Geri Dön

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur'un son bölümü sün akşam ekrana geldi. Çukur 85. bölümde yine birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. Dizinin bitişiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Şimdi, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu soruluyor.

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 85. bölüm dün akşam ekrana geldi. Çukur son bölüme Çağatay'a yapılan baskın damga vururken Yamaç ile Vartolu karşılaşması büyük heyecan yarattı.

Çukur'un 3. Sezon 18. Bölümünde (85. Bölüm); Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler. Çağatay’ın yaptığı karşı hamle ise sadece Koçovalıları değil bütün Çukur’u zor durumda bırakacak. Damla, geçmişten gelen hesaplarla yüzleşmek zorunda kalacak. Geçmişle hesaplaşması gereken başka bir isim de Akın olacak. Çukur’dan gelen haberle harekete geçmeye karar veren Karaca, karşısında Azer’i bulacak. Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak. Vartolu ve Yamaç'ın karşı karşıya geldiği anlar merakla beklendi.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Fakat 86. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

Türkiye'nin yerli ve milli patates tohumları laboratuvarda üretiliyorTürkiye'nin patates ambarı konumundaki Nevşehir'de özel bir firma bünyesinde kurulan laboratuvarda yerli ve milli patates tohumları üretiliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber