Geri Dön

5-6 Aralık AÖL sınavları hangi tarihe ertelendi? Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri belli oldu mu?

AÖL sınavları ertelendi. 5-6 Aralık tarihlerinde yapılması planlanan AÖL sınavları koronavirüs tedbirleri kapsamında ertelenmişti. Öğrenciler sınav tarihlerini merakla araştırıyor. 26-27 Aralık tarihlerinde yurdışı öğrencileri için uygulanan online sınavlar ise öğrencilerin kafalarını karıştırdı. Bu hafta sonu yapılacak olan sınavlara sadece Yurtdışı Ortadoğu öğrencileri katılabiliyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak?

5-6 Aralık AÖL sınavları hangi tarihe ertelendi? Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri belli oldu mu?

Açık Öğretim Lisesi'nden son dakika açıklaması. 5 Aralık Cumartesi ve 6 Aralık Pazar günü yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi sınavları Kovid-19 tedbirleri kapsamında ertelenmişti. Sınavların ertelendiği geçtiğimiz haftalarda duyuruldu.

AÖL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

5-6 Aralık'ta ertelenen AÖL sınavlarının tarihi ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. AÖL'den yapılan açıklamaya göre resmi kaynaklar haricinde bilgi belge paylaşımlarına itibar edilmemesi gerektiği vurgulandı. AÖL sınavlarının tarihleri resmi site üzerinden duyurulacak.

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ WEB SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

ABD'den Türkiye açıklaması: Çalışmaya devam edeceğizABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, "Türkiye ile Suriye'deki ortak çıkarlarımızı gerçekleştirebilmek amacıyla yapıcı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet