Pwc Türkiye

Pwc Türkiye

Son dakika PwC Türkiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan PwC Türkiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan PwC Türkiye haber sayfamızda...

Pwc Türkiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 224 pwc türkiye haberi bulunmuştur.
Gayrimenkule yatırım fonları hızlı büyütüyor
Gayrimenkule yatırım fonları hızlı büyütüyor Gayrimenkule erişimin zorlaştığı bu dönemde yatırım fonlarına olan ilgi büyümeye devam ediyor. Yakın zamanda gayrimenkul yatırım fonlarının proje aşamasında da yatırıma imkan vermesi bekleniyor.
27.01.2024 Ekonomi
İstanbul’a 1.2 milyon konut gerekiyor
İstanbul’a 1.2 milyon konut gerekiyor Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), PwC Türkiye ile birlikte İstanbul için 10 yıllık konut ihtiyacını ortaya koyan “İstanbul’un 10 Yıllık Konut Stratejisi” raporunu hazırladı. Rapora göre, İstanbul’un 2032’ye kadar 1 milyon 230 bin yeni konuta ihtiyacı var. Bu da yıllık ortalama 123 bin konuta denk geliyor.
18.01.2024 Ekonomi
Çalışanlar becerilerini geliştirmeye odaklanıyor
Çalışanlar becerilerini geliştirmeye odaklanıyor PwC Türkiye,her yıl tekrarladığı “Geleceğin Çalışma Hayatına Dair Umutlar ve Endişeler” araştırmasının 2023 sonuçlarını duyurdu.
19.12.2023 Kobi
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif...
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif... DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, yaşanan belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
23.03.2023 Ekonomi
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
22.03.2023 Ekonomi
KOBİ’lere ücretsiz e-ihracat eğitimi
KOBİ’lere ücretsiz e-ihracat eğitimi Türkiye’deki KOBİ’leri e-ihracatla dünyaya açmak için düğmeye basıldı. BiTıklaİhracat Programı, Ticaret Bakanlığı ve TOBB destekleri ile Amazon Türkiye, TOBB ETÜ, PwC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle hayata geçirildi. Program, e-ihracat yapan veya yapmayı planlayan KOBİ’ler, girişimciler ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. ‘BiTıklaİhracat’ın, çok yönlü ve çok paydaşlı bir eğitim ve danışmanlık programı olduğu anlatıldı.
9.12.2022 Ekonomi
Gençler pandemide aile işine bağlandı
Gençler pandemide aile işine bağlandı Pandemide aile bağlarının sıkılaşması, aile şirketlerine de yansıdı. Küresel olarak yeni neslin aile şirketinin yönetiminde görev alma hevesi artarken halefiyet planları yapma oranı ikiye katlandı.
14.11.2022 Kobi
Türkiye ve dünyada gelecek 10 yılın trendleri neler?
Türkiye ve dünyada gelecek 10 yılın trendleri neler? Ekonominin ivmesi değişiyor. Sürdürülebilirlik öne çıkarken, teknolojideki sıçrama iş yapma biçimlerini değiştiriyor. Peki, önümüzdeki 10 yılda Türkiye’de ve dünyada hangi trendler öne çıkacak?
7.07.2022 Milliyet Executive
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU DataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
5.05.2022 Milliyet Executive
Diijital dönüşüm için sürdürülebilir temel şart
Diijital dönüşüm için sürdürülebilir temel şart IŞIL HASDEMİR / Dell Technologies Türkiye Genel Müdürü
4.04.2022 Ekonomi
Yenilenebilir enerji, yenilenemez olanı kurtaracak
Yenilenebilir enerji, yenilenemez olanı kurtaracak Türkiye’de yenilenebilir enerji yatırımlarının artması, başta eşsiz güzelliklere ev sahipliği yapan ülkemiz doğasının ve iklim dengemizin korunmasını sağlayacağı gibi, ekonomik refahı ilgilendiren birçok konuya da hizmet ediyor.
13.04.2022 Vitrin
Bitmek bilmeyen kadın enerjisi Milliyet Enerji’de
Bitmek bilmeyen kadın enerjisi Milliyet Enerji’de Türkiye ve dünyadaki enerji sektörüne dair gelişmeleri, sektörün önde gelen isimleriyle değerlendiren Milliyet Enerji dergisi, yeni sayısında sektörde kadınların sesine kulak veriyor ve onları kapağa taşıyor.
27.03.2022 Vitrin
Gayrimenkulde ‘diplomasi’ atağı
Gayrimenkulde ‘diplomasi’ atağı Cannes’da 15 - 18 Mart arasında düzenlenecek MIPIM 2022’ye Türk gayrimenkul sektörü çıkarma yapacak. GYODER sektör adına uluslararası bir diplomasi yürütmeye hazırlanıyor.
10.03.2022 Ekonomi
Öngörülebilirlik önemli, oyun oynanırken kural değiştirilmemeli
Öngörülebilirlik önemli, oyun oynanırken kural değiştirilmemeli PwC Türkiye’nin Enerji, Altyapı ve Doğal Kaynaklar Sektörü Lideri Murat Çolakoğlu, kamu ile özel sektörün tam ortasında 30 yıl boyunca edindiği gözlemlerini ve analizlerini Milliyet Enerji’yle paylaştı. Danışmanlık hizmeti verdiği Türk ve yabancı şirketlerin öngörülebilirlik ve açıklık beklediğini vurgulayan Çolakoğlu, yatırımları çekmek ve beklentileri karşılamak için Enerji Konseyi kurma önerisi getirdi.
1.02.2022 Vitrin
Milliyet Enerji dergisi enerjinin yeni dinamiği elektrikli araçları mercek altına alıyor
Milliyet Enerji dergisi enerjinin yeni dinamiği elektrikli araçları mercek altına alıyor Türkiye ve dünyadaki enerji sektörüne dair gelişmeleri, sektörün önde gelen isimleriyle değerlendiren Milliyet Enerji dergisi, yeni sayısında tüm dünyada popülerliği ve kullanım alanları yaygınlaşan elektrikli araçların enerji sektörüne etkisini değerlendiriyor. Dergi 31 Ocak’ta Milliyet’le birlikte okuyucuyla buluşuyor.
28.01.2022 Vitrin
Kâr odaklı iş modeli değişiyor
Kâr odaklı iş modeli değişiyor İş dünyası sürdürülebilirlik adımlarını atarken, yatırımcılar yalnızca kâr odaklı yaklaşımın yetersiz olduğunun farkında. Sürdürülebilirlik adımlarının şirket değerine pozitif etki sağladığı belirtiliyor.
18.01.2022 Ekonomi
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolunda
Türkiye küresel tedarik zincirinin yeni merkez üssü olma yolunda Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası yeniden şekillenen küresel tedarik zincirinde stratejik üs haline gelen Türkiye, jeopolitik konumu ve sunduğu maliyet avantajıyla uluslararası şirketlerin radarına girmeye devam ediyor.
14.10.2021 Ekonomi
İK yöneticileri CHRO Summit’te buluştu
İK yöneticileri CHRO Summit’te buluştu İş dünyasının önde gelen yöneticileri, Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit 2021’de bir araya geldi.
3.06.2021 Vitrin
‘Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız’
‘Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız’ Kovid - 19 salgını İK yönetiminde alışılageldik stratejileri yıkarken, oyunun kuralları yeniden yazıldı. CHRO Summit 2021’de yeni süreci gündeme alan uzmanlar, bu sürecin daha az hasarla atlatılmasında temkinli iyimserliğin etkili olacağı görüşünde birleşti.
3.06.2021 Ekonomi
'Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız'
'Temkinli iyimserlik içinde olmalıyız' Kovid-19 salgını İK yönetiminde alışılageldik stratejileri yıkarken, her sektörde oyunun kuralları yeniden yazıldı. CHRO Summit 2021’de yeni süreci gündeme alan uzman isimler, bu sürecin daha az hasarla atlatılmasında temkinli iyimserlik bakışının etkili olacağı görüşüne dikkat çekti
1.06.2021 Vitrin
İnsan Kaynakları Liderlerinin Büyük Buluşması CHRO Summit 1 Haziran’da düzenlenecek
İnsan Kaynakları Liderlerinin Büyük Buluşması CHRO Summit 1 Haziran’da düzenlenecek İş dünyasının önde gelen yöneticileri, Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla 1 Haziran’da düzenlenecek CHRO Summit 2021’de bir araya gelecek. RESHAPE temasıyla düzenlenen zirvede pandeminin etkisiyle ortaya çıkan yeni düzende çalışma hayatının geçireceği dönüşüm ve şirketlerin bu dönüşüme nasıl ayak uyduracağı gibi konular ele alınacak.
28.05.2021 Vitrin
Şirket evliliği rekor kırıyor
Şirket evliliği rekor kırıyor Satın alma ve birleşmelerde pandemiye karşın rekor yaşanıyor. Dünyada geçen yıl 3.2 trilyon dolarlık işlem gerçekleşirken, birleşme rekorları bu yılın ilk çeyreğinde de sürdü. Türkiye’de de ilk çeyrekte 50 işlem ve 2 milyar dolar işlem hacmi gerçekleşti.
11.05.2021 Ekonomi
İnsan kaynağında en etkin 50 yönetici
İnsan kaynağında en etkin 50 yönetici Türkiye’de insan kaynakları yönetimi alanında en etkin 50 isim belirlendi. Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu’nun da aralarında bulunduğu 50 kişiyi belirleyen araştırmada sektör uzmanları 1000’in üzerinde şirketi inceledi.
4.05.2021 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Pwc Türkiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.