Pozitif

Pozitif

Son dakika Pozitif haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pozitif gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pozitif haber sayfamızda...

Pozitif

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24.335 pozitif haberi bulunmuştur.
SON DAKİKA: 12 Mayıs bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durumu paylaştı
SON DAKİKA: 12 Mayıs bugünkü koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısında son durumu paylaştıKorona (coronavirus) tablosu, Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından günlük olarak paylaşılıyor. Tabloda kritik önemde olan noktaların başında ise vaka ve vefat sayısı geliyor. Tam kapanma sürecinde vaka sayısındaki dikkat çeken düşüş sonrası normalleşme dönemi heyecanla beklenmeye başladı. Peki, bugünkü koronavirüs tablosunda son durum nedir?
12.05.2021Gündem
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 12 Mayıs 2021 )
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 12 Mayıs 2021 )Türkiye'nin 12 Mayıs koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Türkiye'de son 24 saatte 228 bin 192 Kovid-19 testi yapıldı, 13 bin 29 kişinin testi pozitif çıktı, 232 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 827 oldu, 35 bin 167 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 4 milyon 801 bin 291'e yükseldi. Tabloda vaka ve vefat sayısındaki düşüşün devam etmesi dikkat çekti.
12.05.2021Haberler
Son dakika: 12 Mayıs koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...
Son dakika: 12 Mayıs koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin 12 Mayıs koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Türkiye'de son 24 saatte 228 bin 192 Kovid-19 testi yapıldı, 13 bin 29 kişinin testi pozitif çıktı, 232 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 827 oldu, 35 bin 167 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 4 milyon 801 bin 291'e yükseldi. Tabloda vaka ve vefat sayısındaki düşüşün devam etmesi dikkat çekti.
12.05.2021Gündem
31 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
31 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuBurç kavramı günümüzde önem taşıyan bir kavramdır. İnsanların geneli bu olgu ile ilgilenir. Aynı zamanda merak konusudur. Bu kavram ile ilgilenen bir de bilim dalı vardır. Bu bilim dalı astroloji adını almıştır. Astroloji bilimi burçlara dair olan çoğu şeyi inceler ve araştırır. Sonrasında ise insanlığın bilgisine sunar. Toplam olarak 12 burç ve 12 farklı karakter analizi mevcuttur. 31 Ekim hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nasıl olmaktadır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
30 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
30 Ekim Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuEkim ayında doğan kişilerin sahip olduğu iki burç bulunur. Bu burçlardan biri Terazi diğeri ise Akrep burcudur. Her iki burç aynı ay içerisinde yer alıyor olsa da bu burcun özellikleri birbirinden oldukça farklıdır. Peki 30 Ekim hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu hakkında detayları derledik.
12.05.2021Astroloji
Pandemide yenidoğan bakımına özel 10 önemli kural
Pandemide yenidoğan bakımına özel 10 önemli kuralYüzyılın küresel salgın hastalığı Kovid-19 önlem alınmadığı takdirde bebeklere de bulaşabiliyor! Haliyle pandeminin tüm belirsizliğiyle devam ettiği bugünlerde çok daha fazla endişe duyan çiçeği burnunda anne-baba adayları, bebeklerini koronavirüsten nasıl koruyabileceklerinin telaşını yaşıyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ülkü Yılmaz Tıraş, Kovid-19 pandemisinde yenidoğanların bakımına yönelik önemli önerilerde bulundu; anne, baba ya da bebeğin Covid pozitif olması durumunda dikkat edilmesi gereken kuralları sıraladı.
Koronavirüsten ölen Prof. Dr. Zeynalov'un cenazesi, Nahçıvan'a gönderildi
Koronavirüsten ölen Prof. Dr. Zeynalov'un cenazesi, Nahçıvan'a gönderildiAydın'da 15 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Azerbaycan asıllı Rus ressam ve mimar Prof. Dr. Eldar Zeynalov (60), son yolculuğuna uğurlanmak üzere ata toprağı Nahçıvan'a gönderildi.
12.05.2021Gündem
Sosyal medyanın olumlu yönlerini hayatımıza nasıl adapte ederiz?
Sosyal medyanın olumlu yönlerini hayatımıza nasıl adapte ederiz?Uzmanlar sosyal medya bağımlılığının ciddi kişilik bozukluklarına yol açabileceği ve ağır sonuçlar doğurabileceği yönünde uyarıyor. Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, teknolojik her gelişmenin iyi ve kötü yanları olabileceğine değinerek olumlu faktörleri hayatımıza entegre etmemiz gerektiğini savunuyor. Güldaş, internet ve sosyal medya bağımlısı olmadan pozitif yönleri nasıl kullanabileceğimiz konusunda önerilerde bulunuyor.
12.05.2021Yaşam
Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması: Yeni parti havalimanına indi
Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması: Yeni parti havalimanına indiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık yöneticileri ile yaptığı toplantı sonrası çok kritik açıklamalarda bulundu ve vaka sayıları ile ilgili müjdeyi verdi. Bakan Koca polikliniklere başvuruların yüzde 65 azaldığını açıkladı. Öte yandan Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Sinovac firmasının ürettiği CoronaVac aşısının yeni partisini taşıyan uçak sabah saatlerinde Esenboğa Havalimanı'na indi." bilgisini paylaştı.
12.05.2021Haberler
İstanbul sabrın meyvesini alıyor
İstanbul sabrın meyvesini alıyorSağlık Bakanı Koca, vaka sayısı ve poliklinik başvurularında yüzde 65 azalma, hastaneye yatışta yüzde 50, yoğun bakıma yatışlarda da üçte bir oranında düşüş olduğunu belirterek, “İstanbul, gösterdiği sabrın meyvesini alıyor” dedi.
12.05.2021Gündem
22 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
22 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu22 Şubat özgürlük ile anılmakta olan hava grubu içerisinde yer alan burca ait tarihler arasında yer almaktadır. Hayatlarında başlıca karakter özelliği olarak sevgiyi ve özgürlüğü temel almaktadırlar. Çevresindeki insanların ve yaşadığı yerlerin onlar için anlamı oldukça yüksektir. Aile merkezli yaşayan bir burç olarak görülmektedir. 22 Şubat tarihi için burç ve yükselen bilgileri nelerdir? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
20 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
20 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu20 Şubat tarihinde doğan kişiler su grubu içerisinde yer almaktadır. Hayata karşı ılımlı ve yenilikçi bakmaları ile hayatlarının yönlerini belirlemektedir. Su grubu içerisinde bulunan burç ile hayatlarında insan sevgisini ve pozitif bakış açısına yer vermektedirler. Yükselenlerinin de belirlediği özelliklerle burçları şekillenmektedir. 20 Şubat hangi burç olmaktadır? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
2 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
2 Şubat Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu2 Şubat tarihinde doğan kişilerde hava grubu özellikleri görülmektedir. Yükselenlerinin özellikleri ile hayatlarında güçlü bir karakter özelliği yansıtan burç özelliklerine sahiptir. Dürüst bir yapıda güven merkezli insan ilişkileri kurmaya özen göstermektedir. Meslek hayatlarında da burç özelliklerini gösteren ve meslek seçimlerini yapan insanlardır. 2 Şubat da doğan kişilerin yükselenleri nedir? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
31 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
31 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu31 Ocak tarihinde doğan kişiler hem burçları hem de yükselenleri ile özelliklerini yansıtmaktadır. Başlıca özellikleri arasında insan ve doğa sevgisi olan dürüstlüğe önem veren yapıdadırlar. Hayatlarının birçok alanında burç özellikleri arasında yer alan hayal güçlerini kullanmaktadırlar. 31 Ocakta doğan bir kişinin yükseleni nedir? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
30 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
30 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu30 Ocak tarihinde doğan kişilerin hayal güçleri ile hayatını değiştirmekte özellikle bir yetenekleri bulunmaktadır. 30 Ocak tarihinde doğan kişilerin burç özellikleri ile hayatlarını uyumlu bir hale getirmesi ile hayatlarında denge sunulmaktadır. Dünya insanı olarak pozitif kimseler olmaktadırlar. Hava gurubunun içinde yer alan burçları ile hayatları huzurlu geçmektedir. 30 Ocak tarihinde doğan kişi, hangi burçtur? İşte, tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
28 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
28 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç YorumuDoğduğunuz günde ki gezegen durumlarını göre burcunuz belirlenmektedir. Burçlar insanların karakteri ve davranışları üstünde oldukça etkilidir. 28 Ocakta doğan birinin burcu nedir? 28 Ocakta doğan birinin yükseleni nedir? 28 Ocakta yer alan burcun özellikleri nelerdir? Sizler için 28 Ocakta yer alan burcu, burcun özelliklerini ve yükselen burcunu bir araya getirdik.
12.05.2021Astroloji
24 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu
24 Ocak Hangi Burç Oluyor? Özellikleri, Yükseleni Ve Burç Yorumu24 Ocak tarihi içerisinde doğan kişiler hava grubu içerisinde yer almaktadır. Karakter özelliklerinde hava grubuna ait özelliklerin bulunacağı ve hayatta pozitif bir yaşam sürecekleri aralıktan oluşmaktadır. Hayatlarında yer verdikleri özelliklerle tam anlamı ile burçlarını yansıtmaktadır. Hayatlarında, planlar yapmanın yerini hayaller kurmak almaktadır. 24 Ocak hangi burç aralığında yer almaktadır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
12.05.2021Astroloji
SON DAKİKA: 11 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısında son durum belli oldu
SON DAKİKA: 11 Mayıs koronavirüs tablosu açıklandı! Bugünkü vaka ve ölü sayısında son durum belli olduSağlık Bakanlığı korona (coronavirus) tablosu, vaka ve vefat sayısı son dakika gelişmeleri ve haberleri vatandaşın gündeminde. Sağlık Bakanlığı, covid-21 sayfasından günlük corona tablosunu yayımlamaya devam ediyor. Tam kapanma süreci boyunca merak edilen temel konu vaka sayısı oldu. Normalleşme adımları için güncel korona tablosundaki veriler büyük önem arz ediyor. Peki, 11 Mayıs koronavirüs tablosunda son durum nedir?
11.05.2021Gündem
Son Dakika Haberler: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı azalan illeri açıkladı
Son Dakika Haberler: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca vaka sayısı azalan illeri açıkladıSon dakika gelen habere göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vaka sayısı azalan 10 ili açıkladı. İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine yeni koronavirüs genelgesi gönderdi. "Kabristan ziyaretlerine ilişkin genelgenin detayları haberimizde yer alıyor. İşte sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak kişiler...
12.05.2021Gündem
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 11 Mayıs 2021 )
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 11 Mayıs 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 226 bin 452 Kovid-19 testi yapıldı, 14 bin 497 kişinin testi pozitif çıktı, 278 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 975 oldu, 22 bin 253 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 4 milyon 766 bin 124'e yükseldi.
11.05.2021Haberler
Son dakika: 11 Mayıs korona virüs tablosu paylaşıldı! İşte günlük vaka sayısı...
Son dakika: 11 Mayıs korona virüs tablosu paylaşıldı! İşte günlük vaka sayısı...Son dakika haberine göre, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 226 bin 452 Kovid-19 testi yapıldı, 14 bin 497 kişinin testi pozitif çıktı, 278 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 975 oldu, 22 bin 253 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 4 milyon 766 bin 124'e yükseldi. Vakalarda düne göre artış gözlemlendi.
11.05.2021Gündem
Eve kapanmanın psikolojik etkilerini azaltmanın yolları
Eve kapanmanın psikolojik etkilerini azaltmanın yollarıKarantina ve kısıtlama dönemleri kişileri psikolojik olarak olumsuz etkileyebiliyor. Hatta bu durumlar bazı kişilerde kaygı, anksiyete ve depresyon belirtilerine de yol açabiliyor. Klinik Psikolog Dr. Öğretim Üyesi Murat Artıran, bu sürece düşünsel olarak kendimizi hazırlayarak ve davranışsal olarak ise zaman planlaması yaparak bu etkilerin en aza indirilebileceğini belirtti.
11.05.2021Ruh Sağlığı
Hindistan'da koronavirüs vakaları iki haftadır en düşük seviyeye indi
Hindistan'da koronavirüs vakaları iki haftadır en düşük seviyeye indiSon 24 saatte 329 bin testin pozitif sonuç verdiği koronavirüsün merkez üssünde, Covid-19 hastaları arasında 'siyah mantar' olarak bilinen göz hastalığı mukormikoz yayılıyor.
11.05.2021Dünya
Cari açık ihracatın katkısıyla yavaşladı
Cari açık ihracatın katkısıyla yavaşladıCari işlemler açığı martta 3,3 milyar dolarla piyasa öngörülerinin altında gerçekleşirken analistler, güçlü dış ticaret verileri ve artması beklenen turizm gelirleriyle birlikte cari açıkta düşüşün devam etmesini beklediklerini bildirdi.
11.05.2021Ekonomi
Cari açık ihracatın katkısıyla yavaşladı
Cari açık ihracatın katkısıyla yavaşladıCari işlemler açığı martta 3,3 milyar dolarla piyasa öngörülerinin altında gerçekleşirken analistler, güçlü dış ticaret verileri ve artması beklenen turizm gelirleriyle birlikte cari açıkta düşüşün devam etmesini beklediklerini bildirdi.
11.05.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsastrolojiburçsağlık bakanlığıtablo

Pozitif ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.