Geri Dön
GündemCemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Survivor Gönüllüler takımında yarışan isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven Survivor izleyicileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında?

Cemal Can Canseven kimdir? Survivor Cemal Can Canseven kaç yaşında?

Survivor Gönüllüler takımında yarışan isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven kimdir sorusu yarışmayı izleyenler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Survivor Gönüllüler takımında yarışan Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında aslen nereli?

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Annesi Rize'li, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can 24 yaşında, İzmir doğumlu. Kendisinden 9 yaş büyük, "küçük annem" dediği bir ablası var.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler