Geri Dön

Yatırım hamlesi

Yatay mimari ve bahçeli ev talebini karşılamak için İzmir Kemalpaşa’da Loft Albero Country Club’ı hayata geçirdiklerini dile getiren, Sedimega İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Güney Avcı, 2021’e de yatırımla gireceklerini, iki büyük projenin de müjdesini verdi

Yatırım hamlesi

2020’de İzmir-İstanbul otobanı üzerinde, Kemalpaşa’da yeni bir projeye başladıklarını dile getiren Avcı, “İlçe merkezine 15 dakika uzaklıkta, 110 dönümlük bir arazi içinde 290 villalık Loft Albero Country Club projemizi hayata geçirdik. Yapımına hızla devam ettiğimiz projemiz kapsamında, Şubat 2021’den itibaren villalarımızı teslim etmeye başlıyoruz. Haziran 2021’e kadar, 90 villalık ilk etabımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Çünkü son depremin yaşandığı Bornova Bayraklı bölgesinden, projemize büyük bir talep var” diye konuştu.

2021 için de iki büyük projenin adımlarını attıklarını belirten Avcı, “Bunlardan biri; otel, alışveriş merkezi ve işyerlerini bir arada barındıracak dev bir proje, diğeri ise 300 dairelik bir kompleks. Bu projelerimizin inşaatına 2021’in ortalarında başlamayı hedefliyoruz. Her iki projemizin de statik yapılarını, temellerinde Japonya’da olduğu gibi sismik izolatörler yer alacak şekilde tasarlıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber