Geri Dön
GündemJet Sosyete 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam yine kahkaha tufanına sahne oldu. Jet Sosyete 2. sezon 13. bölüme ünlü şarkıcı Murat Boz'un İlayda'nın sevgilisi olarak konuk olması oldukça keyifli anlar yaşattı. Peki Jet Sosyete 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamı izleyicisini ekrana kilitleyen Jet Sosyete yeni bölümüyle izleyenleri yine kırdı geçirdi. Jet Sosyete 2. sezon 14. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

İlayda, Ozan’a Murat Boz’la birlikte olduğunu söyler. Ozan buna ikna olmayarak bu durumun peşine düşer ve Murat Boz’un, İlayda’ya son derece ilgili ve şefkatli olduğunu görür. Ancak her şeye rağmen İlayda, oynadığı oyunun ortaya çıkmasına engel olamayacaktır.

Alara, bir arkadaşının düğününe Gündüz’le birlikte gitmek ister. Gündüz, bu durumun ilişkide başka bir boyuta geçilmesi anlamına geleceğini düşünerek düğüne gitmeme yollarını arar. Bunun üzerine Alara, eski bir arkadaşı ile gitmeye karar verir ama bu durum da Gündüz’ün kıskançlık krizleri geçirmesine yol açar.

Kumsal, Talip’in davranışlarının sebebinin ona yapılan bir büyü olduğunu düşünür. Şennur da Kumsal’ın öyle sanmasını istediği için bu fikrini destekler fakat pişman olur.

Ofistekiler bu senenin yeni ilkbahar koleksiyonunu hazırlamaya başlar ve Cengiz’in renk körü olduğunu fark ederler. Bu gerçeği İlaydaların şirketiyle anlaşma yapana kadar hem İlayda’dan hem de üzülmesin diye Cengiz’in kendisinden saklamaya çalışırlar.

Gizem, “Gizem’li Günler”in çekimlerine tam gaz devam eder fakat reytingleri arttırmak ve programı Şennur’a kaptırmamak için bir şeyler yapmak zorundadır. Safiye’yle planlar yaparlar. Gündüz ve Yıldız da yardım eder ama sonunda her şey ortaya çıkar.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMAN

TBMM Başkanı Şentop, AYM Başkanı Arslan'ı kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ı kabul etti. Şentop'un makamındaki kabul, basına kapalı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet