Geri Dön

KPSS önlisans sınav yerleri sorgulama ekranı için tıkla 2020! KPSS önlisans sınavı ne zaman yapılacak?

KPSS önlisans sınav giriş belgeleri adaylar büyük bir heyecanla bekleniyordu. ÖSY gerçekleştirdiği duyuruda 2020 KPSS önlisans sınav belgelerinin erişime açıldığını duyurdu. Sınav giriş yerlerinin nasıl öğrenileceği ve sınav tarihi merak ediliyor. İşte 2020 KPSS önlisans sınav giriş belgesi alma ekranı...

KPSS önlisans sınav yerleri sorgulama ekranı için tıkla 2020! KPSS önlisans sınavı ne zaman yapılacak?

KPSS önlisans sınav giriş belgesi açıklandı. Adaylar sınav giriş belgesinde sınav yerlerini öğrenebilecekler. Sınav giriş belgesinin erişime açıldığını ÖSYM duyurdu. KPSS önlisans sınavına adım adım yaklaşırken sınav ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki KPSS önlisans sınav giriş belgesi nasıl alınır?

KPSS ÖNLİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

ÖSYM şu duyuru gerçekleştirdi;

"2020-KPSS Ön Lisans Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

25 Ekim 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-Kamu Personel Seçme Sınavı Ön Lisans (2020-KPSS Ön Lisans) sınavına katılacak adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 14 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00'ten itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT!

25 Ekim 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ön Lisans Sınavı için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

KKTC’de ise 25.10.2020 tarihinde yaz saati uygulaması sona erecek olup Lefkoşa’da sınava girecek adaylar, saat 09.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI"

KPSS ÖNLİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

KPSS ÖNLİSANS SINAVI NE ZAMAN?

25 Ekim 2020 tarihinde KPSS önlisans sınavı gerçekleştirilecek.

Kimliğini unuttuğu masada bıraktığı çöpleri topladıBolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir sabah sporu yaptığı sırada masada bırakılan çöpleri temizlemek isterken Fatih A.'ya ait cüzdanı buldu. Sosyal medyadan Fatih A.'ya çağrı yapan Özdemir, bıraktıkları çöpleri temizledikten sonra içerisinde kimliğinin bulunduğu cüzdanı zabıtadan alabileceğini söyledi. Fatih A. çöpleri temizledikten sonra kimliğini zabıtadan aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber