Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler)

Berna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler)

Survivor gönüllüler takımında yer alan Berna Keklikler yarışmaya Göz6 programından dahil olan isimler arasında yer alıyor. Son dönemde adada sık sık Erdi Ünver ile tartışan Berna Keklikler, takındığı tavır ile Survivor adasında eleştiri oklarını üzerine çeken isimlerin başında geliyor. Dün akşam kazanılan dokunulmazlık oyununda gösterdiği performansla takım arkadaşlarının takdirini toplayan yarışmacı Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir? (Survivor Gönüllüler)

Berna Keklikler, Survivor 2017'ye Göz6 programından dahil olan isimlerden biri olarak öne çıkıyor. Kendine has konuşma tarzı, sivri diliyle adada en fazla tartışma yaratan isimlerin başında gelen Berna Keklikler bugüne dek Survivor'da çıktığı 79 oyundan 39'unda kazanan taraf olurken 40 oyunda ise mağlup oldu. Survivor performans sıralamasının 12. sırasında yer alan Berna Keklikler hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Peki Berna Keklikler kimdir?

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.