyeleri Sinan Oktay ve Murat Oktay'ın dedeleri, Lidya Yapı A.Ş. Onursal Başkanı Çetin Oktay son yolculuğuna uğurlandı.
31.07.2021Gündem
Kültürel mirasın güzide parçası
Kültürel mirasın güzide parçasıEmine Erdoğan’ın himayesinde düzenlenen ve Türkiye’nin yöresel dokumalarını ilk kez bir araya getiren “Türkiye Dokuma Atlası Projesi” kapsamında hazırlanan “Dokuma Atlası Sergisi” ziyarete açıldı
23.06.2021Kültür Sanat
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelim
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelimCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Dokuma Atlası Sergisi'nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Geleneksel sanatları günümüze adapte edebilirsek yaşamalarını sağlayabiliriz ama bunu yaparken, geleneksel sanatların ruhunu anlamadan onları ticarileştirmeyelim" dedi.
22.06.2021Gündem
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışmasına başvurular devam ediyor...
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışmasına başvurular devam ediyor...Türkiye’nin en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın düzenlediği ‘II. Heykelde Yeni Keşifler’ yarışmasına başvurular yoğun ilgiden dolayı uzatıldı. Yarışmaya son katılım tarihi 30 Haziran. Bu yıl Mesa Holding’in sponsorluğunu üstlendiği yarışmada amaç, henüz keşfedilmemiş yetenekleri desteklemek, özellikle galerilerde temsiliyeti olmayan sanatçılara yeni kapılar açmak ve Türkiye’de heykel sanatının gelişmesini sağlamak.
21.06.2021Kültür Sanat
Heykelin keşif platformu
Heykelin keşif platformuMilliyet Sanat’ın düzenlediği “II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasına başvurular başladı. Başvurular 9 Haziran’a kadar sürecek, kazananlar ise Ağustosta açıklanacak. Yarışmanın küratörü Sabiha Kurtulmuş, “Sergilenmeye hak kazanacak eserler ve sanatçılar ciddi bir keşif platformu olacak” dedi.
Heykelin ustalarına destek!
Heykelin ustalarına destek!Eserlerini sergileme fırsatı bulamayan yetenekli sanatçıların görünürlüğünü artırmayı ve heykel sanatına gönül verenleri teşvik etmeyi amaçlayan ‘Heykelde Yeni Keşifler’ yarışması başvurularınızı bekliyor
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışması başladı
'II. Heykelde Yeni Keşifler' yarışması başladıTürkiye’nin 49 yıllık en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın, heykel sanatının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği “II. Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasına başvurular başladı. Bu yıl Mesa Holding’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan yarışmada; eserlerini sergileme fırsatı bulamayan yetenekli sanatçıların görünürlüğünü artırmak ve heykel sanatına gönül verenleri teşvik etmek amaçlanıyor. Başvurular 9 Haziran tarihine kadar devam edecek.
Demirören Kupası’nın kazananı Çavuşoğlu
Demirören Kupası’nın kazananı ÇavuşoğluKemer Country Club’ın Başkanı ve ülkede golfün gelişmesinde büyük emeği olan merhum Erdoğan Demirören adına 3.’sü düzenlenen anma turnuvasında iki kategoride şampiyonluğa ulaşıp üç kupa alan Mevlüt Çavuşoğlu organizasyonun kazananı oldu
12.10.2020Diğer
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası'nın 3'üncüsü tamamlandı
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası'nın 3'üncüsü tamamlandıDemirören Holding Kurucusu Erdoğan Demirören adına Kemer Country Club’ta üçüncüsü düzenlenen "Erdoğan Demirören Golf Turnuvası" bugün gerçekleştirilen son gün müsabakaları ile tamamlandı.
11.10.2020Diğer
'Cemre Çarşısı' başladı: Tüm geliri şehit ailelerine
'Cemre Çarşısı' başladı: Tüm geliri şehit ailelerineCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ‘Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği’ (TOGEM-DER) tarafından ‘Sıfır Atık’ ve ‘Yarına Dönüştür’ temasıyla düzenlenen ‘Cemre Çarşısı’nı ziyaret etti.
8.03.2020Gündem
Dönmez ‘Türkiye’ye  Enerji Veren Kadınlar’  jürisiyle buluştu
Dönmez ‘Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar’ jürisiyle buluştuEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ‘Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar’ ödül töreni öncesi jüri üyeleriyle bir araya geldi.
8.03.2020Ekonomi
Hürriyet’te yeni dönem
Hürriyet’te yeni dönem Ahmet Hakan 71 yıldır Türk basınının öncüsü Hürriyet gazetesinin yeni Genel Yayın Yönetmeni oldu.
6.11.2019Gündem
Sahada kararlılık vurgusu
Sahada kararlılık vurgusuCumhuriyet Bayramı Kabul Töreni’nde, Doğu Akdeniz’de görev yapan TCG Gökçeova Fırkateyni, Resulayn ve Tel Abyad’da sahada olan kahramanlar ile Diyarbakır’daki 8. Ana Jet Üssü ile canlı bağlantı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Terör örgütleri arkalarındaki devasa desteğe rağmen başarılı olamıyorsa milletimizin bu dirayetli, kararlı duruşu sayesindedir” dedi.
30.10.2019Siyaset
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdi
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdiDemirören Holding Kurucusu Erdoğan Demirören adına Kemer Country Club'ta ikincisi düzenlenen "Erdoğan Demirören Golf Turnuvası" anma töreni ve ödül yemeği ile tamamlandı.
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdi
Erdoğan Demirören Golf Turnuvası sona erdiDemirören Holding Kurucusu Erdoğan Demirören adına Kemer Country Club'ta ikincisi düzenlenen "Erdoğan Demirören Golf Turnuvası" anma töreni ve ödül yemeği ile tamamlandı.
1.07.2020Diğer
‘Heykelde Yeni Keşifler’ müzayedesi
‘Heykelde Yeni Keşifler’ müzayedesiTürkiye’nin 47 yıllık en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat tarafından düzenlenen ve Kemer Country Club ev sahipliğinde yapılan “Heykelde Yeni Keşifler” yarışması kapsamında seçilen 10 eser, 12 Ekim’deki müzayedede sahipleriyle buluşacak
6.10.2019Gündem
Sanat için buluştular
Sanat için buluştularCemiyet ve sanat hayatının tanıdık simaları, Bodrum’da gerçekleşen ‘Art Weekend with Hacı Sabancı’ etkinliğinde bir araya geldi
10.07.2019Cadde
İnşaat atıklarına sanatsal dönüşüm
İnşaat atıklarına sanatsal dönüşümİstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaatından geriye kalan atıklar sanat eserine dönüştürülerek müzayedeye çıkartıldı. Toplanan gelir, ÇODEM’e bağışlanacak. Emine Erdoğan, “21’inci yüzyılda arkamızda çöp dağları bırakmayalım” dedi
22.06.2019Gündem
'Heykelde yeni keşifler'e görkemli açılış
'Heykelde yeni keşifler'e görkemli açılışMilliyet Sanat’ın, ‘Heykelde Yeni Keşifler’ yarışması kapsamında düzenlenen sergi, Kemer Country Club’da seçkin davetlilerin katılımıyla açıldı.
19.06.2019Cadde
‘Görünmeye ve bilinmeye ihtiyacımız var’
‘Görünmeye ve bilinmeye ihtiyacımız var’Milliyet Sanat dergisinin Kemer Country Club ev sahipliğinde düzenlediği ‘Heykelde Yeni Keşifler’ yarışmasında dereceye giren 10 eser, dün itibarıyla Kemer Country Club’ın otel önündeki çim alanında sergilenmeye başladı. Çalışmalar 11 Ekim’de müzayede ile satışa sunularak gelecek yıl sanatçılara üretim desteği sağlanacak
19.06.2019Gündem
‘Heykelde Yeni Keşifler Sergisi’ 17 Haziran’da
‘Heykelde Yeni Keşifler Sergisi’ 17 Haziran’daTürkiye’nin 47 yıllık en köklü sanat ve kültür dergisi Milliyet Sanat’ın, Kemer Country Club ev sahipliğinde düzenlediği “Heykelde Yeni Keşifler” yarışmasında dereceye giren eserlerden oluşan sergi 17 Haziran’da açılıyor
13.06.2019Gündem
Heykelde 10 yeni keşif
Heykelde 10 yeni keşifMilliyet Sanat dergisinin Kemer Country Club ev sahipliğinde düzenlediği ‘Heykelde Yeni Keşifler’ yarışmasında dereceye giren 10 eser belli oldu. Eserler 17 Haziran’dan itibaren Kemer Country Hotel’in çim alanında sergilenecek, 11 Ekim’de de müzayede ile satışa sunulacak...
1.06.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

heykelemine erdoğanErdoğan Demirörenyarışmayıldırım demirören

Meltem Demirören Oktay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.