Geri Dön
DünyaGoogle’ın kurucusu salgında adaya kaçtı

Google’ın kurucusu salgında adaya kaçtı

ABD merkezli Google’un kurucu ortağı ve dünyanın en zengin 8’inci kişisi olan Larry Page’in (48) koronavirüs salgını nedeniyle bir yıldan uzun süredir Fiji’deki bir adaya kapandığı ortaya çıktı.

Google’ın kurucusu salgında adaya kaçtı

DIŞ HABERLER  - 112 milyar dolarlık serveti olan Page’in, koronavirüs salgını sırasında çoğunlukla başta Tavarua adası olmak üzere Fiji’de aylar geçirdiği belirtildi. Milyarderin, Pasifik Okyanusu’ndaki Fiji’nin Mamanuca takımadalarından birini satın aldığı da iddia edildi. Birkaç yıldır “münzevi” bir hayat yaşadığı bilinen Page, 19 Haziran’da Fiji koronavirüsün ikinci dalgasıyla mücadele ederken ülkeye özel jetiyle tıbbi malzeme de bağışladı.

Denizli'de alkollü genç otomobilleri taşa tuttuDenizli'nin Merkezefendi ilçesinde, aşırı alkollü olduğu öne sürülen Melih Ç. (23), yoldan geçen araçları taş atarak trafiği tehlikeye düşürdü. 4 araç atılan taşlardan zarar görürken, vatandaşlar tarafından yakalanan Melih Ç., polise teslim edildi. Melih Ç.'nin yoldan geçen araçlara taş attığı anlar ise güvenlik kamerasına da yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner