Quick

Quick

Son dakika Quick haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Quick gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Quick haber sayfamızda...

Quick

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 532 quick haberi bulunmuştur.
Benal Dikmen’in sergisi Quick Art Space’te
Benal Dikmen’in sergisi Quick Art Space’te Benal Dikmen’in “Troyalı Kadınlar” başlıklı solo sergisi Nergis Abıyeva küratörlüğünde 8 Mart-28 Nisan tarihleri arasında Quick Art Space’te gerçekleşiyor.
26.03.2024 Sigorta
Finansal sigortalar hızlı büyüyor
Finansal sigortalar hızlı büyüyor ATO ve Quick Sigorta iş birliğiyle düzenlenen ‘Finansal Market Vizyonu ile Sigortadan Fazlası’ toplantısında bina tamamlama sigortası, fatura koruma sigortası ve kefalet sigortası hakkında bilgi verildi.
12.02.2024 Sigorta
Çin'de büyümenin yavaşlaması bekleniyor
Çin'de büyümenin yavaşlaması bekleniyor Çin'de ekonomik büyümenin yüzde 4,6'ya yavaşlayacağı tahmin ediliyor.
26.12.2023 Uzmanpara
‘Sigortasız kentsel dönüşüm olmaz’
‘Sigortasız kentsel dönüşüm olmaz’ Sigortasız bir kentsel dönüşümün gerçekleşemeyeceğini ifade eden Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Önümüzdeki dönemin en büyük gündem maddelerinden bir tanesi kentsel dönüşüm olacak” dedi.
25.12.2023 Sigorta
NASA, uzaylılara ait gezegenleri buldu mu?
NASA, uzaylılara ait gezegenleri buldu mu? NASA’nın (ABD Uzay Dairesi) okyanuslara ve muhtemelen uzaylı yaşamına sahip 17 ötegezegen bulduğu açıklandı.
15.12.2023 Dünya
İlk sergisi ‘Yapıntı Doğa’yla sezonu açtı
İlk sergisi ‘Yapıntı Doğa’yla sezonu açtı Maher Holding’in girişimiyle, Quick Tower bünyesinde Mayıs 2023’te faaliyete geçen Quick Art Space, kurucu direktörü Nergis Abıyeva’nın küratörlüğündeki ilk sergiyi 28 Ekim – 1 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştiriyor.
22.11.2023 Sigorta
Maaşını Sharon Stone ödemişti! 'Ne kadar teşekkür etsem az'
Maaşını Sharon Stone ödemişti! 'Ne kadar teşekkür etsem az' Hollywood yıldızı Sharon Stone'un (65), yıllar önce başrol oynadığı yapımda yer alan Leonardo DiCaprio'nun maaşını kendi cebinden ödediği ortaya çıkmıştı. 49 yaşındaki Oscar ödüllü aktörden konu hakkında açıklama geldi.
18.11.2023 Cadde
3.3 milyon kişi yatırımcısı oldu hızlı büyüyecek
3.3 milyon kişi yatırımcısı oldu hızlı büyüyecek Türkiye’nin sigorta şirketleri iştiraki olan MHR GYO, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı ve 3.3 milyon katılımcıyla halka arzda en yüksek yatırımcı sayısına ulaşan GYO oldu.
26.10.2023 Sigorta
MHR GYO Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı
MHR GYO Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (MHR GYO) dün Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreniyle Yıldız Pazarda ‘MHRGY.E’ koduyla işlem görmeye başladı.
19.10.2023 Ekonomi
Halka arzla kentsel dönüşüme odaklanacak
Halka arzla kentsel dönüşüme odaklanacak Maher Yatırım Holding bünyesinde bulunan Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın iştiraki olan MHR GYO, halka arz ediliyor.
13.10.2023 Ekonomi
Çin için büyüme tahminleri düşürüldü
Çin için büyüme tahminleri düşürüldü Ekonomistler konut piyasasındaki kargaşa ve etkili teşvik önlemlerinin eksikliğini gerekçe göstererek Çin için 2023 yılı ekonomik büyüme tahminlerini yüzde 5'e düşürdü.
6.10.2023 Uzmanpara
Dirk Kuyt'ın menajeri konuştu: Utanç verici
Dirk Kuyt'ın menajeri konuştu: Utanç verici Bir dönem Fenerbahçe'de oynayan Dirk Kuyt için menajeri Rob Jansen açıklamalarda bulundu ve Kuyt hakkında dikkat çeken sözler kulandı.
4.10.2023 Futbol
‘Sigortalı kentsel dönüşüm’ hız katar
‘Sigortalı kentsel dönüşüm’ hız katar Kentsel dönüşüm sırasında oluşan soru işaretlerini ‘sigortalı kentsel dönüşüm’ün tamamen ortadan kaldırıp sürece hız vereceği belirtiliyor.
19.09.2023 Sigorta
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir?
İngilizce Kelimeler ve Anlamları: İngilizcede En Çok Kullanılan Kelimeler Nelerdir? Dünya dilleri arasında yer alan İngilizce günümüzde en çık kullanılan diller arasında yer alır. Yeni bir dil öğrenmenin en temel kriterleri arasında kelimeler ve dil bilgisi konusu gelmektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmede İngilizce kelimeler ve anlamları konusu oldukça önemlidir. İngilizcede her ne kadar bir milyona yakın kelime bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan kelime sayısı yarısı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
28.08.2023 Eğitim
KOBİ’lere özel takviye sunuyor
KOBİ’lere özel takviye sunuyor Quick Sigorta, sağlık sigortalarındaki etkinliğini artırdı. KOBİ’lere özel hazırlanan Oksijen Plus, sektörün ilk ve tek hibrit grup sağlık sigortası olma özelliğini taşıyor. Oksijen Plus ile dört teminat bir arada sunulurken 35 kritik hastalık için ise anında tazminat almak mümkün.
21.07.2023 Sigorta
Ürününü geliştirdi
Ürününü geliştirdi Geçen yıl Trafik Kazası Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı piyasaya sunan Quick Sigorta, bu kez ürünü geliştirerek daha da cazip hale getirdiğini duyurdu.
16.06.2023 Sigorta
Dragon şampiyonlarına ödül
Dragon şampiyonlarına ödül Bu yıl ilk kez düzenlenen 2023 Bodrum Dragon Dünya Şampiyonası sona erdi. Türkiye ve dünyadan 100’e yakın yelkenci ve 24 ekibin yarıştığı etkinlikte İsviçre’den “1quick1” ekibi şampiyonluğa ulaşırken, İngiltere’den “Louise Racing” ekibi ikinci, “Bluebottle” ekibi ise üçüncü oldu.
5.06.2023 Gündem
‘Bina tamamlama sigortası ön plana çıktı’
‘Bina tamamlama sigortası ön plana çıktı’ Quick Sigorta ile başladıkları yolculukta finans alanında alışılmışın dışında bir yapılanma içerisinde olduklarını belirten Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Türkiye’ye model olabilecek bir yapı oluşturuyoruz. Sigorta şirketlerimizin fon yaratma kapasitesi ve finansal ekosistemimizle kentsel dönüşüme ve gayrimenkul projelerine ilgi duyuyoruz. Bina tamamlama sigortaları gibi enstrümanları birlikte kullanmak için gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketine ve onun geliştireceği projelere ihtiyacımız var” dedi.
16.05.2023 Sigorta
Maher Holding çalışanlarıyla ‘yeniliğe doğru’ toplandı
Maher Holding çalışanlarıyla ‘yeniliğe doğru’ toplandı 2023’ü ‘değişim, dönüşüm, etkileşim’ yılı olarak belirleyen Maher Holding, Conrad İstanbul Bosphorus’ta düzenlediği toplantıda tüm çalışanlarıyla bir araya geldi.
24.04.2023 Sigorta
‘Zor günleri beraber aşarız’
‘Zor günleri beraber aşarız’ ‘Türkiye Tek Yürek’ yardım gecesinde yayına telefonla bağlanan Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, ülke olarak en büyük felaketlerden birini yaşamanın üzüntüsü içerisinde ülkemize başsağlığı dilerken, sigortacıların kara gün dostu olduğunu ve bu zor günlerin birlikte aşılacağının mesajını verdi.
24.02.2023 Sigorta
12 aya kadar taksit sunuyor
12 aya kadar taksit sunuyor Trafik sigortaları dahil tüm branşlardaki Quick Sigorta poliçelerine 12 ay taksit imkânı sunan Quick Finans Poliçe Prim Kredisi ile sigortalılar, satın alacakları poliçelerin primlerini kredi ile ödeme imkanına kavuştu.
25.01.2023 Sigorta
Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilk: Yerli ve milli uçaksavar envantere girdi
Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir ilk: Yerli ve milli uçaksavar envantere girdi Savunma Sanayii Başkanlığı(SSB) ile imzalanan platform makineli tüfeği projesi (PMT 12.7) kapsamında geliştirilen yerli ve milli 12.7 x 99 mm uçaksavar CANiK M2 QCB (Quick Change Barrel), Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Sahil Güvenlik Komutanlığı hizmetine girdi.
2.01.2023 Ekonomi
MHR Gayrimenkul halka açılma yolunda
MHR Gayrimenkul halka açılma yolunda Maher Holding Sigorta Grubu’nu oluşturan Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın %100 hissedarı olduğu MHR Gayrimenkul Yatırımları, halka açılma yolunda ilk aşamayı tamamlayarak Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı iznini aldı.
23.12.2022 Sigorta
Eğitime dev katkı
Eğitime dev katkı Quick Sigorta Gülseren–Hüseyin Doğan İlkokulu, 24 Kasım’da açıldı. Maher Holding Başkanı Erdemoğlu, sigorta şirketlerinin sosyal sorumluluk projelerinin artmasında önemli bir rol üstlendiğini söyledi.
5.12.2022 Sigorta
Quick Sigorta HSSK  üçüncü kez şampiyon
Quick Sigorta HSSK üçüncü kez şampiyon Cumhurbaşkanlığı himayelerinde; Kültür ve Turizm Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkıları ve İstanbul Valiliği iş birliğinde, İstanbul Açıkdeniz Yat Yarış Kulübü tarafından düzenlenen Cumhurbaşkanlığı 3. Uluslararası Cumhuriyet Kupası Yat Yarışları’nda Quick Sigorta HSSK üst üste üçüncü kez şampiyon oldu.
21.11.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Quick ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.