Geri Dön
EkonomiBEYMEN’den Bodrum’a dört mağaza

BEYMEN’den Bodrum’a dört mağaza

BEYMEN, haziran ayı boyunca Bodrum’da üçü bu yıl ilk kez hizmete girecek dört mağaza açılışı gerçekleştirecek.

BEYMEN’den Bodrum’a dört mağaza

BEYMEN Resort Yalıkavak Marina mağazasının 2021 yaz sezonu açılışını haziran ayı başında gerçekleştiren BEYMEN, 15 Haziran’da da BEYMEN Resort Mandarin Oriental, Balmain Yalıkavak Marina ve Valentino Yalıkavak Marina mağazalarını hizmete sunacak. BEYMEN Grup CEO’su Elif Çapçı şunları kaydetti:

“Yaz aylarında lüksün merkezi olan Bodrum, pandeminin etkisi ve yeni normalde farklı çalışma modellerinin yaygınlaşmasıyla artık yaz-kış nüfusun yoğun olduğu bir lokasyon haline geldi. Haziran ayı boyunca Bodrum’da dört mağaza açılışımız olacak. Artık bir Bodrum klasiği haline gelen ve her yıl yazın gelişini müjdeleyen BEYMEN Resort Yalıkavak Marina, Haziran ayı başında yeni sezona merhaba dedi. Cennet Koyu’nun büyüleyici atmosferinde, stil ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getiren Mandarin Oriental Bodrum bünyesindeki yeni BEYMEN Resort mağazamız 15 Haziran’da açılıyor.”

 

Son dakika: AKINCI 'yeşil vatan' için havada! 7/24 takipBayraktar AKINCI, yangın tehdidine karşı Yeşil Vatan'ı gökyüzünden izliyor. Baykar'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Ormanlarımız için ter döken herkese minnetle" ifadelerine yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler