Yeni Yıl Kararları

Yeni Yıl Kararları

Son dakika yeni yıl kararları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni yıl kararları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni yıl kararları haber sayfamızda...

Yeni Yıl Kararları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.669 yeni yıl kararları haberi bulunmuştur.
Yeni yıla girerken geçmişin yükünden arınmak
Yeni yıla girerken geçmişin yükünden arınmak2022 yılına az bir süre kala kişiler hedeflerini güncellemeye, yeni listeler oluşturmaya başladılar. Küresel salgın buna bağlı olarak değişen iş yaşamları, sosyal hayat rutinleri sebepleriyle hem 2021 hem de daha önceki yıllardan çeşitli birikmiş olumsuzluklar kişilerin üzerinde yük oluşturuyor. Yeni yıla girerken geçmişin yüklerinden arınmak için Kişisel Gelişim Dersleri ve Enerji Eğitmeni Sevgi Keleş önerilerde bulundu.
24.11.2021Yaşam
“2022 hedefimiz kendimizi tanımak olmalı”
“2022 hedefimiz kendimizi tanımak olmalı”“Kendimize vereceğimiz en güzel hediye kendimizi bilmektir.” diyen Yaşam Koçu Cangül Soydemir, psikosentez metodu hakkında bilgi verdi; zorlayıcı duygu ve durumlarla baş etmenin ve ruh sağlığımızı korumanın yollarını paylaştı; daha iyi bir yaşam için 2022 hedeflerimizin ne olması gerektiği konusunda ipuçları verdi.
24.11.2021Yaşam
Psikoloji ve yeme bozuklukları arasında nasıl bir ilişki var? İyi hissetmek için nasıl beslenmeliyiz?
Psikoloji ve yeme bozuklukları arasında nasıl bir ilişki var? İyi hissetmek için nasıl beslenmeliyiz?Pandemi dönemiyle hayatımıza yerleşen duygusal yeme bozuklukları, psikoloji ve yeme bozuklukları arasındaki ilişki, mutluluğu tetikleyen beslenme alışkanlıkları, vitamin takviyeleri, yeni yıl kararları ve çok daha fazlasını Psikolog G. Tansu Ocak ve Diyetisyen Ecem Ocak ile konuştuk.
Yeni yılda evinize mutluluk ve bereket getirecek, hayatınızı değiştirecek ritüeller
Yeni yılda evinize mutluluk ve bereket getirecek, hayatınızı değiştirecek ritüellerYepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken yeni yıl öncesi evimizi ve ruhumuzu arındırmanın yollarını, yılbaşı gecesi ritüellerini, yeni yıl kararları ve niyetlerini Dengeli Yaşam Rehberi ve Yazar / Access The Bars Uygulayıcı ve Eğitmeni / Reiki Master / Kozmik Enerji Terapi Uygulayıcı / Kahkaha Yogası Lideri Özlem Çetinkaya ile konuştuk.
27.11.2020Yılbaşı
Hayatınızı ve kendinizi yenilemenizi sağlayacak iOS uygulamaları
Hayatınızı ve kendinizi yenilemenizi sağlayacak iOS uygulamaları2020'nin ilk ayını bitirmek üzereyiz ve eğer hala yeni yıl kararlarınızla ilgili sommut bir adım atamadıysanız şimdi tam zamanı. Bu senenin en faydalı iOS uygulamalarına bir gözatmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
22.01.2020Teknoloji
2020'ye girerken kendinizi ve yaşam alanınızı arındırın!
2020'ye girerken kendinizi ve yaşam alanınızı arındırın!Yeni yıl; yeni umutlar, yeni hayaller ve gerçekleşmeyi bekleyen planlarla doludur. Peki, yeni yıla girerken kendinizi ve yaşam alanınızı arındırmaya ne dersiniz? Yaşam, İlişki ve Kariyer Koçu Evrim Balıkçı'dan 2020'ye daha huzurlu ve sağlıklı adım atmak isteyenler için birbirinden güzel tüyolar aldık.
17.12.2019Yaşam
Vücudunuz yeni yıla hazır mı?
Vücudunuz yeni yıla hazır mı?Hilton İstanbul Bomonti'nin World Luxury Spa Awards ödüllü eforea SPA’sı ile Türkiye’de ‘Online Diyet’ sistemini ilk kez uygulayan Diyet ve Beslenme Uzmanı Ferin Batman’ın işbirliğiyle düzenlenen “eforea SPA X Ferin Batman” sağlıklı söyleşi serilerinin ikincisi, 11 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti.
12.12.2019Yaşam
"Hayatımı değiştirmek istiyorum" diyenlere en iyi basit yeni yıl kararları
"Hayatımı değiştirmek istiyorum" diyenlere en iyi basit yeni yıl kararlarıYeni yıl birçok kişi için yeni heyecanlar ve yeni kararlar demek. Ancak yeni yıl kararları alırken genellikle gerçekleşmesi küçük ve zorlayıcı kararlar veririz. Bu doğrultuda mutsuz olabilir ve kendimizi yetersiz hissedebiliriz. Peki, hayatımızı değiştirecek en iyi ve en basit yeni yıl kararları nelerden oluşmalı?
11.12.2019Yaşam
2018'de daha sağlam adımlar atmanın yolları
2018'de daha sağlam adımlar atmanın yollarıYeni yıl, eğer doğru değerlendirebilirseniz yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve birçok değişim için bir fırsat olabilir. Bu kararlar için bir program çıkarmak en doğru karar. İşte yeni başlangıçları bir hayat biçimine getirmenin yolları:
21.12.2017Yaşam
Genetik zayıflama
Genetik zayıflamaGenetik bilimindeki gelişmeler, birkaç yıl içinde kişiye özel kilo koruma planları yapılmasına olanak verecek. Bütün diyetlerin pabucunu dama atacak olan “genetik zayıflama” dönemi başlayacak. Yeni yıl kararları arasında kilo vermek olanlara duyurulurGenetik bilimindeki gelişmeler, birkaç yıl içinde kişiye özel kilo koruma planları yapılmasına olanak verecek. Bütün diyetlerin pabucunu dama atacak olan “genetik zayıflama” dönemi başlayacak. Yeni yıl kararları arasında kilo vermek olanlara duyurulur
9.01.2016Pazar
Ünlülerin yeni yıl kararları
Ünlülerin yeni yıl kararları1 Ocak yaklaşıyor. Ünlülere sorduk: Bu yıldan neler bekliyorsunuz? 2015’te gerçekleştirmeyi düşündüğünüz şeyler neler? Yeni yıl için yeni kararlarınız var mı?
27.12.2014Pazar
MUTLULUK BiR TERCiHTiR
MUTLULUK BiR TERCiHTiRErkan Sarıyıldız: “Kendinizi daha iyi hissetmek için bol bol gülmeyi ihmal etmeyin. Mutluluk bir tercihtir unutmayın ve seçiminiz her zaman mutluluk olsun”
8.11.2014Cadde
e-kötülüklerden  kurtulma zamanı!
e-kötülüklerden kurtulma zamanı!Memleket karışık iken teknoloji yazısı yazmak büyük dert ama kendimi feda etmek durumundayım. En azından bu hafta ulu bir amaca hizmet ediyorum... Gözeneklerimizden gökkuşağı çıkartacak kadar bizi gereksiz mutluluklara sürükleyen yılbaşı hadisesi ve alınması muhtemel yeni yıl (2014) kararlarına ben de teknolojik destek vereceğim.
21.12.2013Ekonomi
Çalışanlar 2013'ten umutlu!
Çalışanlar 2013'ten umutlu!Dünyanın lider insan kaynakları danışmanlık şirketlerinden Randstad, ‘Global iş dünyası eğilimleri’ raporunun dördüncüsünü yayınlandı.
18.12.2012Kariyer
İstediğiniz hediye Giftbox'ta
İstediğiniz hediye Giftbox'taSevgilinize hediye almak zevkli olduğu kadar zor da bir iştir. Artık ‘bu parfümü beğenir mi, seçtiğim kıyafet üzerine tam olur mu, bu renk ayakkabı mı arıyordu?’ diye düşünmenize gerek kalmadı, birbirinden özel sayısız hediye tek bir kutuya girdi!
24.01.2012Makyaj
Şampanya sarhoş ediyor kahve ayılmaya yetmiyor
Şampanya sarhoş ediyor kahve ayılmaya yetmiyorUzmanlar yılbaşı akşamı Acil Servis’lere alkol zehirlenmesi nedeniyle getirilenlerin çok olduğuna dikkat çekerek alkol alımının abartılmamasını istiyor. İşte alkol alımıyla ilgili yanlış bilinenler, dikkat edilmesi gerekenler
30.12.2010Gündem
2011'e eski yılın yükleriyle girmeyin!
2011'e eski yılın yükleriyle girmeyin!İstediklerimiz, planladıklarımız, gerçekleştirdiklerimiz ve gerçekleştiremediklerimizle bir yıl daha sona eriyor.
30.12.2010Ruh Sağlığı
2008’e formda girin
2008’e formda girinYeni yılı mutlu ve aynı zamanda formda karşılamak istiyorsanız bu gece yapmanız gerekenler hakkında sıraladığım önerilere kulak verin
30.12.2007The Others
2008'i formda karşılayın
2008'i formda karşılayınYeni yılı mutlu ve aynı zamanda formda karşılamak istiyorsanız bu gece yapmanız gerekenler hakkında sıraladığım önerilere kulak verin
30.12.2007Cadde
Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki
Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepkiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katar ziyareti dönüşü gazetecilere açıklamalarda bulundu. CHP lider Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki konuşmasındaki el hareketine sert tepki gösterdi. Erdoğan, 'Bir taraftan “helalleşmek” diyeceksin, öbür taraftan milletin Meclis'inde bu edepsiz el kol hareketini yapabilme cüreti göstereceksin. Kim öğrettiyse buna bunları... Bu millet bu tür ahlaksızlara, böyle bir yolu “hadi yürü” demez. Ona başka türlü “yürü” der' ifadelerine yer verdi.
8.12.2021Haberler
Son dakika... Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki
Son dakika... Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki el hareketine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepkiCumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun Meclis'teki el hareketine 'Bu millet bu tür ahlaksızlara, böyle bir yolu “hadi yürü” demez. Ona başka türlü “yürü” der' sözleriyle tepki gösterdi. Kur manipülasyonuyla ilgili DDK'nın araştırma yaptığını belirten Erdoğan "Bu kur ataklarını da tersine çevireceğimize inanıyorum. Her zaman söylediğim gibi, inşallah bu da bizi teğet geçecektir." dedi. Stokçuluğa değinen Erdoğan "Hem ellerindekine el koyacağız hem de cezai müeyyideleri yüksek tutacağız. Kim olursa olsun, her alanda stokçuluk yapanın tepesindeyiz." ifadelerini kullandı.
8.12.2021Siyaset
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?
Saatlerin Anlamı 2021: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saatlerin anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatlerin anlamı 2021 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
8.12.2021Yaşam
Bu yılbaşında yasak olacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması...
Bu yılbaşında yasak olacak mı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması...2021 yılında artık sona yaklaşıldı. Yeni yıl için şimdiden planlarını hazırlayan vatandaşlar 2022 Yılbaşı gecesinde sokağa çıkma yasağı olacak mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Omicron varyantının ortaya çıkması ile birlikte birçok Avrupa ülkesinde ek tedbir kararları alınırken ülkemizde son durum merak ediliyor. Peki Yılbaşında sokağa çıkma yasağı olacak mı?
6.12.2021Gündem
SMA taraması nedir, zorunlu mu, nasıl yapılır? SMA hastalığı genetik mi, ilacı ücretli mi?
SMA taraması nedir, zorunlu mu, nasıl yapılır? SMA hastalığı genetik mi, ilacı ücretli mi? Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastalığı temelde kas hastalığı olarak biliniyor. 4 farklı türü bulunan SMA genellikle çocuklarda görülüyor. Tedavisinin bulunmadığı bilinen SMA hastalığının ilacı ise araştırılıyor. Peki, SMA hastalığı nedir, genetik mi?
2.12.2021Gündem
Seyahat yasakları Omicron'u durdurabilir mi? DSÖ açıkladı!
Seyahat yasakları Omicron'u durdurabilir mi? DSÖ açıkladı!Yeni koronavirüs varyantı Omicron'un ortaya çıktığı ilk ülke olan Güney Afrika'nın Cumhurbaşkanı Cyril Ramaphosa, ülkesine konulan seyahat yasaklamalarını sert bir şekilde eleştirdi ve bunların aslında gereksiz adımlar olduğunu söyledi.
2.12.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Yeni Yıl Kararları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.