Survivor Diskalifiye

Survivor Diskalifiye

Son dakika survivor diskalifiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan survivor diskalifiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan survivor diskalifiye haber sayfamızda...

Survivor Diskalifiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 380 survivor diskalifiye haberi bulunmuştur.
Survivor All Star'da Yunus Emre ile Ogeday diskalifiye mi olacak? Yumruk yumruğa kavga etti
Survivor All Star'da Yunus Emre ile Ogeday diskalifiye mi olacak? Yumruk yumruğa kavga etti Survivor All Star'ın yeni bölüm fragmanı yayınladı. Bu bölümde Ogeday Girişken ile Yunus Emre Özden kafa kafaya gelerek kavga ettiği görüldü. Görüntüler Yunus Emre ile Ogeday diskalife olacak mı sorusunu akıllara getirdi. İşte detaylar...
12.04.2024 Cadde
SURVİVOR PINAR KİMDİR, DİSKALİFİYE OLACAK MI? Acil Durum Konseyi'nde nasıl bir karar çıkacak? Sema ve Pınar adada birbirine girdi!
SURVİVOR PINAR KİMDİR, DİSKALİFİYE OLACAK MI? Acil Durum Konseyi'nde nasıl bir karar çıkacak? Sema ve Pınar adada birbirine girdi! Survivor'da Sema Aydemir ve Pınar Saka yeni bölüm tanıtımıyla gündeme geldi. Adada bazı problemler yaşayan Sema, yarışmacılardan Pınar ile adeta birbirlerine girdi. Son yapılan ada eleme konseyinde Pınar’ın Sema'nın adının baş harfini yılan şeklinde çizmesi büyük bir gerginliğe neden oldu. Acun Ilıcalı acil durum konseyinde ise Sema ve Pınar için bazı kararların alındığını duyurdu. Peki, Survivor Pınar Saka diskalifiye mi oldu? Survivor Pınar Saka kimdir?
27.02.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR SEMA DİSKALİFİYE Mİ OLDU? Survivor Sema kimdir? Survivor Sema ve Pınar kavgası, olayı nedir?
SURVİVOR SEMA DİSKALİFİYE Mİ OLDU? Survivor Sema kimdir? Survivor Sema ve Pınar kavgası, olayı nedir? Survivor'a sonradan katılan Sema Aydemir, yeni bölüm tanıtımıyla gündeme geldi. Adada bazı problemler yaşayan Sema, yarışmacılardan Pınar ile adeta birbirlerine girdiler. Son yapılan ada eleme konseyinde Pınar’ın Sema'nın adının baş harfini yılan şeklinde çizmesi büyük bir gerginliğe neden oldu. Acun Ilıcalı acil durum konseyinde ise Sema ve Pınar için bazı kararların alındığını duyurdu. Peki, Survivor Sema diskalifiye mi oldu? Survivor Sema ve Pınar olayı nedir? Survivor Sema kimdir?
27.02.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR'DA KİM DİSKALİFİYE OLDU! Survivor son dakika diskalifiye şoku: Diskalifiye mi, sakatlık mı? Survivor'da kim yarışmadan ayrıldı?
SURVİVOR'DA KİM DİSKALİFİYE OLDU! Survivor son dakika diskalifiye şoku: Diskalifiye mi, sakatlık mı? Survivor'da kim yarışmadan ayrıldı? Survivor All Star 2024 yarışmasında bu hafta kadın elemesi gerçekleşecek. 4 kadın yarışmacının eleme düellosuna katılacağı eleme gecesinde bir isim yarışmada yer almadı. Haberi duyan hem izleyenler hem de yarışmacılar adeta şok yaşadılar. Hangi ismin neden yarışmada olmayacağı isem merak konusu oldu. Peki, Survivor'da kim diskalifiye oldu? Eleme gecesinde hangi yarışmacı yer almadı? Diskalifiye mi, sakatlık mı? Survivor'da kim yarışmadan ayrıldı? İşte Survivor son dakika gelişmesinin ayrıntıları...
15.02.2024 Bilgi Rehberi
SURVIVOR'DA KİM ELENDİ, ELİF Mİ, BARIŞ MI, MERVE Mİ (25 Mart)? || Survivor'da diskalifiye olan isim kim, hangi isim adaya veda etti?
SURVIVOR'DA KİM ELENDİ, ELİF Mİ, BARIŞ MI, MERVE Mİ (25 Mart)? || Survivor'da diskalifiye olan isim kim, hangi isim adaya veda etti? Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, bir ismin yarışmaya veda edeceğini duyurmuştu. Ilıcalı'nın açıklaması sonrasında adaya veda eden ismin kim olacağı merak edilmeye başlandı. Ilıcalı, yeni bölümde ada konseyinde eleme dışı adaya veda eden ismi açıkladı. Peki Survivor'da kim elendi, 25 Mart'ta kim diskalifiye oldu?
26.03.2022 Cadde
Survivor Erman neden diskalifiye oldu? Survivor Erman kimdir, kaç yaşında?
Survivor Erman neden diskalifiye oldu? Survivor Erman kimdir, kaç yaşında? Survivor Erman diskalifiye oldu. Ünlüler takımı yarışmacısı Erman Altıkardeş, neden diskalifiye oldu? TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da yaşanan son gelişmeler, izleyicileri meraklandırdı. İşte Survivor detayları...
11.03.2021 Gündem
Survivor'dan kim diskalifiye oldu? Survivor 2021 kim elendi, kim gitti?
Survivor'dan kim diskalifiye oldu? Survivor 2021 kim elendi, kim gitti? Survivor 2021 yarışmasında dokunulmazlık heyecanı yaşandı ve ünlüler ile gönüllüler takımı konseyde bir araya geldi. Daha önce yayımlanan yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, bir yarışmacının Survivor'a devam edemeyeceğini, diskalifiye olacağını belirtmişti. Kullanıcılar Survivor'da kim eleniyor, kim diskalifiye olacak sorularına yanıt arıyor. İşte, Survivor diskalifiye olan isim...
25.01.2021 Cadde
Survivor kim elendi? 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu? SMS birincisi belli oldu...
Survivor kim elendi? 2021 Survivor eleme adayları kimler, üçüncü eleme adayı kim oldu? SMS birincisi belli oldu... Survivor 2021 Ünlüler - Gönüllüler yarışmasına eleme gecesi damga vurdu. Üçüncü eleme adayını belirlemek için gönüllüler takımından oylama sonucunda birinci olan isim açıklandı. Peki, gönüllüler takımında kim birinci oldu, SMS birincisi kim? Halkın oylamasıyla birinci olan yarışmacı üçüncü eleme adayını çıkardı. Yarışmaya ilk hafta veda edecek ismin açıklandığı ada konseyinde ise daha önce oynanan iki dokunulmazlık oyununda belirlenen eleme adayları da eleme heyecanı yaşadı. Peki, 2021 Survivor'dan kim gitti, adaya kim veda etti?
12.01.2021 Cadde
Survivor'da Yasin ve Barış diskalifiye oldu mu? Adaya kim veda etti?
Survivor'da Yasin ve Barış diskalifiye oldu mu? Adaya kim veda etti? Gerilimin her geçen gün arttığı, yavaş yavaş şampiyonun belirleneceği Survivor’da bugün neler oldu? Barış ve Yasin diskalifiye oldu mu? Adaya kim veda etti?
22.04.2020 Ekran
Survivor'da ünlüler takımından kim gönüllülere geçecek? Survivor'da diskalifiye olan Meryem Kasap kimdir?
Survivor'da ünlüler takımından kim gönüllülere geçecek? Survivor'da diskalifiye olan Meryem Kasap kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasındaki yeni gelişmeyi Acun Ilıcalı, Instagram hesabının hikaye bölümünden duyurdu. Ilıcalı, gönüllüler takımında yarışan Meryem'in Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Aynı zamanda Ilıcalı, ünlüler takımından bir ismin ise gönüllüler takımına geçeceğini belirtti. Peki Survivor'da gönüllüler takımına ünlülerden kim geçecek?
27.03.2020 Gündem
Survivor'da yeni yarışmacılar kimler oldu? Kimler diskalifiye oldu?
Survivor'da yeni yarışmacılar kimler oldu? Kimler diskalifiye oldu? Survivor'da Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın diskalifiye oldu. Yeni bölümde Survivor'a dört yarışmacı daha katıldı. Şimdi yarışmayı sıkı şekilde takip edenler "Survivor'da yeni yarışmacılar kimler?" diye soruyor.
2.03.2020 Gündem
Survivor 2020 'diskalifiye yılı' mı olacak?
Survivor 2020 'diskalifiye yılı' mı olacak? Survivor 2020'de peş peşe diskalifiyeler yaşanıyor. Survivor 2020'de son olarak Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın diskalifiye oldu. Survivor 2020 'diskalifiye yılı' mı olacak yoksa?
4.03.2020 Ekran
Survivor'da kim elendi? Survivor 2020'de şaşırtan gelişmeler
Survivor'da kim elendi? Survivor 2020'de şaşırtan gelişmeler Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Survivor dün akşam 10. bölümüyle ekrana geldi. Hem yarışmacıların hem de izleyenlerin şoke olduğu bölümde Acun Ilıcalı'nın açıklamaları herkesi şaşırttı. Survivor 2020'de iki isim daha diskalifiye oldu. Peki hangi isimler, neden diskalifiye oldu? Survivor'da oynanan son dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2020'de son yaşananlar...
2.03.2020 Cadde
Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Pektaş Survivor'dan neden elendi?
Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında? Uğur Pektaş Survivor'dan neden elendi? Survivor 2020 Ünlüler takımı kadrosunda yer alan Uğur Pektaş talihsiz bir sakatlık yaşadı. Oynadığı ilk oyunun ardından yaşadığı diz sakatlığı nedeniyle sonrasındaki birçok yarışmada oynayamayan Uğur Pektaş, sakatlığınının sorulması üzerine geçtiğimiz günlerde hala üzerine basamadığını ifade etmişti. Peki Survivor Ünlüler takımı kadrosunda yer alan Uğur Pektaş kimdir?
19.02.2020 Gündem
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu
Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu Survivor All Star'da ilk eleme adayı Merve Aydın, ikinci eleme adayı Özgür Tetik, üçüncü eleme adayı Nagihan Karadere, dördüncü ve son eleme adayı Hilmi Cem İntepe olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...
21.05.2024 Cadde
Edirnekapı'da yatan Çinlinin sırrı! Hiç pes etmedi, Türkiye'de bir ilki başardı
Edirnekapı'da yatan Çinlinin sırrı! Hiç pes etmedi, Türkiye'de bir ilki başardı Çin'in Sichuan kentinde Müslüman bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Çin'de başladığı eğitim hayatına İstanbul'da devam etti. Türkiye'de birçok kişiye Çince'yi öğreten ilk isim olmakla beraber Türkiye'ye Çin mutfağını da getiren ilk kişi oldu. İşte hiç pes etmeyen Celaleddin Wang'ın Pekin'den Edirnekapı'ya uzanan hikâyesi.
20.05.2024 Yaşam
Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı
Survivor All Star'da Acun Ilıcalı, Nagihan'ı diskalifiye etmek istedi! Ortalık karıştı Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununda fark geldi. Acun Ilıcalı, sakatlığından ötürü yarışamayacak olan Nagihan'ın adaya veda edeceğini açıkladı. Nagihan itiraz ederek düelloya çıkmak istediğini söyledi. İkilinin yaptığı konuşma sonrası Acun Ilıcalı karar verdi. 3 ve 4. eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...
20.05.2024 Cadde
SURVİVOR 2024 OGEDAY GİRİŞKEN sakatlandı mı, diskalifiye olacak mı? Survivor All Star Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl?
SURVİVOR 2024 OGEDAY GİRİŞKEN sakatlandı mı, diskalifiye olacak mı? Survivor All Star Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl? Survivor 2024 All Star'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmacılar kıyasıya mücadelesini sürdürürken bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde Ogeday Girişken yerde acı içerisinde kıvranıyor. Ogeday'ın acı çektiği anlar sakatlığının ciddi olabileceğini gösteriyor. Peki Survivor Ogeday Girişken kimdir, sakatlandı mı? Yarışmaya devam edebilecek mi?
14.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yunus Emre'ye benzeri görülmemiş ceza
Survivor All Star'da ilk eleme adayı belli oldu! Yunus Emre'ye benzeri görülmemiş ceza Survivor'da son düelloda adaya veda eden yarışmacı Hakan Hatipoğlu olmuştu. İlk dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Oyun alanında sinirler gerildi, Yunus Emre ile Ogeday Girişken yumruk yumruğa kavga etti. Yarışmacıların ve yapım ekibinin müdahale etmesiyle ikili çok zor zapt edilerek, oyun alanından uzaklaştırıldı.Konseyde Acun Ilıcalı, Yunus Emre'nin cezasını açıkladı. İlk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...
14.04.2024 Cadde
Survivor'da Hakan Hatipoğlu adaya veda etti! Düello öncesi tartışma çıktı
Survivor'da Hakan Hatipoğlu adaya veda etti! Düello öncesi tartışma çıktı Survivor All Star'da ilk eleme adayı Yaman Keleş, ikinci eleme adayı Hakan Hatipoğlu, üçüncü eleme adayı Yasin Obuz, dördüncü ve son eleme adayı Sercan Yıldırım olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Heyecan dolu yarışmanın yeni bölüm fragmanı yayınladı. Ogeday ve Yunus Emre'nin çok agresif bir şekilde birbirlerine saldırdıkları görüldü. İşte detaylar...
13.04.2024 Cadde
Acun Ilıcalı ve Ogeday Girişken arasında olay diyalog! 'Sezonun en hayal kırıklığı günü'
Acun Ilıcalı ve Ogeday Girişken arasında olay diyalog! 'Sezonun en hayal kırıklığı günü' 'Survivor All Star 2024' yarışmacısı Ogeday Girişken, yüzde 72,57'lük galibiyet yüzdesi ile genel başarı sıralamasında ikinci, erkekler arasında ise zirvede bulunuyor. Hırslı yapısı ve zaman zaman yaşadığı tartışmalarla çok konuşulan eski şampiyon, bir kez daha parkur peformansı dışında bir olayla gündemde. Fenomen yarışmanın yeni bölüm fragmanında, Acun Ilıcalı'nın sert sözleri dikkat çekti.
8.04.2024 Cadde
Acun Ilıcalı Yunus Emre'ye ateş püskürdü! Eşi sosyal medyadan isyan etti
Acun Ilıcalı Yunus Emre'ye ateş püskürdü! Eşi sosyal medyadan isyan etti Survivor 2024 All Star'da dün akşam ekrana gelen bölümde haftanın 3'üncü dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı anlarda Seda ve Yunus Emre arasında gerilim çıktı. Acun Ilıcalı ise konseyde adeta çılgına döndü ve Yunus Emre'ye ateş püskürdü. Sevilen yarışmacının eşi bu sefer isyan etti.
3.04.2024 Cadde
SURVİVOR ALL STAR YUNUS EMRE diskalifiye olacak mı? Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Acun Ilıcalı'dan çok sert ifadeler...
SURVİVOR ALL STAR YUNUS EMRE diskalifiye olacak mı? Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Acun Ilıcalı'dan çok sert ifadeler... Survivor 2024 All Star'da bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümde haftanın 3'üncü dokunulmazlık mücadelesi oynanacak. Kıran kırana bir mücadelenin yaşanacağı dokunulmazlık mücadelesinde yaşanan gerilim konseye taşınacak. Seda ve Yunus Emre arasında yaşananlar sonrasında Acun Ilıcalı konseyde adeta çılgına dönecek. Peki Survivor Yunus Emre diskalifiye olacak mı, ne zaman?
2.04.2024 Bilgi Rehberi
Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Düello benim yuvam'
Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu! 'Düello benim yuvam' Survivor All Star'da sakatlıkları nedeniyle diskalifiye olan Yağmur Banda ve Gizem Memiç takım arkadaşlarıyla vedalaşmak için adaya geldi. İki takımda da duygu dolu anlar yaşandı. Yaman sürekli olumsuz eleştiriler yapan takımına sistem etti. İkinci eleme adayı belli oldu. Dikkat çeken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...
2.04.2024 Cadde
Survivor Yağmur'a ne oldu, sakatlandı mı? Survivor Yağmur Banda diskalifiye mi oldu, elendi mi?
Survivor Yağmur'a ne oldu, sakatlandı mı? Survivor Yağmur Banda diskalifiye mi oldu, elendi mi? Survivor Yağmur Banda, All Star'da mavi takımda mücadele eden isimlerdendi. Banda, çıktığı bir oyun parkurunda sakatlanmıştı. Survivor Yağmur'un son durumu hakında Acun Ilıcalı'dan açıklama geldi. Peki, Yağmur Banda diskalifiye mi oldu?
1.04.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Survivor Diskalifiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.