Geri Dön
Gündemİstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Asayiş Şube Müdürlüğünü ziyaret etti

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Asayiş Şube Müdürlüğünü ziyaret etti

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'nü ziyaret etti, yetkililerden brifing aldı.

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Asayiş Şube Müdürlüğünü ziyaret etti

İstanbul Emniyet Müdürü olarak atanmasının ardından hafta başında görevi devralarak çalışmaya başlayan İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü yerleşkesini ziyaret etti. Zafer Aktaş, Emniyet Müdürlüğü binasında Asayiş'ten sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Tuna Çoşkun ve Asayiş Şube Müdürü Ahmet Cengiz Koçak tarafından karşılandı.

İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş'a, İstanbul'un asayiş olayları ile ilgili brifing verildiği, Asayiş Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Büro Amirliği’ndeki brifingin yaklaşık 1 saat sürdüğü öğrenildi. Asayiş Şube Müdürlüğünde yaklaşık 2 saat kalan Zafer Aktaş daha sonra yerleşkeden ayrıldı.

 

Erdoğan'ın ABD Başkanı Biden ile görüşmesi başladıTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ile bir araya geldi. Erdoğan ile Biden, NATO Zirvesi kapsamında, NATO Karargahı'nda bir araya geldi. İki liderin saat 19.00'da başlayan görüşmesi basına kapalı devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet