Tehdit

Tehdit

Son dakika tehdit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tehdit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tehdit haber sayfamızda...

Tehdit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 63.770 tehdit haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! "Bu yaz çember tamamlanacak" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
MHP lideri Bahçeli'den Gazze çağrısı! 'Bıçak kemiğe dayandı'
MHP lideri Bahçeli'den Gazze çağrısı! 'Bıçak kemiğe dayandı' İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Bahçeli yaptığı açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımızın diyalog çabaları ve diplomatik temasları çok değerlidir. Sonuca ulaşması samimi dileğimizdir. Ancak gerekirse Türkiye her ihtimali masaya koyup restini çekmeli, bunun da siyasi eylemini planlayıp fedakarlık ve kahramanlık içinde icra etmelidir. Bıçak kemiğe dayanmıştır." dedi.
4.03.2024 Gündem
Milli Savunma Bakanı Güler, birlik komutanları ile toplantı yaptı
Milli Savunma Bakanı Güler, birlik komutanları ile toplantı yaptı Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, yurt içi ve sınır ötesindeki birlik komutanları ile video konferans toplantısı yaptı. Bakan Güler, komutanlarından bilgi alarak yeni talimatlar verdi.
4.03.2024 Gündem
Gazze'de acı tablo: Bir milyon Filistinli bulaşıcı hastalıklara karşı savaş veriyor
Gazze'de acı tablo: Bir milyon Filistinli bulaşıcı hastalıklara karşı savaş veriyor İsrail’in saldırılarının devam ettiği Gazze Şeridi’nde 1 milyon Filistinli bulaşıcı hastalıklarla mücadele ederken, çocuk ve bebekler arasında yetersiz beslenmenin artması ciddi tehdit oluşturuyor.
4.03.2024 Dünya
Kasiyerle tartıştı, polisleri tehdit etti: Hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm
Kasiyerle tartıştı, polisleri tehdit etti: Hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm Zonguldak’ta babası ile bir markette görevli kasiyer arasındaki tartışmaya dahil olan müdür yardımcısı “Başımıza ne geldiyse bu kapalılardan geldi” diye bağırmaya başladı. Onur D. polis ekiplerine “Kimi aldığınıza dikkat edin, hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm” dedi.
4.03.2024 Haberler
Maltepe'de akran zorbalığı kamerada
Maltepe'de akran zorbalığı kamerada Maltepe’de liseli 2 gencin kavga ettiği ve birinin silah çektiği görüntüler üzerine harekete geçen polis ekipleri, şahısların ifadesini aldı.
4.03.2024 Haberler
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın karşısında Millet İttifakı'ndan çok daha güçlü durumda olan Türkiye İttifakı olduğunu söyledi. Özel, "Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevi, Sünni ayırmayan Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğin garantisidir" dedi.
4.03.2024 Gündem
Maltepe'de akran zorbalığı kamerada!
Maltepe'de akran zorbalığı kamerada! Maltepe’de liseli 2 gencin kavga ettiği ve birinin silah çektiği görüntüler üzerine harekete geçen polis ekipleri, şahısların ifadesini aldı.
4.03.2024 Gündem
Okulun tek öğrencisinin hem öğretmeni hem arkadaşı: Aile gibi olduk
Okulun tek öğrencisinin hem öğretmeni hem arkadaşı: Aile gibi olduk Batman’ın Sason ilçesindeki 1 derslikli Kaşyayla Gidornik İlkokulu’nda, sadece 3'üncü sınıf öğrencisi İsmail Bozkurt (8) eğitim görüyor. 30 nüfuslu mezra, ilçeye 2 saat uzaklıkta olduğu için okulun lojmanında kalan ücretli öğretmen Pınar Aktaş (28), sabahları okulun sobasını yakıp işe başladığını belirterek, "İsmail geldikten sonra dersimizi işliyoruz. Tek öğrenciye eğitim vermek farklı bir duygu" dedi.
4.03.2024 Eğitim
Kasiyerle tartıştı, polisleri tehdit etti: Hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm
Kasiyerle tartıştı, polisleri tehdit etti: Hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm Zonguldak’ta babası ile bir markette görevli kasiyer arasındaki tartışmaya dahil olan müdür yardımcısı “Başımıza ne geldiyse bu kapalılardan geldi” diye bağırmaya başladı. Onur D. polis ekiplerine “Kimi aldığınıza dikkat edin, hepinizi Hakkari’ye sürdürürüm” dedi.
4.03.2024 Gündem
İsveç'ten skandal itiraf! A'dan Z'ye terör örgütü PKK'nın para trafiği
İsveç'ten skandal itiraf! A'dan Z'ye terör örgütü PKK'nın para trafiği İsveç polis teşkilatı, PKK sempatizanlarının ülkede nasıl yapılandığını ve İsveç'te toplanan paraların hangi yollarla finanse edildiğini dünyaya duyurdu.
4.03.2024 Dünya
Haiti'de 'Barbekü' ayaklanması: 4 bin mahkum firar etti, hapishaneler boşaldı!
Haiti'de 'Barbekü' ayaklanması: 4 bin mahkum firar etti, hapishaneler boşaldı! 'Barbekü' lakaplı suç örgütü liderinin Başbakan'ı devirme çağrısı ülkedeki şiddet olaylarını görülmemiş bir boyuta taşıdı. Başkentte ağır silahlı çatışmalar yaşanıyor.
4.03.2024 Dünya
Suç örgütlerine 'Mahzen-3' operasyonu! 55 kişi yakalandı
Suç örgütlerine 'Mahzen-3' operasyonu! 55 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Murat Özdemir ve Cengiz Arslan’ın yaptığı 2 ayrı suç örgütünün çökertildiğini duyurdu. Yerlikaya, düzenlenen 'Mahzen-3' operasyonlarının detaylarını da paylaştı.
4.03.2024 Haberler
Suç örgütlerine 'Mahzen-3' operasyonu! 55 kişi yakalandı
Suç örgütlerine 'Mahzen-3' operasyonu! 55 kişi yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Murat Özdemir ve Cengiz Arslan’ın yaptığı 2 ayrı suç örgütünün çökertildiğini duyurdu. Yerlikaya, düzenlenen 'Mahzen-3' operasyonlarının detaylarını da paylaştı.
4.03.2024 Gündem
‘Mağdurun yanında kapı gibi duracağız’
‘Mağdurun yanında kapı gibi duracağız’ Tekirdağ’da partisinin aday tanıtımında konuşan CHP lideri Özel, Çorlu Tren faciası davasının yargılama sürecine tepki gösterdi “Mağdurun yanında kapı gibi durmaya devam edeceğiz” dedi. Özel, konuşmasında iktidarı da sert bir dille eleştirdi...
4.03.2024 Gündem
‘52 yıllık işim beni bile kandırırlar’
‘52 yıllık işim beni bile kandırırlar’ Zeytinyağı, tereyağı, bal derken şimdi de peynir, sucuk, sirkede sahtecilik yapıldı. Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birlik Başkanı Ziya Şahin ‘52 yıldır işin içindeyim beni bile kandırırlar’ diye uyarıyor.
4.03.2024 Gündem
Beşiktaş'ta Feyyaz Uçar'dan Galatasaray'a sert tepki!
Beşiktaş'ta Feyyaz Uçar'dan Galatasaray'a sert tepki! Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Feyyaz Uçar, Galatasaray'a 1-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.
3.03.2024 Beşiktaş
Özgür Özel: CHP'nin aday belirleme süreçlerinde kadın adayların ve gençlerin olmasını istedik
Özgür Özel: CHP'nin aday belirleme süreçlerinde kadın adayların ve gençlerin olmasını istedik CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Candan Yüceer'in 'Proje Tanıtım Toplantısı'na katıldı. Kentte bir otelde düzenlenen programda konuşan Özel, 2011 yılından beri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde olduğunu, yaklaşık 8,5 - 9 yılının da grup başkanvekili olarak geçtiğini belirtti.
3.03.2024 Gündem
Önemli isimler Antalya Diplomasi Forumu’ndaki oturumda buluştu
Önemli isimler Antalya Diplomasi Forumu’ndaki oturumda buluştu Antalya Diplomasi Forumu kapsamında ‘Uluslararası Ticaret, Bağlantısallık ve Karşılıklı Bağımlılık’ başlıklı oturum düzenlendi.
3.03.2024 Ekonomi
Depremzede kadınlar şiddetle de sarsıldı
Depremzede kadınlar şiddetle de sarsıldı Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı, 2023 faaliyet raporunu açıkladı.
3.03.2024 Gündem
Sen de mi James Bond
Sen de mi James Bond Bir bilim insanı, James Bond film serisinin foyalarını ortaya döktü. Uzman, Bond’un bazı ünlü sahnelerinin “palavra” olduğunu belirledi.
3.03.2024 Dünya
Yargı 85. Bölüm 2. Fragmanı
Yargı 85. Bölüm 2. Fragmanı Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı 'Yargı' dizisi, 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek, bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.
2.03.2024 Televizyon
'Yargı'da sular durulmuyor! Defterde Ceylin'in geçmişiyle alakalı ne var?
'Yargı'da sular durulmuyor! Defterde Ceylin'in geçmişiyle alakalı ne var? Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı 'Yargı' dizisi, 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek, bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.
2.03.2024 Cadde
'Türkiye'de bulanı görmedim daha' dedi! Beraat ettiği davadan müebbet hapse çarptırıldı
'Türkiye'de bulanı görmedim daha' dedi! Beraat ettiği davadan müebbet hapse çarptırıldı Kütahya'nın Emet ilçesinde 4 yıl önce kaybolan İrem Gül’ü (19) evinde öldürdüğü suçlamasıyla yargılanıp beraat eden eski erkek arkadaşı Murat Önver (38), karara itiraz süreci devam ederken başka suçtan gözaltına alındı. Polislere, "Ben sakinim, çok sakinim, sakin kalmadığım zaman adam öldürüyorum. Öldürüyorum, gömüyorum kimse bulamıyor" dedi. Yeniden yapılan yargılamada sanık Önver, cesedi bulunamayan İrem Gül’ü öldürmekten müebbet hapis cezasına çarptırılıp, tutuklandı.
2.03.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Tehdit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.