Osman Müftüoğlu

Osman Müftüoğlu

Son dakika Osman Müftüoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Osman Müftüoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Osman Müftüoğlu haber sayfamızda...

Osman Müftüoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 418 osman müftüoğlu haberi bulunmuştur.
Pelosi'nin eşine çekiçle saldırmıştı! İstenen ceza belli oldu
Pelosi'nin eşine çekiçle saldırmıştı! İstenen ceza belli oldu ABD’de 2022 yılında eski Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin San Francisco şehrindeki evine girerek eşi Paul Pelosi'ye çekiçle saldıran David DePape, 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
17.05.2024 Dünya
Osman Müftüoğlu 'süper yaşlanma' için 3 takviye önerdi! 'Hepsi bedava ve sınırsız'
Osman Müftüoğlu 'süper yaşlanma' için 3 takviye önerdi! 'Hepsi bedava ve sınırsız' Yaşlılık sürecinin getirilerinden biri olan fiziksel yorgunluk ve adaptasyon her kişide farklı belirtilere yol açabiliyor. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, yaşlılık planı oluşturarak bu süreçte dikkat edilmesi gerekenleri tek tek anlattı.
17.05.2024 Genel Sağlık
Türk siyasilerin sağlık sırrı, hepsinin favorisi başkaymış! Osman Müftüğlu reçeteyi açıkladı
Türk siyasilerin sağlık sırrı, hepsinin favorisi başkaymış! Osman Müftüğlu reçeteyi açıkladı Siyasi liderlerin özel yaşamı ve beslenmesi pek çok zaman ilgi çekici olmuştur. Peki, Türk başbakan ve cumhurbaşkanlarının beslenmesinde ve sağlığını korumasındaki sırlar nelerdi? En doğru tercihi hangi lider yaptı? Prof. Dr. Osman Müftüoğlu açıkladı.
Osman Müftüoğlu 'potasyum mucizesi' deyip yöntemi verdi! 'Kaslar için yiye yiye artırın'
Osman Müftüoğlu 'potasyum mucizesi' deyip yöntemi verdi! 'Kaslar için yiye yiye artırın' Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yeterli vitamin ve mineral dengesini sağlamak gerekiyor. Vücudun ihtiyacı olan potasyum, öncelikli olarak vücudun kas yapısını ilgilendirir. Osman Müftüoğlu kasların düzgün bir şekilde kasılmasını, gevşemesini sağlayan bu minerali vücuda taşımanın doğal yöntemini anlattı. İşte o besinler.
12.05.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu açıkladı, ilk belirti tırnakta başlıyor! 'Sadece ferritin testi yeterli değil'
Osman Müftüoğlu açıkladı, ilk belirti tırnakta başlıyor! 'Sadece ferritin testi yeterli değil' Vücudun sorunsuz bir şekilde işlevini devam ettirmesi için kan değerlerinin yeterli seviyelerde olması gerekir. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, vücuttaki ferritin eksikliğinin yol açtığı belirtileri tek tek anlattı. İşte belirtileri ve yapılması gerekenler.
8.05.2024 Genel Sağlık
Ekmek mi yoksa şeker mi? Osman Müftüoğlu en tehlikelisini açıkladı: 'İnsülin düşmanı'
Ekmek mi yoksa şeker mi? Osman Müftüoğlu en tehlikelisini açıkladı: 'İnsülin düşmanı' Şeker hastalığı riskini artıran birçok besin, günlük tüketilen gıdaların içinde çokça bulunuyor. Fırın, pastane ürünleri, toz şeker gibi gıdaları pek çok kişi tüketiyor. Ancak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, özellikle uzak durulması gereken ikiliyi açıkladı.
29.04.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu yaşlanırken kasları dipdiri tutan tüyoyu verdi! 'Kullan ya da kaybet'
Osman Müftüoğlu yaşlanırken kasları dipdiri tutan tüyoyu verdi! 'Kullan ya da kaybet' Yaşlanma süreci birçok kişinin hayatı ve sağlık durumu için çok farklı ilerleyebilir. Yaşlanmayı yavaşlatmanın mümkün olduğunu belirten Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, kas kaybını önlemek için yapılması gerekenleri tek tek anlattı.
22.04.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu en değerli vitamini açıkladı! 'Besinlerden alınca yeterli gelmiyor'
Osman Müftüoğlu en değerli vitamini açıkladı! 'Besinlerden alınca yeterli gelmiyor' Vücudumuz birçok farklı vitamin çeşidine ihtiyaç duyar. Bu sayede daha sağlıklı, dirençli ve güçlü bir bünyeye sahip oluruz. Bize hayat veren vitaminlerin hepsi önemli olsa da bazıları vücudumuz için büyük önem taşıyor. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, en değerli vitaminin hangisi olduğunu açıkladı.
18.04.2024 Genel Sağlık
Tam mevsiminde kuşkonmazlı tarifler! Ünlü profesörlerin de listesinde
Tam mevsiminde kuşkonmazlı tarifler! Ünlü profesörlerin de listesinde Nisan ayı gelmişken, bazı meyve ve sebzeler de raflarda yerini almaya başladı. Kuşkonmaz da faydaları saymakla bitmeyen bu bitkiler arasında. Ünlü profesörlerin de listesinde olan kuşkonmaz haberimizde!
Osman Müftüoğlu tarifini verdi! Suyun kalitesini 10'a katlıyor, içine birkaç tane atın
Osman Müftüoğlu tarifini verdi! Suyun kalitesini 10'a katlıyor, içine birkaç tane atın Su, sağlık için vazgeçilmez bir gıda maddesidir. Vücudu sağlıklı tutabilmek için olmazsa olmazlardan biridir. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, tüketilen suyun kalitesinin en az miktarı kadar önemli olduğunu vurguluyor. Peki, kaliteli su nedir? Nasıl tüketilmelidir?
2.04.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu sağlıklı yaşlanmanın formülünü açıkladı! 'Zerdeçal baş köşede duruyor'
Osman Müftüoğlu sağlıklı yaşlanmanın formülünü açıkladı! 'Zerdeçal baş köşede duruyor' Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'na göre sağlıklı yaşlanmak için tüketilen besinlere, rutinlere dikkat edilmesi gerekiyor. Müftüoğlu, kronik rahatsızlıklara karşı koruma sağlayan, yaşlanma karşıtı 4 malzemeli karışımı anlattı.
29.03.2024 Genel Sağlık
Ruh sağlığını 'zayıflatan' beslenme
Ruh sağlığını 'zayıflatan' beslenme Araştırmalar; işlenmiş gıdalar, fast food yiyecekler ve asitli içeceklerin ruh sağlığını da olumsuz etkilediğini gösteriyor. Ergenlik döneminde öğrenme güçlüğü ve öfke patlamalarında fast food’un payı var.
23.03.2024 Gündem
Osman Müftüoğlu'ndan hafızayı fişek gibi yapan öneri! Hepsi de evde olan malzemeler
Osman Müftüoğlu'ndan hafızayı fişek gibi yapan öneri! Hepsi de evde olan malzemeler Prof. Dr. Osman Müftüoğlu hafızayı ve sağlıklı yaşamı destekleyen 8 öneride bulundu. Müftüoğlu'nun önerileri evde bulunan malzemelerle kolaylıkla yapılabiliyor. Detaylar haberimizde.
Osman Müftüoğlu 'melatonin' gerçeğini açıkladı! 'Çoğu takviye aslında çöp'
Osman Müftüoğlu 'melatonin' gerçeğini açıkladı! 'Çoğu takviye aslında çöp' Vücudun doğal olarak ürettiği ve uyku düzeninin kontrol edilmesini sağlayan hormon melatonindir. Bu hormon özellikle karanlıkta salgılanır. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu melatonin takviyelerinin kullanımı hakkında önemli bilgiler verdi, gerçekleri açıkladı.
15.03.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu faydalarını sıraladı!  'Vitaminlerin kralı D, kraliçesi C vitaminidir'
Osman Müftüoğlu faydalarını sıraladı! 'Vitaminlerin kralı D, kraliçesi C vitaminidir' Vücuda mutlaka alınması gereken vitaminler, sağlığımız için çok önemlidir. Her vitaminin farklı faydası ve gerekliliği olsa da vücudumuz bazı vitaminlere daha fazla gereksinim duyar. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu olmazsa olmaz iki vitamin hakkında konuştu.
12.03.2024 Genel Sağlık
Vitamin ne zaman alınmalı? Osman Müftüoğlu ve Canan Karatay’ın ortak önerisi
Vitamin ne zaman alınmalı? Osman Müftüoğlu ve Canan Karatay’ın ortak önerisi Osman Müftüoğlu sık sık çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çeken isimlerden biri. Özellikle sağlık beslenme önerileri pek çok kişi tarafından dikkatle takip edilen Müftüoğlu ve Canan Karatay’ın vitaminlerle ilgili ise ortak bir önerisi var!
8.03.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu 'hacamat' gerçeğini açıkladı! 'Kirli kan diye bir şey yoktur'
Osman Müftüoğlu 'hacamat' gerçeğini açıkladı! 'Kirli kan diye bir şey yoktur' Günümüzde birçok kişi vücudunda oluşan problemleri azaltmak veya önlemek amacıyla hacamat adı verilen işlemi yaptırıyor. Kılcal damarlardaki kirli kan için gerçekleştirilen hacamat yönteminin faydalı olduğu söyleniyor. Ancak Prof. Dr. Osman Müftüoğlu iyileşmek için hacamata gerek olmadığını belirtiyor. İşte detaylar.
7.03.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu sevindiren haberi verdi! 'İnsülin iğnesinin yerine çikolata geçiyor'
Osman Müftüoğlu sevindiren haberi verdi! 'İnsülin iğnesinin yerine çikolata geçiyor' Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, sağlığımızı olumlu etkileyecek faydalı bilgiler paylaşıyor. Şeker hastalığı ve tedavileri üzerine son gelişmeleri aktaran Müftüoğlu, şeker hastalarını sevindirecek haberi verdi. İşte detaylar.
29.02.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu 'Pazarda, markette de var' dedi! Hepsi birer magnezyum bombası
Osman Müftüoğlu 'Pazarda, markette de var' dedi! Hepsi birer magnezyum bombası Magnezyum, vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için gerekli minerallerden biri. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, magnezyum takviyesi almanın yanı sıra bu mineralin birçok gıdada olduğunu da hatırlatıyor.
25.02.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu'nun 'En marifetli' dediği vitamin! Çok etkili, eksikliği vücudu bitiriyor
Osman Müftüoğlu'nun 'En marifetli' dediği vitamin! Çok etkili, eksikliği vücudu bitiriyor Vitaminler, doku ve organların düzenli çalışmasına, hastalıklardan korumasına ve özellikle de bedenin korunmasına yardımcı olurlar. Ancak vitaminlerden bir tanesi var ki diğerlerinden çok daha fazla görev üstleniyor. İşte Osman Müftüoğlu'nun açıkladığı o vitamin.
19.02.2024 Genel Sağlık
Uçakta panik yaratan gizli oda! Pilot tek tek itiraf etti: 'Hepimiz uyuyoruz'
Uçakta panik yaratan gizli oda! Pilot tek tek itiraf etti: 'Hepimiz uyuyoruz' Güzel bir uyku çekmek hepimizin uzun yolculuklarda neredeyse vazgeçemedikleri arasındadır. Peki söz konusu uzun mesafeli uçuşlar olduğunda pilotların ve kabin görevlilerinin ne yaptığını hiç merak ettiniz mi? Her şeyi tek tek itiraf eden genç pilot, uçakta kimsenin bilmediği gizli odayı anlattı.
13.02.2024 Yaşam
Ateşler içinde yandı, derisi pul pul döküldü! Kendine alerjisi varmış, Türkiye'de artıyor
Ateşler içinde yandı, derisi pul pul döküldü! Kendine alerjisi varmış, Türkiye'de artıyor Dans etmek vazgeçilmeziydi ancak 11 yaşında, hayatı bir anda değişti. Tüm bedeni alev gibi yanıyor, derisi pul pul dökülüyordu. Doktorlar ise gördüğü tablo karşısında şaşkındı. Erkenden tedavisine başlandığı için ailesi çok mutlu olsa da küçük kız yaşadığı şeyin şokunu henüz atlatamadı. İşte Türkiye'de de gittikçe artan rahatsızlığın sebebi.
13.02.2024 Genel Sağlık
Osman Müftüoğlu 'Yanından geçip gidiyoruz' dedi! Magnezyum eksikliğini silip atıyormuş
Osman Müftüoğlu 'Yanından geçip gidiyoruz' dedi! Magnezyum eksikliğini silip atıyormuş Günümüzdeki geçmeyen yorgunluk, halsizlik ve enerji düşüklüğünün en büyük sebeplerinden biri magnezyum eksikliği. Kaliteli bir uyku için de vazgeçilmez olan magnezyum deposu besinleri, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu yazdı. İşte yanından geçip gittiğimiz o mucizevi gıdalar.
12.02.2024 Genel Sağlık
1 ay her şeyi sil baştan öğrendi! 'Kocam kazayı anlatınca gözlerimden yaş fışkırdı'
1 ay her şeyi sil baştan öğrendi! 'Kocam kazayı anlatınca gözlerimden yaş fışkırdı' 3 çocuk annesi ve şimdiye kadar pek çok insana dokunan bir yoga eğitmeni olan Zeyneb Uras'ın 2019 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatı tamamen değişti. İkinci yaşam şansının kendisine sunulduğunu, adeta yeniden doğduğunu söyleyen Uras, kaza sonrası yaşadıklarını anlattı.
7.01.2024 Yaşam
Dünyada böyle bir insan daha yok! 20 yaşında 1.42, 52 yaşında 2.34 boyunda
Dünyada böyle bir insan daha yok! 20 yaşında 1.42, 52 yaşında 2.34 boyunda 18'li yaşlarındaydı, asker olmak istiyordu. 1.40 metrelik boya sahip olduğu için bu talebi reddedildi, hatta cüce sınıflandırmasına tabi tutuldu. Ancak 21 yaşına geldiğinde yani pek çok kişinin fiziksel gelişiminin durdurduğu bir yaşta, bir dev olarak adlandırılmasına sebep olacak büyüme göstererek adını tarihe yazdırdı.
7.01.2024 Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Osman Müftüoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.