Geri Dön
GündemHadi Be Oğlum filminin konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Hadi Be Oğlum ne zaman, nerede çekildi?

Hadi Be Oğlum filminin konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Hadi Be Oğlum ne zaman, nerede çekildi?

Hadi Be Oğlum filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Bora Egemen'in oturduğu Hadi Be Oğlum filmi ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Peki Hadi Be Oğlum filminin konusu nedir ve başrol oyuncuları kimlerdir?

Hadi Be Oğlum filminin konusu nedir, başrol oyuncuları kimler? Hadi Be Oğlum ne zaman, nerede çekildi?

HADİ BE OĞLUM FİLMİ KONUSU NEDİR?

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir.

Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir... Bir baba ile oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.

HADİ BE OĞLUM FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Alihan Türkdemir, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç, Büşra Develi, Yücel Erten, Feridun Düzağaç ve Yıldız Kültür yer alıyor.

HADİ BE OĞLUM NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

Hadi Be Oğlum filmi 2018'de, Antalya'nın Kaş ilçesinde çekildi.

ABD Donanması, savaş gemisi patlayıcı testinde 3.9 büyüklüğünde deprem yarattıAmerika Birleşik Devletleri Donanması, ülkenin doğu kıyısında başlattığı 'Tam Gemi Şok Denemeleri' (Full Ship Shock Trials) tatbikatı kapsamında ilk patlayıcı testini tamamladı. Patlamada yaklaşık 18 bin kilogram patlayıcı kullanıldı. ABD Jeoloji Kurumu (US Geological Survey), patlamayı 3.9 büyüklüğünde deprem olarak kaydetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet