Geri Dön
GündemBir Zamanlar Çukurova 23. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş...

Bir Zamanlar Çukurova 23. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş...

Bir Zamanlar Çukurova 22. son bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Demir ve Züleyha konağa geri dönüyorlar. Fekeli'nin Hünkar'a yeniden yaklaşması olayların seyrini değiştiriyor. Çukurova'ya sürpriz bir isim geliyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 23. yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş...

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da olaylar karıştı. Dün akşam 22. son bölümü ile ekrana gelen dizide İstanbul'dan Naime'nin gelmesi her şeyi değiştiriyor. Müjgan Züleyha ve Yılmaz arasında geçenleri öğreniyor.

Bir Zamanlar Çukurova 23. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Dizi yeni bölümü ile 7 Mart Perşembe akşamı ATV'de olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da herkesin bildiği ama dile gelmeyen acı gerçekler bu bölümde gün yüzüne çıkıyor! Üstü türlü oyunlarla kapatılmaya çalışılan hakikatler çok can yakacak. Büyük Hanım'ın ortadan kaybolması tüm konağı ayağa kaldırmıştı! Neyse ki Demir Yaman, annesi Hünkar'ı ahalinin de yardımıyla buluyor! Züleyha, oğlu Adnan için taktığı maskeyi, Yılmaz ve Müjgan dedikodularına dayanamayınca bir kenara bırakıyor. Çukurova'ya damga vuracak bir itirafta bulunuyor; "Ben bir tek Yılmaz'ı sevdim. Elimde değil, kalbimin sahibi o. Vur, kır, öldür beni istediğini yap ama bunu değiştiremezsin, kalbimin sahibini değiştiremezsin". Bu sözler karşısında çılgına dönen Demir Yaman, Züleyha'yı kovuyor ama oğlu Adnan'ı vermemeye kararlı. Peki Demir, uğruna her şeyi feda edebileceği Adnan'ın, kendi oğlu olmadığını duyunca ne yapacak? Apar topar doğuma gittiğini düşünen Müjgan, arabada kendisine çekilen silahla burun buruna geliyor. Kendini insan hayatı kurtarmaya adamış olan Müjgan Doktor, ölümün soğuk nefesini ensesinde hissediyor. Masada tüm hevesi, coşkusu ve aldığı yüzükle başbaşa kalan Yılmaz, buluşmaya gelmeyen Müjgan'ın peşine düşüyor. Çukurova'ya gelen Naime ise Müjgan'a Züleyha ve Yılmaz'ı anlatıyor.