Geri Dön
BulmacalarGörkem Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Görkem Yanıtları

Görkem Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Görkem Yanıtları

Bulmacalarda genellikle eş anlamlısı fazla olan kelimeler sorulmaktadır. Görkem kelimesi de birden fazla eş anlama sahip bir kelimedir. Görkem kelimesi bu nedenden dolayı bulmacalarda sıklıkla sorulmaktadır. Görkem bulmacasının cevabı nedir? Görkem bulmacasının kaç farklı cevabı vardır? Görkem bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için görkem bulmacasının bütün cevaplarını detayları ile derledik.

Görkem Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada Görkem Yanıtları

Görkem bulmacasının yedi farklı cevabı bulunmaktadır.

Beş Harfli Cevaplar

Görkem bulmacasının beş harfli tek bir cevabı bulunmaktadır. Görkem bulmacasının beş harfli cevabı şaşaa kelimesidir.

Altı Harfli Cevaplar 

Görkem bulmacasının iki adet altı harfli cevabı bulunmaktadır. Görkem bulmacasının altı harfli ilk cevabı heybet kelimesidir. Görkem bulmacasının ikinci altı harfli cevabı haşmet kelimesidir.

Yedi Harfli Cevaplar

Görkem bulmacasının dört adet yedi harfli cevabı bulunmaktadır. Görkem bulmacasının yedi harfli ilk cevabı şatafat kelimesidir. Görkem bulmacasının ikinci yedi harfli cevabı ihtişam kelimesidir. Görkem bulmacasının üçüncü yedi harfli cevabı debdebe kelimesidir. Görkem bulmacasının son cevabı tantana kelimesidir. Görkem bulmacasının dört adet yedi harfli cevabı bulunduğundan doğru cevap için bulmacanın bütününe bakılmaktadır. Bulmacanın bütününe uyan cevap yazılmazsa diğer soruların yanlış cevaplanmasına neden olarak bulmacanın kitlenmesine sebep olunabilmektedir.