Whatsapp Beta

Whatsapp Beta

Son dakika whatsapp beta haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan whatsapp beta gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan whatsapp beta haber sayfamızda...

Whatsapp Beta

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 132 whatsapp beta haberi bulunmuştur.
Android’in ardından yeni WhatsApp tasarımı iOS için geliyor
Android’in ardından yeni WhatsApp tasarımı iOS için geliyor WhatsApp pek çok yeniliği içinde barındırsa da her yeniliği Android ve iOS tarafına hemen vermiyor. Bazen sırayla bazense de tek bir işletim sistemi için verdiği özelliklerle karşımıza çıkan WhatsApp, yeni renkleri ve tasarım değişikliğini Android’in ardından iOS’a da getiriyor.
2.10.2021Teknoloji
WhatsApp bir süredir gelmesi beklenen özelliğini Türkiye’de kullanıma açtı
WhatsApp bir süredir gelmesi beklenen özelliğini Türkiye’de kullanıma açtıWhatsApp'ın çoklu cihaz desteğinin geleceği duyurulduğu andan itibaren kullanıcılar bu özelliğin ne zaman geleceğini merakla bekliyordu. Beta testleri kapsamındra Türkiye’deki kullanıcılarına bu özelliği sunan WhatsApp, dikkat çekmeyi başardı.
15.09.2021Teknoloji
Whatsapp’ın yeni sürümünde beklenen özellik, sohbet yedekleri parola ile korunacak
Whatsapp’ın yeni sürümünde beklenen özellik, sohbet yedekleri parola ile korunacakWhatsapp yazılım geliştiricilerinin çıkartmış olduğu yeni 2.20.66 Beta apk sürümü büyük bir yazılım güncellemesiyle geliyor. Peki, bu özellik ne? Whatsapp’ın yeni güncellemesi kullanıcılara ne gibi özellikler sağlayacak ? Whatsapp sohbet yedekleri nerede saklanacak?
3.03.2020Sosyalmedya
WhatsApp Beta güncellemesiyle emojiler yeniden tasarlandı
WhatsApp Beta güncellemesiyle emojiler yeniden tasarlandıWhatsApp, beta kullanıcıları için v2.18.384 sürümünü yayınlayarak 357 emojiyi yeniden tasarladı. Güncellenen emojiler, WhatsApp beta kullanıcılarının erişimine açıldı.
17.12.2018Teknoloji
WhatsApp'tan can sıkıcı güncelleme! Reklam gösterecek
WhatsApp'tan can sıkıcı güncelleme! Reklam gösterecekWhatsApp şimdiye kadarki en can sıkıcı güncellemeyi hazırlıyor. İddialara göre WhatsApp durum güncellemelerinde reklam göstermeye başlayacak.
28.11.2018Teknoloji
WhatsApp, grup görüşmeleri oluşturmayı hızlandırıyor
WhatsApp, grup görüşmeleri oluşturmayı hızlandırıyoriOS için WhatsApp beta 2.18.110.17 sürümüyle şirket, grup sohbetlerine bir arama butonu ekliyor. Kullanıcılar, önlerine çıkan listeden maksimum üç kişiyi seçerek sesli ya da görüntülü görüşme başlatabiliyor.
26.11.2018Teknoloji
Android için WhatsApp'a Özel Yanıtlama özelliği geldi
Android için WhatsApp'a Özel Yanıtlama özelliği geldiWhatsApp, Grup sohbetleri için oldukça yararlı bir özelliği kullanıma sunuyor. WhatsApp, grup sohbetlerine gelen bir mesajı gruptan bağımsız olarak göndericisine yanıtlamayı sağlayan Özel Yanıtlama özelliğini Android beta kullanıcıları için kullanıma sundu.
5.11.2018Teknoloji
WhatsApp, beklenen özelliğine kavuştu
WhatsApp, beklenen özelliğine kavuştuAndroid mobil işletim sistemi için aktif edilen WhatsApp özelliği sayesinde sohbetten çıkmadan küçük bir pencere üzerinden video izlenebiliyor.
4.10.2018Android
WhatsApp'a 'susturma ya da sessize al' özelliği geldi
WhatsApp'a 'susturma ya da sessize al' özelliği geldiWhatsApp beta 2.18.216 ile Android'e sessiz al özelliği getiriliyor. WhatsApp'a gelen sessize al özelliğiyle herhangi bir sohbetten 50’nin üzerinde bildirim aldığınızda sohbeti bildirim menüsü üzerinden sessize alabileceksiniz.
18.07.2018Teknoloji
WhatsApp'a çıkartmalar yakında geliyor? Önizleme Android beta sürümünde göründü
WhatsApp'a çıkartmalar yakında geliyor? Önizleme Android beta sürümünde göründüLine, WeChat, Skype, Facebook Messenger ve Allo gibi birçok mesajlaşma platformu kendi etiketlerini sunuyor. Ama WhatsApp'ın böyle bir etiketi yok, en azından henüz değil. Twitter'da WABetainfo'ya göre, WhatsApp Beta sürümü 2.18.218 gelen etiket özelliğinin bir önizlemesini sunuyor.
17.07.2018Teknoloji
WhatsApp bildirimlerine 'Okundu Olarak İşaretle' özelliği geliyor
WhatsApp bildirimlerine 'Okundu Olarak İşaretle' özelliği geliyorWhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla Android beta uygulamasını güncelledi. WhatsApp, uygulamaya 'Okundu Olarak İşaretle' özelliği getirdi. Bundan böyle bildirim menüsünde okuduğumuz mesajlar için de karşı tarafa "mavi tik" gidecek.
13.07.2018Teknoloji
Android için WhatsApp'a yeni özellik: Bir kişi veya grubun medyalarını galeriden gizleyebilirsiniz
Android için WhatsApp'a yeni özellik: Bir kişi veya grubun medyalarını galeriden gizleyebilirsinizAndroid için WhatsApp, genişletilmiş medya görünürlüğü özelliği aldı. Herhangi bir spesifik içeriğin görünürlüğü ayarlayabileceksiniz. Şöyle ki kullanıcılar, WhatsApp'ta tüm medya dosyalarını galeriden gizleyebiliyorlar. Yeni gelen özellik sayesinde belirli bir kişi ya da gruptan gelen medyaları gizleyebileceksiniz.
26.06.2018Teknoloji
WhatsApp, Android için ses kaydı kilitleme özelliğini sundu
WhatsApp, Android için ses kaydı kilitleme özelliğini sunduWhatsApp, sesli mesaj kilitleme özelliğini Google Play Test Programı ile beta kullanıcılarına sundu. Bu, daha önce iPhone için WhatsApp'a eklenmişti ve kullanıcıların kayıt düğmesine uzun süre basılı tutmadan uzun sesli mesajları rahatça kaydetmelerini sağlamıştı. Ayrıca, WhatsApp'ın, alıcıya gönderilmeden önce sesli mesajları yürütmek için bir seçenek eklemek için çalıştığı da bildirildi.
6.04.2018Teknoloji
WhatsApp, çıkartma mağazasına yeni çıkartma paketleri ekledi
WhatsApp, çıkartma mağazasına yeni çıkartma paketleri eklediWhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi ve 2.18.75 sürümüne ulaştı. Güncellemeyle WhatsApp çıkartma mağazasına yeni çıkartma paketleri eklendi.
9.03.2018Teknoloji
WhatsApp'ta büyük değişikliğe gidiliyor! İsteğinize göre değiştirebileceksiniz
WhatsApp'ta büyük değişikliğe gidiliyor! İsteğinize göre değiştirebileceksinizWhatsApp'ın beta sürümüne uyarlanabilir ikonlar özelliği geldi. Bundan böyle WhatsApp logosunu isterseniz elle değiştirebileceksiniz.
7.03.2018Teknoloji
WhatsApp'tan Android kullanıcılarına özel iki yeni özellik
WhatsApp'tan Android kullanıcılarına özel iki yeni özellikWhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığı ile beta kullanıcılarına iki yeni güncelleme yayınladı. 2.18.70 ve 2.18.71 sürüm numarasına sahip güncellemelerle WhatsApp, hangi özellikleri bünyesine ekledi?
5.03.2018Teknoloji
WhatsApp'ta tüm veriler tek bir tıkla indirilebilecek
WhatsApp'ta tüm veriler tek bir tıkla indirilebilecekWhatsApp 2.18.50 Beta güncellemesi bazı heyecan verici yeni özellikler ve küçük hata düzeltmeleri ile birlikte geliyor. WhatsApp bunların da dışında kullanıcıların uygulamanın üzerinde topladığı verileri görüntülemesine ve indirmesine olanak tanıyan özelliği yeni bete sürümüne eklemeye hazırlanıyor.
22.02.2018Teknoloji
WhatsApp gruplarında görüntülü ve sesli konuşma devri başlıyor
WhatsApp gruplarında görüntülü ve sesli konuşma devri başlıyorDünya'nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp bir devrime daha imza atarak, görüntülü ve sesli konuşmayı gruplar içinde kullanılabilir hale getirecek.
9.02.2018Teknoloji
WhatsApp, kısa süre sonra grup görüntülü arama özelliğini destekleyebilir
WhatsApp, kısa süre sonra grup görüntülü arama özelliğini destekleyebilirWhatsApp, kullanıcılarına yakında görüntülü grup sohbeti özelliği sunabilir. Whatsapp, bu özelliği ilk olarak Android ardından iOS kullanıcıları için test edecek.
7.02.2018Teknoloji
WhatsApp v2.18 beta, Android 8.0 Oreo'ya iki yeni özellik getiriyor
WhatsApp v2.18 beta, Android 8.0 Oreo'ya iki yeni özellik getiriyorWhatsApp'ın Android 8.0 Oreo cihazlarında çalışan Android uygulaması için yeni bildirim kanallarını test ettiği bildirildi. Bildirim Sesleri veya Message Notifications adlı özellik, Android Oreo 8.0 için çıkartılan WhatsApp v2.18 beta ile kullanıma sundu.
22.01.2018Teknoloji
WhatsApp Web güncellendi! Peki yeni neler var?
WhatsApp Web güncellendi! Peki yeni neler var?WhatsApp, web uygulamasını sürüm 0.2.7304'e güncelledi. Güncelleme iki önemli değişiklik getiriyor. Peki bu değişiklikler neler?
5.12.2017Teknoloji
WhatsApp'a gelen güncellemeyle grup yöneticilerinin yetkileri artıyor
WhatsApp'a gelen güncellemeyle grup yöneticilerinin yetkileri artıyorWhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığı ile WhatsApp beta sürümüne katılan kullanıcılara yeni bir güncelleme yayınladı. Böylece kısa süre önce iOS beta sürümü için yayınlanan 'kısıtlı grup' özelliği Android betaya da geldi.
1.12.2017Teknoloji
WhatsApp'ın mesaj silme özelliği Türkiye'de kullanıma sunuldu
WhatsApp'ın mesaj silme özelliği Türkiye'de kullanıma sunulduWhatsApp kullanıcıları artık yanlışlıkla ya da emin olmayarak attıkları mesajlardan artık kurtulabilecek. WhatsApp üzerinden gönderilen mesajlar artık yalnızca göndericinin değil gönderilen kişinin telefonundan da silinebiliyor. Bir süredir WhatsApp Beta sürümünde aktif olan mesaj silme özelliği Türkiye'deki kullanıcılar için de yayınlandı. Gönderilen WhatsApp mesajı nasıl iptal edilir? WhatsApp mesaj nasıl silinir?
31.10.2017Teknoloji
Sadece 7 dakikanız var! Bundan böyle WhatsApp'tan yanlışlıkla...
Sadece 7 dakikanız var! Bundan böyle WhatsApp'tan yanlışlıkla...WhatsApp kullanıcıları artık yanlışlıkla ya da emin olmayarak attıkları mesajlardan artık kurtulabilecek. WhatsApp üzerinden gönderilen mesajlar artık yalnızca göndericinin değil gönderilen kişinin telefonundan da silinebiliyor. Bir süredir WhatsApp Beta sürümünde aktif olan mesaj silme özelliği genel kullanıcıya açıldı. Gönderilen WhatsApp mesajı nasıl iptal edilir? WhatsApp mesaj nasıl silinir?
27.10.2017Teknoloji
WhatsApp'a üç yeni özellik daha geliyor
WhatsApp'a üç yeni özellik daha geliyorWhatsApp'ın Android Beta versiyonu güncellendi. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni güncellemelerle WhatsApp'a konferans arama, dinamik çıkartma ve kelime ile emoji arama özellikleri gelecek.
17.10.2017Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

WhatsAppAndroidWhatsApp betaandroid betaiOS

Whatsapp Beta ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.