Geri Dön

Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Survivor Gönüllüler takımında yarışan isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven Survivor izleyicileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında?

Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Survivor Gönüllüler takımında yarışan isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven kimdir sorusu yarışmayı izleyenler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Survivor Gönüllüler takımında yarışan Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında aslen nereli?

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Annesi Rize'li, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can 24 yaşında, İzmir doğumlu. Kendisinden 9 yaş büyük, "küçük annem" dediği bir ablası var.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

 

Denetimde ateşi yüksek çıkan genç kız, ambulansla hastaneye götürüldüAdana'da polis ekiplerinin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında yaptığı denetim sırasında ateşi 38.5 derece ölçülen Bengi Y. (19), otobüsten indirilerek, test yapılması için ambulansla hastaneye götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber