Geri Dön
GündemBir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dün akşam 21. son bölümü ile ekrana geldi. Konaktaki kriz büyüyor. Müjgan ise Yılmaz'ın hiç bilmediği bir yanını tanıyor. Hünkar'ı kim bulacak merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı dizinin 22. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölümü ile 28 Şubat Perşembe akşamı ATV'de.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova, nefret ve sevgi arasında mekik dokuyor! Duyulan nefretler sevgiye, sevgi de nefrete mi dönüşüyor?

Hünkar'ın, ömrü boyunca ayağına taş değmesin diye uğraştığı oğlu Demir Yaman eşyalarını toplayıp konağı terk ediyor. Bu acı haber karşısında yıkılan Hünkar'ın tabi ki bir planı var.

Müjgan, saf ve koşulsuz bir sevgiyle yaklaştığı Yılmaz'ın zalim yüzünü görüyor. Kendiyle ilgili gerçeklerle ilk defa yüzleşen Yılmaz ise Müjgan için yüzük alıyor. Yılmaz'ın zalimliğiyle hayal kırıklığına uğrayan Müjgan bu şaşırtıcı sürpriz karşısında ne yapacak?

Demir, doğduğu, büyüdüğü, bu yaşa kadar hiç ayrılmadığı konaktan yıllar sonra Züleyha, oğlu Adnan ve mürebbiye Nimet ile birlikte gidiyor. Sonunda yakasını Hünkar'dan sıyırdığını düşünen Züleyha, bu fırsatı değerlendiriyor ve ipleri eline alıyor. Tabi ki bu radikal değişikliğin keyfini sürecek tek kişi o değil. Gaffur da Saniye'ye rağmen harekete geçiyor.

Hünkar, boş kalan konakta, hem şirketteki hem de çiftlikteki işleri idare etmeye koyulunca ortaya bir de Haminne krizi çıkıyor!