Ekonomi Erkeklere çeyiz paketi geldi: ‘Damat Sandığı’

Erkeklere çeyiz paketi geldi: ‘Damat Sandığı’

02.06.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

D’S damat, erkek çeyiz paketi “Damat Sandığı” hizmetini hayata geçirdiğini duyurdu. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “D’S damat kalitesi ile erkeklerin düğün öncesi tüm çeyiz ihtiyacını karşılayan Damat Sandığı’nda, uzun ve kısa kollu pijama, ropdöşambır, ev terliği, cüzdan, kemer, boxer, parfüm, kravat, çorap ve gömlek yer alıyor.

Erkeklere çeyiz paketi geldi: ‘Damat Sandığı’

Damat Sandığı’na çok kısa süre içinde atlet, kozmetik bakım seti ve parfüm seti de eklenecek. Hizmet kapsamında, standart çeyiz setinin yanında ‘Kendi damat sandığını oluştur’ seçeneğiyle istenilen adet ve beden tercihiyle “kişiye özel çeyiz seti” oluşturma fırsatı da sunuluyor” denildi.

Haberin Devamı

D’S damat’ı bünyesinde barındıran Orka Holding’in Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu “D’S damat, düğün yolculuğunun her aşamasında erkeklerin yanında olan bir marka. Smokinden takım elbiseye, ayakkabıdan aksesuara düğün sürecindeki tüm ihtiyaçlarında D’S damat’ı tercih eden müşterilerimiz için yine bir ilke imza atarak Damat Sandığı hizmetimizi başlattık” dedi.

Orka Holding E-Ticaret Direktörü Selin İşlek de “Hızlı teslimat, mağazadan teslimat, kolay iade gibi müşterilerimizin alışverişlerini kolaylaştıracak seçeneklerle hem zaman tasarrufu hem de özel kampanyalarla çeyiz seti ihtiyaçlarının ekonomik olarak tek tıkla karşılanmasını hedefliyoruz. Türkiye’de smokin kategorisinin lideri olarak çeyiz grubunda da benzer bir başarı yakalayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.