Navtex İlani

Navtex İlani

Son dakika navtex ilani haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan navtex ilani gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan navtex ilani haber sayfamızda...

Navtex İlani

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 49 navtex ilani haberi bulunmuştur.
Türkiye’den Ege’de 4 yeni Navtex ilanı
Türkiye’den Ege’de 4 yeni Navtex ilanı Türkiye, Ege Denizi’nde yıl boyunca yapılacak atış eğitimleri için dört yeni Navtex duyurusunda bulundu. Uzun bir süreyi kapsayan Navtexlerin, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias’ın 12 mil çıkışının ardından gelmesi dikkati çekti.
17.01.2021Siyaset
‘Hedeflerimizden hiç vazgeçmedik’
‘Hedeflerimizden hiç vazgeçmedik’AB ülkelerinin Ankara büyükelçileri ile Çankaya Köşkü’nde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Nihai hedefimiz olan tam üyelikten vazgeçmedik’ dedi
13.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldıWhatsApp sözleşmesi ile gizlilik politikası ve hizmet şartları güncellendi. WhatsApp'ın yeni kararı tepkilere yol açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldı.
13.01.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'hazırız' deyip ilan etti: Yakında kamuoyuna açıklayacağız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'hazırız' deyip ilan etti: Yakında kamuoyuna açıklayacağızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ülkelerinin Ankara büyükelçileriyle Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi.. Erdoğan açıklamasında, 'Ülke olarak uzun vadeli bakış açısıyla olumlu gündem oluşturmak ve ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız. Brexit ile beraber artan belirsizlik ancak Türkiye'nin Avrupa ailesinde hak ettiği yeri almasıyla giderilebilecektir' dedi. 'Michen ve Leyen'i misafir edeceğiz. Dışişleri Bakanım da 21 Ocak'ta temaslarda bulunacak' diyen Erdoğan, 'Yeni reformların hazırlığı içindeyiz. Son aşamaya gelen çalışmaları yakında kamuoyumuzla paylaşacağız' ifadelerine yer verdi.
12.01.2021Siyaset
MGK çarşamba günü toplanacak
MGK çarşamba günü toplanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yılın 5'inci toplantısı, 25 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek
23.11.2020Siyaset
Son dakika: Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX ilan edildi
Son dakika: Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX ilan edildiSon dakika haberine göre, Doğu Akdeniz'de yeni bir NAVTEX ilan edildi. Oruç Reis Rodos Adası'nın güneyinde 4 Kasım'a kadar görev yapacak.
25.10.2020Gündem
Son dakika: Türkiye'den yeni NAVTEX ilanı
Son dakika: Türkiye'den yeni NAVTEX ilanıSon dakika haberi... Türkiye, yeni NAVTEX yayınladı. Akdeniz'de 27-28-29 Ekim tarihleri arasında atış eğitimleri yapılacak.
23.10.2020Gündem
Son dakika... Türkiye'den 2 yeni NAVTEX ilanı
Son dakika... Türkiye'den 2 yeni NAVTEX ilanıGelen son dakika haberine göre; Türkiye 2 yeni NAVTEX ilan etti. Semadirek, Limni ve Bozbaba Adaları'nın Lozan Barış Antlaşmasıyla belirlenen gayri askeri statüsünün ihlal edildiği belirtildi.
21.10.2020Gündem
Son dakika! Türkiye'den yeni NAVTEX ilanı
Son dakika! Türkiye'den yeni NAVTEX ilanıSon dakika haberine göre, Barbaros Hayreddin Paşa Sismik Araştırma Gemisi'nin çalışma yürüteceği alan için 9 Kasım'a kadar sürecek yeni NAVTEX (denizcilere duyuru) ilan edildi.
9.10.2020Gündem
Son dakika! Devlet Bahçeli'den sert sözler: Yılan başlı kukla!
Son dakika! Devlet Bahçeli'den sert sözler: Yılan başlı kukla!Gelen bir son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Bizim hesabımız teröristlere övgüler dizenlerdir. O yüzden diyorum ki Türk Tabipler Birliği kapatılsın diyorum." dedi. Azerbaycan'ın Karabağ'da ilerleyişine değinen Bahçeli, "Erivan yönetimi yılan başlı kukladır." ifadelerini kullandı.
6.10.2020Siyaset
Son dakika... Dünya Karabağ'a odaklanmışken Yunanistan'dan kışkırtıcı adım!
Son dakika... Dünya Karabağ'a odaklanmışken Yunanistan'dan kışkırtıcı adım!Avrupa Birliği zirvesinde Doğu Akdeniz’de diyaloğa önem verilmesi kararı çıkmasına rağmen Atina, Türkiye’nin sorumluluk sahasında iki yeni Navtex yayımladı. Güvenlik kaynakları: Yunanistan'ın NAVTEX ilanı bölgede sorunların artmasına neden olacak. Uzmanlar, “Yunanistan’ın bu adımı kışkırtıcı” diyor.
4.10.2020Gündem
Navtex nedir? Navtex ilan etmek ne demek?
Navtex nedir? Navtex ilan etmek ne demek? Son zamanlarda gündemden düşmeyen ve son dakika haberleri arasında yer alan Navtex kelimesinin ne anlama geldiği büyük merak konusu oldu. Navtex nedir, Navtex ilan etmek ne demek? soruları peş peşe araştırılmaya başladı. İşte Navtex anlamı...
1.10.2020Gündem
Son dakika...Türkiye'den yeni NAVTEX ilanı!
Son dakika...Türkiye'den yeni NAVTEX ilanı!Gelen son dakika haberine göre; Türkiye yeni bir NAVTEX yayınladı. 29 Eylül'de Rodos ve Meis arasında atış eğitimi yapılacak
26.09.2020Gündem
Türkiye'den yeni Navtex ilanı
Türkiye'den yeni Navtex ilanıAkdeniz'de Yavuz Sondaj Gemisi'nin Navtex süresi 12 Ekim'e kadar uzatıldı.
15.09.2020Haberler
Son dakika: Türkiye'den yeni Navtex ilanı
Son dakika: Türkiye'den yeni Navtex ilanıSon dakika haberine göre, Yavuz sondaj gemisinin görev süresi 12 Ekim'e kadar uzatıldı.
16.09.2020Gündem
Son dakika: Türkiye'den flaş NAVTEX kararı! Bu mesaj çok konuşulacak...
Son dakika: Türkiye'den flaş NAVTEX kararı! Bu mesaj çok konuşulacak...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye, Ege Denizi'nde yeni NAVTEX ilanı yayımlandı. Yeni NAVTEX ilanında, Sakız Adası'nın 1923 Lozan Antlaşması ile belirlenen gayri askeri statüsünün ihlal edildiğinin açıklanması dikkat çekti.
15.09.2020Gündem
NAVTEX nedir, ne anlama gelmektedir? Son dönemin en fazla merak edilen kelimesi NAVTEX anlamı...
NAVTEX nedir, ne anlama gelmektedir? Son dönemin en fazla merak edilen kelimesi NAVTEX anlamı...Son dönemin en fazla merak edilen kelimesi olan NAVTEX nedir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yunanistan tarafından gayri askeri statüde olması gereken Sakız Adasının silahlandırılmasının ardından bugün Türkiye tarafından yeni bir NAVTEX yayımlandı. Peki NAVTEX nedir, ne anlama gelmektedir?
15.09.2020Gündem
Navtex ne demek? Navtex ilanı nedir? Türkiye'den yeni Navtex kararı...
Navtex ne demek? Navtex ilanı nedir? Türkiye'den yeni Navtex kararı...Oruç Reis gemisinin sismik çalışma yürüteceği alan için yeni navtex süresi ilan edildi. Daha önce çalışmaların 1 Eylül'e kadar süreceği duyurulmuştu. Peki yeni süre ne zamana kadar uzatıldı? Navtex nedir, navtex ilan etmek ne demek?
1.09.2020Gündem
Doğu Akdeniz’de yeni Navtex ilanı
Doğu Akdeniz’de yeni Navtex ilanıTürkiye, kararlılığının göstergesi olarak, Doğu Akdeniz’de 11 Eylül’e kadar yapılacak atış eğitimi için yeni bir Navtex ilan etti
30.08.2020Siyaset
.Türkiye'den yeni NAVTEX ilanı
.Türkiye'den yeni NAVTEX ilanıDoğu Akdeniz için yeni NAVTEX ilan edildi. 29 Ağustos-11 Eylül arasında atış eğitimi yapılacak
29.08.2020Haberler
Oruç Reis için yeni Navtex
Oruç Reis için yeni NavtexOruç Reis gemisinin, sismik çalışma yürüteceği alan için 1 Eylül’e kadar devam edecek yeni Navtex (denizcilere duyuru) ilan edildi. İlgili bölgeye dair ilanda daha önce çalışmaların 27 Ağustos’a kadar sürdürüleceği duyurulmuştu, yeni bildiriyle görev süresi dört gün uzatılmış oldu. Buna göre Oruç Reis sismik araştırma gemisi, Ataman ve Cengiz Han isimli gemilerle birlikte Doğu Akdeniz’de Kıbrıs açıklarında daha önce ilan edilen bölgede sismik çalışmalarını yürütecek.
28.08.2020Gündem
Navtex ne demek? Navtex ilanı ne anlama geliyor? Türkiye'den Navtex kararı
Navtex ne demek? Navtex ilanı ne anlama geliyor? Türkiye'den Navtex kararıTürkiye'den Doğu Akdeniz hamlesi geldi. Son dakika haberlerine göre NAVTEX ilan eden Türkiye Doğu Akdeniz'de atış eğitiminin yapılacağını açıkladı. Peki, NAVTEX atış eğitimi ne zaman yapılacak? NAVTEX nedir, NAVTEX ilanı ne demek?
27.08.2020Gündem
Bakan Hulusi Akar: Kabadayılık dönemi geçti!
Bakan Hulusi Akar: Kabadayılık dönemi geçti!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Fransa'nın açıklamalarına yanıt veren Bakan Akar, 'Kabadayılık dönemi geçti, kabadayılıkla bazı hareketleri yaptırmaya zorlamak gibi şansınız yok' dedi.
27.08.2020Haberler
Son dakika... Türkiye'den Fransa'ya çok sert tepki: 'Kabadayılık dönemi geçti'
Son dakika... Türkiye'den Fransa'ya çok sert tepki: 'Kabadayılık dönemi geçti'Son dakika gelen habere göre; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'nda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Fransa'nın açıklamalarına yanıt veren Bakan Akar, 'Kabadayılık dönemi geçti, kabadayılıkla bazı hareketleri yaptırmaya zorlamak gibi şansınız yok' dedi.
27.08.2020Siyaset
Son dakika... Türkiye'den Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX ilanı! Atış yapılacak...
Son dakika... Türkiye'den Doğu Akdeniz'de yeni NAVTEX ilanı! Atış yapılacak...Türkiye'den son dakika Doğu Akdeniz hamlesi geldi. Yeni, NAVTEX ilan eden Türkiye, 1-2 Eylül'de Doğu Akdeniz'de atış eğitiminin yapılacağı açıklandı.
27.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

navtextürkiyenavtex ilanıoruç reisson dakika haberler

Navtex İlani ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.