Geri Dön
GündemHafta sonu marketler açık mı, bugün kaçta kapanıyor? Cumartesi marketler saat kaça kadar açık?

Hafta sonu marketler açık mı, bugün kaçta kapanıyor? Cumartesi marketler saat kaça kadar açık?

Marketlerin çalışma saatleri ile ilgili detaylar merak ediliyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı illerin risk durumlarına göre uygulanıyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketlerin açık olup olmayacağı ise merak konusu. Peki hafta sonu marketler açık mı, saat kaça kadar açık?

Hafta sonu marketler açık mı, bugün kaçta kapanıyor? Cumartesi marketler saat kaça kadar açık?

Hafta sonu marketler açık mı? sorusunun cevabı merak ediliyor. 3-4 Nisan tarihlerinde uygulanacak olan sokağa çıkma yasağının yanında hafta sonu marketlerin çalışma saatleri ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki hafta sonu sokağa çıkma yasağında marketler kaça kadar açık?

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MARKETLER AÇIK MI?

İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine Koronavirüs Tedbirlerinin Gözden Geçirilmesi Genelgesi gönderdi. Genelgede marketlerle ilgili detay yer aldı. İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede şu ayrıntılar yer aldı;

"Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulama biçimine göre Cumartesi ve/veya Pazar günü market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçiler ve çiçekçiler 10.00 - 17.00 saatleri arasında açık olacak. Yine belirtilen süre içerisinde marketler, bakkallar, manavlar, kasaplar, kuruyemişçiler ve çiçekçiler telefonla ya da online olarak aldıkları siparişleri teslim edebilecek."

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet